Print this page
Markíza bude mať mimoriadnu reláciu (VIDEO) Foto: Markíza

Markíza bude mať mimoriadnu reláciu (VIDEO)

16.03.2020 16:22 | TV | mk

Markíza dnes večer, v pondelok 16. marca 2020, so začiatkom o 21:30, odvysiela ďalšiu mimoriadnu reláciu v súvislosti so šíriacou sa pandémiou koronavírusu.

 Moderátorka Gabriela Kajtárová aktuálnu situáciu naživo rozoberie s niekoľkými hosťami. Šéf Lekárskeho odborového združenia Peter Visolajský povie, ako sú na prípadný nápor pacientov pripravené naše nemocnice a či nehrozí ich kolaps. Dosluhujúci minister hospodárstva Peter Žiga sprostredkuje informácie o nových opatreniach, ktoré vláda pripravila pre firmy, ako aj o situácii v slovenských automobilkách. Policajný prezident Milan Lučanský zhodnotí aktuálnu bezpečnostnú situáciu a oboznámi verejnosť so stavom pátrania po šíriteľoch nebezpečných hoaxov súvisiacich s koronavírusom.

Odporúčame aj: RTVS spúšťa celodenné vysielanie ku koronavírusu (VIDEO)
 
Relácia sa bude venovať aj vplyvu súčasnej kritickej situácie na podnikanie a biznis, úspory Slovákov, ako aj ich hypotekárne úvery či druhý dôchodkový pilier. O svojich vlastných skúsenostiach v terajších náročných časoch porozprávajú zástupcovia gastronomických prevádzok či veľkých obchodných reťazcov.Súvisiace články