Káblovka ponúkne zákazníkom „Televíziu do vrecka" cez USB

Káblovka ponúkne zákazníkom „Televíziu do vrecka" cez USB

Košický operátor ANTIK Telecom pripravuje produkt Tango do vrecka, ktorý umožní sledovať napríklad priamy prenos futbalu kdekoľvek vďaka USB zariadeniu.

 

 

Umožní to nová služba, ktorú chce košický operátor spustiť o niekoľko dní. Vybrané programy bude možné preposielať zo set-top boxu priamo do mobilu či tabletu. "Vďaka unikátnemu USB zariadeniu si budú môcť všetci, ktorí majú digitálnu káblovku od ANTIKu a internet od ktoréhokoľvek providera, nosiť svoju TV so sebou a sami si preposielať televízne programy rovno do svojich smart zariadení," tvrdí spoločnosť v tlačovej správe.

Tango do vrecka ktorý budú môcť využívať zákazníci vo vlastnej sieti, ale aj všetci, ktorí si kúpili SmartTVbox pre sledovanie bezplatnej digitálnej televízie.

„Špeciálne USB zariadenie bude umožňovať, aby používateľ mohol preposielať vybrané programy, ktoré chce v mobile alebo na tablete sledovať, zo set-top boxu do smart zariadenia. Obľúbené relácie tak zákazníkom neujdu ani na dovolenke či počas cesty v MHD," povedal Vlastimil Lakatoš, manažér IPTV spoločnosti ANTIK Telecom. "Stačí mať prístup telefónu alebo tabletu na internet. USB sa pripojí k set-top boxu od ANTIKu," dodáva Lakatoš.

Užívateľ sa sám rozhodne, ktoré z vybraných televíznych programov si bude na mobil alebo do tabletu preposielať. Počas preposielania jedného TV programu môže divák sledovať doma cez set-top box ľubovoľný televízny kanál.

Pre fungovanie produktu Tango do vrecka musí mať klient aktívnu službu Tango digitálna televízia, set-top box od ANTIKu a internet od ktoréhokoľvek providera.