Iveta Bartošová opäť magnet v reality show

Iveta Bartošová opäť magnet v reality show

28.09.2012 13:10 | TV | mk

Pripravovaná česká televízia TV Pětka zacítila príležitosť. Chystá reality show so speváčkou, ktorá priťahuje pozornosť.

 

 

Reality show zo života speváčky Ivety Bartošovej odštartuje svoje vysielanie nová česká televízia TV Pětka - presne 15. októbra o 20. hodine. Show o Bartošovej bude hlavným prime-timovým titulom televízie v tejto sezóne. Bude sa vysielať dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu - v dvoch častiach. Najprv pôjde natočený materiál s názvom Iveta a potom blok Iveta-live, kde bude speváčka naživo zo štúdia odpovedať na otázky divákov. Televízia to cez týždeň aj niekoľkokrát zreprízuje. „Cieľom relácie je ukázať cestu Ivety Bartošovej k vysnívanému comebacku, ktorý vyvrcholí jej sólovým koncertom v Lucerne 23. decembra," povedala PR manažérka televízie Kateřina Kotalová pre M&M.
Práve Bartošová je posledné roky atraktívnym komerčným prvkom, ktorý bez ohľadu na súkromné problémy speváčky médiá radi využívajú.
Záujem o Ivetu Bartošovú nie je viazaný na jej spevácku kariéru, alebo jej talent, či slávu z minulosti. Bartošová je so svojimi problémami pre médiá záruka toho, že ak ju niekde obsadia, bude predmetom záujmu bulváru a teda aj propagácie. Bartošovú, pri ktorej bulvár rieši hlavne jej psychické či súkromné problémy, ako marketingový prvok využívali aj JOJ a Markíza. Bola napríklad obsadená do tanečnej show Let´s Dance 3 na Markíze, či pseudokuchárskej reality show Kapor na torte v JOJ.
Nedávny rozhovor so šéfredaktorom Blesku je dokladom toho, ako sa pozerá na speváčku čisto cez optiku čísel: „Nechal som si urobiť analýzu, ako to je skutočne s Bartošovou. Spočítali sme si, čo Bartošová prináša," pochválil sa v rozhovore pre mediař.cz šéfredaktor Pavel Šafr. Minulý rok mali Bartošovú na titulke 16-krát, a v prieskume zistili, že „Bartošová predávala o 700 kusov menej, než priemerné vydanie." Záujem o ňu v Blesku opadol, priklonili sa k uväznenému Davidovi Rathovi.

pošli na vybrali.sme.sk
 • CNN sa pri referende zviditeľnila, poriadnou chybou

  CNN sa pri referende zviditeľnila, poriadnou chybou

  Mýliť sa je ľudské. Stáva sa to aj v takých redakciách ako je prestížna americká stanica CNN.

   

 • Prečo novinár žaloval SIS kvôli Gorile

  Prečo novinár žaloval SIS kvôli Gorile

  Bývalý redaktor SME po tom, ako neúspešne žiadal od SIS viacero informácií týkajúcich sa kauzy Gorila, SIS zažaloval.

   

 • Zomrela legenda slovenskej žurnalistiky

  Zomrela legenda slovenskej žurnalistiky

  Dnes ráno zomrela známa novinárka zo Slobodnej Európy a spisovateľka Agneša Kalinová. "Podľahla napriek jej statočnému úsiliu bojovať proti chorobe a obrovskej opatere jej dcéry Julky," napísala novinárka a jej bývalá kolegyňa Ľuba Lesná.

   

 • RTVS hľadá tvorcov pre nové seriály aj rozprávku

  RTVS hľadá tvorcov pre nové seriály aj rozprávku

  RTVS má v pláne natočiť jeden komediálny a jeden dramatický seriál a klasickú hranú rozprávku.

   

 • Ak chce mať RTVS talkshow, tak určite nie s Marcinom

  Ak chce mať RTVS talkshow, tak určite nie s Marcinom

  RTVS si asi povedala, že bude mať vlastnú talkshow - a riadnu - keďže na nej nešetrila. Výsledkom je Nočná talksow Petra Marcina. Videla som prvé dva diely. Vidieť show Davida Lettermana, Jana Krausa, Adely Banášovej a po nej reláciu Petra Marcina, je ako zostupovať z vyhliadkového balkónu do pivnice. A taký je aj Marcinov humor. Pokračovanie.

   

 • Eva Babitzová smeruje do politiky

  Eva Babitzová smeruje do politiky

  Eva Babitzová v utorok ohlásila odchod z pozície generálnej riaditeľky rádia Expres.

   

 • Prvá historická reality show sa natáča v Beskydách

  Prvá historická reality show sa natáča v Beskydách

  V zapadnutej beskydskej chalupe a v jej najbližšom okolí v Starých Hámroch natáča Česká televízia novú dokumentárnu reality show. Sedemčlenná trojgeneračná rodina tú už druhý mesiac žije v životných podmienkach, aké v týchto miestach panovali v období protektorátu.

   

 • Rádio Expres má nového riaditeľa

  Rádio Expres má nového riaditeľa

  Dlhoročná generálna riaditeľka, štatutárna zástupkyňa a členka top manažmentu Rádia Expres Eva Babitzová sa rozhodla ukončiť svoje pôsobenie v Rádiu Expres. Po dohode s akcionármi Rádia Expres to oznámila dnes (v utorok), informuje v tlačovej správe samotné rádio.

   

 • Patrik Tkáč podniká už aj s e-shopmi

  Patrik Tkáč podniká už aj s e-shopmi

  Podnikateľská dvojica Patrik Tkáč a český podnikateľ Daniel Křetínský vstupujú do spoločnosti Rockaway.