Paulus a Ihnačák budú bojovať - na stránkach Lidlu

Paulus a Ihnačák budú bojovať - na stránkach Lidlu

17.09.2013 15:31 | Reklama | mk

Koncom augusta sa v médiách a na bilboardoch objavil teasing „Paulus vs. Ihnačák". Spoločnosť Lidl sa dnes ku kampani oficiálne prihlásila, kampaň bude pokračovať kulinárskym súbojom.Kampaň mal už retazec napríklad v Poľsku.

 


„Ide o česko-slovenský kulinársky súboj známych šéfkuchárov Romana Paulusa a Marcela Ihnačáka, ktorí predstavia vlastné recepty zo sortimentu spoločnosti Lidl," oznámila spoločnosť. Obchodný reťazec chce takouto formou inšpirovať ľudí, „aby varili doma chutnejšie, zdravšie, jednoduchšie a za skvelé ceny."

 

Súboj kuchárov sa bude odohrávať nie v televízii ale na novej internetovej stránke www.kuchynalidla.sk. V súboji kuchárov predstavia Roman Paulus a Marcel Ihnačák každý týždeň svoj vlastný recept, ktorého základ bude tvoriť vybraná surovina z ponuky Lidl. Ingrediencie budú v danom týždni označené cenovkami s motívmi oboch kuchárov.

Novovytvorená stránka obsahuje recepty a videá oboch kuchárov, rady a triky na spracovanie surovín či prípravu jedál. Stránka je interaktívna, ale akákoľvek aktivita v podobe hlasovania, likovania je podmieneá registráciou na FB stránke Lidlu.

Lidl odštartoval kampaň – najprv teasingovou kampaňou. Od 27. augusta boli v médiách rozhlasové a televízne spoty, inzercia, bilbordy.
Prezentácia samotného súboja kuchárov štartuje 18. septembra ďalšími marketingovými aktivitami - každý týždeň nasadzuje spoločnosť nový televízny spot a reklamu v médiách.
Súčasťou súboja kuchárov je aj reprezentatívny prieskum o stravovacích návykoch Slovákov a Čechov. „Výsledky prieskumu hovoria, že väčšina Slovákov varí doma, preto sme sa rozhodli ponúknuť im inšpiráciu. Naším cieľom je povzniesť každodennú rutinu varenia na zábavu, ponúknuť iný pohľad na gastronómiu, ktorá stojí na štyroch základných princípoch – chutne, zdravo, jednoducho a za skvelú cenu," povedal Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl

Roman Paulus: Šéfkuchár hotela Alcron prišiel z pražského hotela Hilton, kde pôsobil ako Sous Chef reštaurácie Czech-House Grill & Rotisserie. Má mnoho skúseností zo zahraničia - pôsobil v Londýnskom hoteli Savoy, pol roka strávil na zaoceánskej lodi Queen Elisabeth II na ceste okolo sveta
Marcel Ihnačák: Už ako 23-ročný sa stal šéfkuchárom luxusnej pražskej reštaurácie Století – tu varil pre prezidentov Vyšehradskej skupiny, Karla Gotta, Seana Conneryho či Calvina Kleina. V roku 2003 pôsobil v londýnskej reštaurácii Pied-á-Terre ocenenej dvoma michelinskými hviezdami. Dva roky varil v reštaurácii Jamieho Olivera ako Sous Chef. 

pošli na vybrali.sme.sk


S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

1. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

2. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

3. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

4. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

5. Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

Kalifornský záhadológ vyzval na facebooku spriaznených Američanov, aby sa dostavili k supertajnej nevadskej vojenskej základni Area 51, ktorú podozrieva z ukrývania dôkazov o mimozemských civilizáciách. Informovala o tom agentúra Reuters.

Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

6. Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

Už v septembri príde na Comics salón do Bratislavy Natalia Tena, jedna z herečiek filmovej série o Harrym Potterovi, kde stvárnila postavu Nymphadory Tonks allias Tonksovej.

Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

7. Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

V ďalšej časti komunikácie Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, ktorá bola údajne zachytené z aplikácie Threema v jeho telefóne, sa spomína aj televízna redaktorka.

Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

8. Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

Už túto sobotu a nedeľu 24. a 25. augusta 2019 vám televízia Arena Sport prinesie priame prenosy zo svetového turnaja v stolnom tenise 2019 ITTF World Tour, Czech Open.

 

Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

9. Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

 Premiér Andrej Babiš (ANO) se odvolal proti novému rozhodnutí černošického úřadu v kauze jeho možného střetu zájmů.

Arena Sport prinesie juniorské majstrovstvá sveta klubov v hokeji/Sirius Junior Club World Cup 2019

10. Arena Sport prinesie juniorské majstrovstvá sveta klubov v hokeji/Sirius Junior Club World Cup 2019

Televízia Arena Sport Vám už onedlho prinesie na obrazovky skutočnú lahôdku v podobe priamych prenosov z hokejového turnaja Sirius Junior Club World Cup 2019.

Najčítanejšie