Panelák skončil. Čím ho JOJ nahradí?

Panelák skončil. Čím ho JOJ nahradí? Ilustr.foto Jandl

Televízia JOJ v stredu večer odvysielala posledný diel seriálu Panelák.

 


Panelák pôvodne JOJ vysielala ako svoj seriál v hlavnom vysielacom čase po večerných správach. Tento rok uvoľnil seriál miesto novinke seriálu Divoké kone a Panelák sa vysielal po jeho skončení, trikrát do týždňa okolo 22 hodiny.

 

Odporúčame aj: Prečo Panelák končí? Ako vyzeral posledný diel?

Ćo bude vysielať JOJ teraz? „V rámci letnej sezóny sa premiéry denných seriálov vysielať nebudú a na jeseň budú pokračovať Divoké kone svojou druhou sériou," povedala pre Omédiách.com Miroslava Klempová z JOJ.

„Do ďalšieho obdobia pripravujeme tiež seriál ZOO a Andy Kraus, otec Paneláku, chystá takisto nové formáty, ktoré sa čoskoro objavia na obrazovkách TV JOJ," dodala Klempová.

Odporúčame aj: JOJ natáča nový seriál od Andyho Krausa

Poslednú špeciálnu dvojdielnou epizódou Paneláku odvysielala JOJ v stredu. Sledovalo ho podľa údajov PMT/TNS 418-tisíc divákov v kategórii 12+. (CS 12+).

Panelák skončil. Čím ho JOJ nahradí?

Televízia JOJ v stredu večer odvysielala posledný diel seriálu Panelák.

Panelák pôvodne JOJ vysielala ako svoj seriál v hlavnom vysielacom čase po večerných správach. Tento rok uvoľnil seriál miesto novinke seriálu Divoké kone a Panelák sa vysielal po jeho skončení, trikrát do týždňa okolo 22 hodiny.

Ćo bude vysielať JOJ teraz? „V rámci letnej sezóny sa premiéry denných seriálov vysielať nebudú a na jeseň budú pokračovať Divoké kone svojou druhou sériou,“ povedala pre Omédiách.com Miroslava Klempová z JOJ. .

„Do ďalšieho obdobia pripravujeme tiež seriál ZOO a Andy Kraus, otec Paneláku, chystá takisto nové formáty, ktoré sa čoskoro objavia na obrazovkách TV JOJ,“ dodala Klempová.

 

Poslednú špeciálnu dvojdielnou epizódou odvysielala JOJ v stredu. Sledovalo ho
podľa údajov PMT/TNS 418-tisíc divákov
v kategórii 12+. (CS 12+).