Prinášame podrobnosti, ktorí užívatelia videokanálov na Youtube, Facebook či TikTok majú povinnosť registrovať sa Ilustr. foto

Prinášame podrobnosti, ktorí užívatelia videokanálov na Youtube, Facebook či TikTok majú povinnosť registrovať sa

Novou hovorkyňou Procházkovej Siete je bývalá novinárka Foto: Sieť

Ján Orlovský od Radoslava Procházku neodchádza.

 

 

„Tvárou a hlasom strany Sieť je oddnes Karolína Ducká, dlhoročná redaktorka a moderátorka rádia Twist, naposledy šéfredaktorka spravodajstva a športu v rádiu Viva. Tri roky pracovala aj pre TV Markíza," píše v tlačovej správe strana Sieť.
Duská nastupuje na miesto po Jánovi Orlovskom, ktorý bol doposiaľ hovorcom strany. Orlovský bude ďalej pôsobiť v občianskom združení Alfa.


Pred nedávnom začali pre Sieť pracovať aj agentúra Vrtieť psom s bývalými novinármi Radovanom Cholevom a Michalom Hlaváčom.

Viac: Vrtieť psom robí pre Procházkovu Sieť

Ducká ako hovorkyňa pôsobila najskôr na Slovenskom futbalovom zväze a neskôr sedem rokov spolupracovala s Medzinárodnou futbalovou federáciou FIFA. V roku 2010 sprevádzala futbalovú trofej po krajinách strednej a východnej Európy ako hovorkyňa FIFA. Karolína Ducká pochádza z Topoľčian, je vydatá, má dve deti. "Jej hlavnou úlohou bude prezentácia myšlienok a programu strany Sieť," píše strana v tlačovej správe.