Odborná porota zverejnila mená nominovaných marketingových profesionálov na cenu Marketér roka.
Telekom ju od začiatku zrýchlil dvanásťnásobne, sprístupnil pokrytie po celej krajine apäťkrát získal certifikát Best in Test.
Americký prezident Donald Trump považuje za jeden zo svojich najväčších úspechov v najvyššej štátnej funkcii zníženie obľuby médií medzi Američanmi.
Vo veku 87 rokov zomrel vo štvrtok v Drážďanoch nemecký filmový a divadelný herec Rolf Hoppe.
Pred voľbami vyšlo vo vydavateľstve Penty niekoľko článkov, ktoré vyzerali ako skryté PR pre primátorku a kandidátku v komunálnych voľbách Janu Vaľovú. Viaceré ju jednostranne ospevovali, chválili, či urobili z nej takmer historickú osobnosť Humenného. Úplnou špecialitkou z tejto kategórie bol rozhovor s kandidátkou na primátorku Humenného v poslednom vydaní pred voľbami v lifestylovom časopise Madam Eva. Pokračovanie.
Už pravidelne viaceré organizácie upozorňujú pred Vianocami na nezodpovedné zadlžovanie niektorých ľudí, ktorí potom počas roka nedokážu dlhy splácať.
Stanovisko znalkyne, ktorá na základe požiadavky NAKA skúmala zmenky predložené v kauze falšovania zmeniek voči televízii Markíza dokazuje, že zmenky nie sú autentické.
Televízna stanica Orange Sport do svojho programu zaraďuje ďalší exkluzívny obsah. Fanúšikovia bojového umenia si budú môcť už 18.novembra vychutnať prvý zdvoch očakávaných X Fight Nights turnajov tejto jesene azimy.
Redakce pořadu Zvláštní vyšetřování, který v pondělí večer přinesl rozhovor se synem premiéra Andreje Babiše, postupovala ve všech ohledech eticky a výhradně s ohledem na veřejný zájem.