Print this page

Zajtra štartuje proti Hríbovi Mečiar

Televízia JOJ už promuje novú diskusnú reláciu Slovensko naživo, ktorá pôjde už zajtra v konkurencii proti Hríbovej lampe.

 

 


„Aké je Slovensko naživo? Silné témy, ktoré sa dotkli celej krajiny, problémy s ktorými si neviete rady aj fatálne pochybenia, o ktorých už nemožno viac mlčať. To je Slovensko naživo," takto ohlasuje televízia JOJ už ohlasuje novú diskusnú reláciu, o ktorej predčasom písalo Omédiách.com.
Nová diskusná relácia sa má vysielať každý štvrtok od 22:20 na PLUSke, v konkurencii proti Večer pod lampou Štefana Hríba na Dvojke.
Reláciu pripravovuje a moderuje "Ján Mečiar a jeho tím," píše televízia. Témou bude Skutočný život Rómov. A televízia plánuje pozvať do diskusie Oskara Dobrovodského, splnomocnenca pre rómsku problematiku Petra Polláka, ministra vnútra Roberta Kaliňáka, poslankyňu Luciu Nicholsonovú, Irenu Bihariovú z Ľudia proti rasizmu a učiteľky Eriku Polgárovú a Eleonóru Liptákovú.

Televízia už pripravila pre novú reláciu podstránku na svojom portáli aj na facebooku a má už pripravené aj upútavky s preslovom Mečiara: „Mimoriadny večer Bez detí neodídem sa dotkol celého Slovenska. Odteraz vás čakajú silné témy každý týždeň. Sledujte a diskutujte o najdôležitejšej udalosti týždňa," avizuje Mečiar.

Večer pod lampou má programové okno na dvojke od 21:30. Zajtra kvôli futbalo FC Liverpool - Anži Machačkala pôjde neskôr. Témou je "20 rokov po rozdelení" a medzi pozvanými hosťami sú novinári Milan Šimečka a Andrej Bán, historik Milan Zemko a fotograf Jan Šibík.