Čo má dobrá firma? Dôveru, štýl a 70. Hádajte čoho

Čo má dobrá firma? Dôveru, štýl a 70. Hádajte čoho

06.05.2014 09:00 | Marketing | Inzercia

Reštaurácia s oddelenými salónikmi i vonkajšími terasami, konferenčné sály, 70 parkovacích miest, fitness, vlastné športové kurty a ihriská, bowling a biliard, wellnes s 3 saunami i jacuzzi. To všetko na jednom mieste len 15 minút z Bratislavy! Hovoríme o PONTEO Activity Park.

 

 

Ide o multifunkčný objekt vrátane hotela, kde sa klienti radi vracajú. Osobný prístup a príjemný servis ho robia obľúbenou destináciou firemnej a aj individuálnej biznis klientely.

Ponúka niekoľko konferenčných sál s kapacitou od 30 do 100 osôb, priestrannú reštauráciu so zimnou záhradou a vonkajšími terasami s dvomi separátnymi salónikmi, interiérové aj exteriérové ihriská a priestormi na športové dni alebo firemné family days, 2 squashové kurty a 3 vonkajšie multifunkčné ihriská so špeciálnymi odpruženými povrchmi šetriacimi kĺby.

 

Má 20 dvojlôžkových izieb a 3 apartmány, k hotelovým službám patrí room servis a transfer 7-miestnym autom na letisko v Bratislave alebo vo Viedni či na autobusovú alebo vlakovú stanicu.

V PONTEO Aktivity Park nájdete aj bowling so 6 profesionálnymi dráhami, s vlastným barom a kapacitou až do 150 osôb plus biliardové stoly. Výborná akustika, oddelenie bowlingu od reštauračných a kongresových priestorov podlažím a skvelý duch, v ktorom nejde o výhru, ale o proces hry a zábavu, tu robí bowling naozaj ideálnym priestorom na neformálnu firemnú akciu či rodinné a priateľské oslavy.

Odporúčame aj: Bratislavské reštaurácie? Drahé a OUT. Je tu PONTEO!

Samozrejmosťou v hoteli Ponteo**** je wellnes s vlastnou terasou, 3 saunami, relaxačnou zónou, jacuzzi a ichytorepiou, čo ponúka možnosť organizovania originálnych teambuildingov pre skupinu až 15 ľudí s obsluhou a podávaním jedla a pitia na čiastočne krytej terase wellnessu.

70 parkovacích miest, wi-fi v celých priestoroch Pontea, vstup do fitness pre hotelových hostí zadarmo, vonkajšie priestory, ktoré umožňujú organizovať celoročne aj netradičné exteriérové firemné eventy a klientmi vysoko cenená a hodnotená kuchyňa robia z Ponteo jedno z najvhodnejších miest firemných eventov, teambuildingov, seminárov a školení v Bratislave pre menšie, stredné a aj veľké firmy.

pošli na vybrali.sme.sk


Slovensko má jedinečnú luxusnú knihu Harmónia veľkého sveta (VIDEO)

1. Slovensko má jedinečnú luxusnú knihu Harmónia veľkého sveta (VIDEO)

Pozrite si VIDEÁ, ako vyzerá jedna z najkrajších kníh 17.storočia, ktorá práve vyšla v exkluzívnom prevedení v slovenčine. Navyše vyšla ako moderné faksimile, čiže verná kópia originálu z roku 1661, doplnená o slovenský preklad latinského výkladu.

Vzniká nový film o Václavovi Havlovi, Olgu stvárni Anna Geislerová

2. Vzniká nový film o Václavovi Havlovi, Olgu stvárni Anna Geislerová

Na výročie okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy sa začne natáčať film Havel.

 

Ivan Zach úplne ovládol televíznu skupinu Prima

3. Ivan Zach úplne ovládol televíznu skupinu Prima

 Televizní skupinu Prima zcela ovládl Ivan Zach. Jeho firma THR Media koupila 75 procent v polovičním vlastníkovi Primy Denemo Media od Vladimíra Komára. V Denemo Media má přitom zbývající čtvrtinový podíl Zachova skupina GES, která zároveň už vlastní druhou polovinu Primy.

Asociácia vydavateľov tlače sa mení

4. Asociácia vydavateľov tlače sa mení

Minulý týždeň v stredu sa uskutočnilo valné zhromaždenie Asociácie vydavateľov tlače (AVT), na ktorom bola prijatá zmena stanov.

Jaromír Soukup rozbehol vlastný e-shop

5. Jaromír Soukup rozbehol vlastný e-shop

Ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup spustil vlastní internetový obchod.

Ako si zbytočne nepredražiť dovolenku? Tu je 7 tipov, na ktoré sa oplatí myslieť pri cestovaní do zahraničia

6. Ako si zbytočne nepredražiť dovolenku? Tu je 7 tipov, na ktoré sa oplatí myslieť pri cestovaní do zahraničia

S letom sa blíži aj čas dovoleniek a cestovania. Obdobie, ktoré nás bude stáť nemalé úspory, a preto by sme si mali dať pozor, aby sa nám výlet zbytočne nepredražil. Bežné veci, akými sú platba za ubytovanie, letenky, výbery hotovosti z bankomatu či platba kartou nás môžu vyjsť viac, ako by sme chceli.

Británia zakázala sexistické reklamy

7. Británia zakázala sexistické reklamy

Výjavy, v ktorých žena nevie riadiť a muž nezvláda postarať sa o rodinu, zmiznú z britských médií.

Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

8. Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

Polovica Európanov je obézna. Tento priemer, žiaľ, nevylepšujú ani Slováci. Štatistiky však ukazujú, že máme záujem zmeniť svoj životný štýl – viac sa hýbeme a čoraz viac si vyberáme aktívny spôsob trávenia letnej dovolenky.

Po novom šéfredaktorovi má Trend aj nového zástupcu

9. Po novom šéfredaktorovi má Trend aj nového zástupcu

 Po vlne odchodov sa v Trende mení vedenie.

Zomrela speváčka Lýdia Volejníčková (VIDEO)

10. Zomrela speváčka Lýdia Volejníčková (VIDEO)

Včera 13. júna zomrela vo veku 66 rokov speváčka Lýdia Volejníčková.

Najčítanejšie