Print this page
Vypratávanie bytov a ďalších priestorov už pre vás nemusí byť postrachom Foto: IVANEX

Vypratávanie bytov a ďalších priestorov už pre vás nemusí byť postrachom

16.12.2019 11:54 | Marketing | PR

Vypratávanie pivnice, bytu alebo kancelárie nepatrí práve medzi zábavné činnosti. Vyžaduje si čas, námahu a samozrejme potrebujete aj odhodlanie a chuť. Vypratávanie priestorov je aj s ohľadom na následnú likvidáciu vyprataných predmetov vhodné nechať na profesionálov. V IVANEX za vás vypratávanie v Bratislave a okolí hravo zvládneme a zabezpečíme všetko potrebné.

Vypratávanie bytu alebo kancelárie? Nechajte to na profesionálov!

Kúpili ste si nový nábytok a chcete sa zbaviť toho starého prípadne chystáte kompletnú rekonštrukciu a všetko staré musí ísť preč? Myslite na to, že neraz to znamená odstránenie starých skríň, kuchynskej linky, či iných väčších predmetov. Svojpomocné vypratanie vám zaberie desiatky hodín času a bude vás stáť množstvo starostí a námahy. Preto je lepšie obrátiť sa na partiu profesionálov, ktorá sa vám postará o vypratanie priestorov. Platí to rovnako v prípade kancelárií, pivníc, povál, prípadne iných priestorov. Aj vypratanie malej pivnice môže byť niekedy poriadna fuška.

Vypratávanie v Bratislave a okolí je tu pre každého, kto sa chce zbaviť zbytočností a chce pritom šetriť svoj čas a námahu. My vám touto cestou radi priblížime, na čo všetko je potrebné pri vypratávaní dbať. Zistite, čo všetko vypratávanie zahŕňa a ako sa naň pripravujeme.

Vypratávanie priestorov a likvidácia odpadu

Vypratávanie priestorov je komplexný súbor činností, ktorého cieľom je úplné odstránenie nepotrebných vecí z určitého priestoru. Či už ide o pivnicu, byt alebo kanceláriu, vždy sa v určitom priestore časom zhromaždí množstvo vecí, ktoré už ale nebude nikdy nikto potrebovať.

Je dôležité uvedomiť si, že samotné vypratanie priestorov je iba prvým krokom. Tým ďalším je odvoz a likvidácia vyprataných vecí. Neraz pritom ide o predmety, ktoré nie je možné len tak vyhodiť do koša. Hovoríme napríklad o elektroodpade či inom nebezpečnom odpade, ktorý je potrebné likvidovať podľa platných právnych predpisov.

Pri vypratávaní v maximálnej miere dbáme na dodržiavanie bezpečnosti a platnej legislatívy. Zbavíme vás elektroodpadu, zariadime skartáciu citlivých dokumentov a ďalšiemu odpadu zabezpečíme odvoz na skládku alebo do zberných dvorov. Všetok odpad z priestoru teda nielen vypraceme ale zabezpečíme aj jeho odvoz.

Vypratávanie v Bratislave a okolí teda môžete s pokojným svedomím nechať na nás a kým my budeme vypratávať, vy sa zatiaľ môžete venovať tomu, čo máte naozaj radi.