Print this page

Vo finále 48. ročníka Slovenského pohára vo futbale - Slovnaft Cup zabojujú o víťaznú trofej dva najlepšie slovenské kluby súčasnosti na štadióne NTC Poprad.

Priamy prenos odvysiela televízia Dajto v pondelok, 1. mája 2017, so začiatkom o 16:10.
V súboji sa predstaví vlaňajší finalista a najúspešnejší klub na Slovensku ŠK Slovan Bratislava a druholigový tím MFK Skalica.
O celkové víťazstvo sa hrá na jeden zápas, ak sa skončí v riadnom hracom čase nerozhodne, tak sa stretnutie po 5-minútovej prestávke predlžuje o 2x15 minút. Ak sa však nerozhodne ani v nadstavenom hracom čase, tak víťaz trofeje vzíde až z kopov na bránu zo značky pokutového kopu.

Komentátorom finálového zápasu Slovnaft Cupu bude Miroslav Špaček a reakcie trénerov a hráčov po zápase divákom sprostredkuje redaktor Tomáš Kurilla.