Čo má dobrá firma? Dôveru, štýl a 70. Hádajte čoho

Čo má dobrá firma? Dôveru, štýl a 70. Hádajte čoho

06.05.2014 09:00 | Marketing | Inzercia

Reštaurácia s oddelenými salónikmi i vonkajšími terasami, konferenčné sály, 70 parkovacích miest, fitness, vlastné športové kurty a ihriská, bowling a biliard, wellnes s 3 saunami i jacuzzi. To všetko na jednom mieste len 15 minút z Bratislavy! Hovoríme o PONTEO Activity Park.

 

 

Ide o multifunkčný objekt vrátane hotela, kde sa klienti radi vracajú. Osobný prístup a príjemný servis ho robia obľúbenou destináciou firemnej a aj individuálnej biznis klientely.

Ponúka niekoľko konferenčných sál s kapacitou od 30 do 100 osôb, priestrannú reštauráciu so zimnou záhradou a vonkajšími terasami s dvomi separátnymi salónikmi, interiérové aj exteriérové ihriská a priestormi na športové dni alebo firemné family days, 2 squashové kurty a 3 vonkajšie multifunkčné ihriská so špeciálnymi odpruženými povrchmi šetriacimi kĺby.

 

Má 20 dvojlôžkových izieb a 3 apartmány, k hotelovým službám patrí room servis a transfer 7-miestnym autom na letisko v Bratislave alebo vo Viedni či na autobusovú alebo vlakovú stanicu.

V PONTEO Aktivity Park nájdete aj bowling so 6 profesionálnymi dráhami, s vlastným barom a kapacitou až do 150 osôb plus biliardové stoly. Výborná akustika, oddelenie bowlingu od reštauračných a kongresových priestorov podlažím a skvelý duch, v ktorom nejde o výhru, ale o proces hry a zábavu, tu robí bowling naozaj ideálnym priestorom na neformálnu firemnú akciu či rodinné a priateľské oslavy.

Odporúčame aj: Bratislavské reštaurácie? Drahé a OUT. Je tu PONTEO!

Samozrejmosťou v hoteli Ponteo**** je wellnes s vlastnou terasou, 3 saunami, relaxačnou zónou, jacuzzi a ichytorepiou, čo ponúka možnosť organizovania originálnych teambuildingov pre skupinu až 15 ľudí s obsluhou a podávaním jedla a pitia na čiastočne krytej terase wellnessu.

70 parkovacích miest, wi-fi v celých priestoroch Pontea, vstup do fitness pre hotelových hostí zadarmo, vonkajšie priestory, ktoré umožňujú organizovať celoročne aj netradičné exteriérové firemné eventy a klientmi vysoko cenená a hodnotená kuchyňa robia z Ponteo jedno z najvhodnejších miest firemných eventov, teambuildingov, seminárov a školení v Bratislave pre menšie, stredné a aj veľké firmy.

pošli na vybrali.sme.sk


Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

1. Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

Politici, vysokí štátni úradníci a ďalší predstavitelia verejných inštitúcií opäť získajú právo na zverejnenie reakcie na články tlače a tlačových agentúr, pokiaľ tieto články obsahujú nepravdivé alebo neúplné údaje o ich práci.

Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

2. Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

 Vydavatelství Mafra dnes spustilo prémiovou nadstavbu svého zpravodajského portálu iDNES.cz.

Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

3. Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike začala vysielať na Slovensku lokalizovaná Mall.tv aj s vlastnou produkciou. Vysielateľ avizuje dvanásť pôvodných relácií, v ktorých budú účinkovať známe tváre z Markízy, JOJ či RTVS.

Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

4. Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

Čínská společnost Rainbow Wisdom Investment ze skupiny CITIC se může podílet na kontrole firem Empresa Media a Médea Jaromíra Soukupa. Povolil to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

5. Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

Organizátori Národného pochodu za život, ktorý bude tento víkend, zverejnili vyhlásenie, v ktorom sa dištancujú od "násilných a urážlivých prejavov ... a od všetkých možných foriem, ktoré by smerovali k potláčaniu ľudských práv a slobôd."

Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

6. Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

Stovky svetových médií a ďalších inštitúcií upozorňujú tento týždeň vo zvýšenej miere na klimatické hrozby dnešnej doby. Pridali k iniciatíve s názvom Covering Climate Now.

Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

7. Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

Čína stála za hackerským útokom na austrálsky parlament a tri najväčšie politické strany pred májovými parlamentnými voľbami. Vyplýva to zo správy austrálskych tajných služieb, o ktorej s odvolaním sa na zdroje oboznámené s obsahom dokumentu informovala agentúra Reuters.

Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

8. Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

Viac ako polovica Slovákov priznáva, že má plný šatník, ale napriek tomu stále „nemá čo na seba“. 53% našincov má problém s výberom oblečenia, pretože ho nevedia správne kombinovať, a tak si pravidelne dokupujú nové kúsky. V tomto začarovanom kruhu plnom plytvania sa točia viac ženy ako muži a najmä mladí do 24 rokov. Jeden Slovák vyhodí ročne v priemere 4 – 12 kg šatstva.

Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

9. Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

Noviny regionálnej siete REGIONPRESS sú bezplatne distribuované až do 1,5 milióna domácností. Dokážu týždenne osloviť takmer pol milióna čitateľov.

Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

10. Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

Americký magazín The Hollywood Reporter zaradil nový film Pomaľované vtáča do výberu dvadsiatich najlepších snímok z filmových festivalov tohtoročnej jesene. Film sa dostal aj do nominácie na Oscara.

Najčítanejšie