Nová SuperStar bude zároveň reality šou z vily

Nová SuperStar bude zároveň reality šou z vily Foto: Markíza

Televízia Markíza si od nového ročníka sľubuje veľa, štartuje v nedeľu a potrvá až do júna.

 

 

V nedeľu večer začína na Markíze ďalší ročník speváckej šou SuperStar. je to už šiesty ročník súťaže, Markíza má čo robiť, aby upútala pozornosť divákov, akú potrebuje pri tomto nákladnom projekte. Na rozdiel od bývalých ročníkov z nej chce urobiť aj reality šou. Účínkujúci budú bývať spoločne vo vile, televízia bude prinášať zábery z ich spolunažívania. "Dvanásť finalistov bude spolu bývať v exkluzívnej vile s nahrávacím štúdiom a väčší dôraz bude kladený na ich životné príbehy," oznamuje televízia.

Podobne ako predchádzajúce dva ročníky aj tento bude Markíza pripravovať s českou TV Nova, čo výrazne znižuje náklady na program.

Bude menej zostrihových kôl, a viac live vysielania. Pričom dramaturgia sa snaží viac zaangažovať diváka do rozhodovania, bude viac možností hlasovať.  Vyraďovacie "rozhodnutia" sa budú vysielať v ten istý deň ako samotné súťažné kolá.

SuperStar bude vysielať Markíza takmer štyri mesiace. Víťaz, ktorý získa 100 tisíc eur, bude známy v júni. Zmenila sa porota ale aj moderátori, ktorými je za Novu Zorka Kepková a za Markízu moderátor Roman Juraško. Porota je v zložení Ewa Farna, Pavol Habera a Ondřej Soukup.

Režisérom a kreatívnym producentom projektu je Pepe Majeský.