Ústav pamäti národa vyhlasuje výberové konanie na pozíciu režisér-kameraman

Ústav pamäti národa vyhlasuje výberové konanie na pozíciu režisér-kameraman.

Do tímu Oral History hľadáme človeka, ktorý je zručný kameraman i režisér a sú mu blízke témy totalitných režimov na Slovensku. Práca je spojená so spoznávaním zaujímavých osobností zo Slovenska i zahraničia. Zahŕňa i spoluprácu na medzinárodných projektoch.

Náplň práce:
- tvorba dokumentárnych filmov na témy súvisiace s totalitnými režimami na Slovensku
- aktívna kameramanská činnosť
- nakrúcanie a strih svedectiev pamätníkov obdobia neslobody
- nakrúcanie diskusných večerov ÚPN
- strih v programe Adobe Premiere Pro
- produkčné zabezpečenie úloh
- koordinácia filmovej prehliadky počas Festivalu slobody
- spolupráca s internými a externými subjektmi

Požadujeme:

Vzdelanie:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v príslušnom odbore

Zručnosti:
- kamera - profesionál - Adobe Premiere Pro - pokročilý
- cudzí jazyk výhodou
- vodičský preukaz skupiny B

Osobné predpoklady:
- pracovné skúsenosti na danej pozícií výhodou
- schopnosť pracovať kreatívne
- schopnosť pracovať v tíme
- precíznosť, presnosť, dôslednosť, samostatnosť
- znalosti o totalitných režimoch na Slovensku

Informácia o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis s fotografiou a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu v termíne do 15. 12. 2017. Zároveň Vás prosíme, aby ste k vyššie uvedeným dokumentom pripojili aj ukážky a zoznam svojej tvorby v oblasti filmu.

Do predmetu správy prosíme uveďte: REŽISÉR-KAMERAMAN.

Plat: dohodou

Termín nástupu: ASAP

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.