Tipsport liga pôjde aj na obrazovkách Televízie 213

Tipsport liga pôjde aj na obrazovkách Televízie 213

16.11.2016 08:42 | TV | mk


Najvyššia slovenská hokejová súťaž získala nového televízneho vysielateľa. Okrem RTVS prinesie Spolu päť bonusových stretnutí z Tipsport ligy v priamych prenosoch nová športová Televízia 213.

Prvý zápas odvysiela v stredu 16. novembra 2016. „Teší ma, že bonusové kolá, ktoré sme pripravili pre túto sezónu, budú ešte bonusovejšie. Už najbližšiu stredu uvidia fanúšikovia Študentské 20. kolo venované Európskej univerzitnej hokejovej lige - EUHL. Na obrazovkách sa objaví súboj Banská Bystrica - Košice," povedal Richard Lintner, generálny manažér spoločnosti Pro-Hokej, ktorá riadi Tipsport ligu.

Televízia 213 plánuje vysielať zápasy z hokejovej Tipsport ligy aj na začiatku decembra - Mikulášske 27. kolo (6. 12. 2016), v závere roka - Štefánske 32. kolo (26. 12. 2016), v polovici februára - Valentínske 45. kolo (14. 2. 2017) a na začiatku marca - 52. kolo venované ženskému hokeju (8. 3. 2017).

Najbližší priamy prenos zo stretnutia 20. kola Tipsport ligy HC '05 Banská Bystrica vs. HC Košice sa na televíznych obrazovkách objaví už od 17.15 hod. "Spod Urpína sa prihlási divákom komentátor Stanislav Suvák spolu so svojim spolukomentátorom - bývalým slovenským reprezentantom a spoluzakladateľom Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) Ľubomírom Sekerášom. O aktuálne rozhovory medzi striedačkami sa postará redaktor Jakub Takáč," píše televízia v tlačovej správe.

Vysielanie Televízie 213 je zatiaľ dostupné v domácnostiach, ktoré sú zákazníkmi satelitných operátorov - DIGI Slovakia, Magio, v káblovkách a IPTV - DIGI Slovakia, Magio, SWAN, ANTIK, ITSELF, MARTINCO, REGIO TV, SATRO, DSI DATA a v DVB-T AVIS (Galanta, Nitra, Trenčín, Košice, Dolný Kubín, Tatranská Lomnica, Michalovce). Databázu šíriteľov signálu Televízia 213 dopĺňa.

pošli na vybrali.sme.sk


V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

1. V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

V predvečer výročia vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa na Primaciálnom námestí v Bratislave rozsvietil nápis #ALL FOR JAN so známou fotkou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

2. Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

Viac ako 400 novinárov sa podpísalo pod vyhlásenie k výročiu vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

 

S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

3. S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

Orange rozširuje ponuku obľúbených nonstop dátových balíkov a svojim zákazníkom prináša ďalšie možnosti, ako bez obmedzení využívať dáta a mobilné aplikácie.

Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

4. Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

Zástupcovia vlád krajín Európskej únie dnes schválili kompromisnú verziu dohody o ochrane autorských práv na internete, ktorá bola minulý týždeň dosiahnutá spoločne s Európskym parlamentom.

Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

5. Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

Společnost Czech Media Invest (CMI) prodala skupinu polských rozhlasových stanic Eurozet, které loni získala od francouzského koncernu Lagardere.

Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

6. Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

Ako povedal bývalý prezident Barack Obama, „je to nádej vzbudzujúca kniha o tom, čo dokáže ľudský pokrok, keď sa naučíme pracovať s faktami namiesto toho, aby sme podliehali vrodeným predsudkom a zaujatosti.“

Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

7. Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

Rodičia zavraždeného novinára Jána Kuciaka majú pochybnosti, či sa vyšetrovateľom podarí úplne vyšetriť vraždu ich syna vrátane odhalenia objednávateľa činu.

The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

8. The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

Mnohých Iračanov a Sýrčanov poburuje ako o členoch samozvaného Islamského štátu (IS) píšu niektoré hlavne západné médiá. Robia z nich celebrity, pýtajú sa ich na ich životné plány a ignorujú otázky týkajúce sa vraždenia a mučenia obetí.

Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

9. Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

Český senátor a miliardár Ivo Valenta prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu. ČTK dnes povedal, že sa pre prevod rozhodol kvôli dedičskému usporiadaniu majetku.

Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)

10. Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)


SME.sk spúšťa novú videosekciu a niekoľko nových relácií.

 

Najčítanejšie