Tipsport liga pôjde aj na obrazovkách Televízie 213

Tipsport liga pôjde aj na obrazovkách Televízie 213

16.11.2016 08:42 | TV | mk


Najvyššia slovenská hokejová súťaž získala nového televízneho vysielateľa. Okrem RTVS prinesie Spolu päť bonusových stretnutí z Tipsport ligy v priamych prenosoch nová športová Televízia 213.

Prvý zápas odvysiela v stredu 16. novembra 2016. „Teší ma, že bonusové kolá, ktoré sme pripravili pre túto sezónu, budú ešte bonusovejšie. Už najbližšiu stredu uvidia fanúšikovia Študentské 20. kolo venované Európskej univerzitnej hokejovej lige - EUHL. Na obrazovkách sa objaví súboj Banská Bystrica - Košice," povedal Richard Lintner, generálny manažér spoločnosti Pro-Hokej, ktorá riadi Tipsport ligu.

Televízia 213 plánuje vysielať zápasy z hokejovej Tipsport ligy aj na začiatku decembra - Mikulášske 27. kolo (6. 12. 2016), v závere roka - Štefánske 32. kolo (26. 12. 2016), v polovici februára - Valentínske 45. kolo (14. 2. 2017) a na začiatku marca - 52. kolo venované ženskému hokeju (8. 3. 2017).

Najbližší priamy prenos zo stretnutia 20. kola Tipsport ligy HC '05 Banská Bystrica vs. HC Košice sa na televíznych obrazovkách objaví už od 17.15 hod. "Spod Urpína sa prihlási divákom komentátor Stanislav Suvák spolu so svojim spolukomentátorom - bývalým slovenským reprezentantom a spoluzakladateľom Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) Ľubomírom Sekerášom. O aktuálne rozhovory medzi striedačkami sa postará redaktor Jakub Takáč," píše televízia v tlačovej správe.

Vysielanie Televízie 213 je zatiaľ dostupné v domácnostiach, ktoré sú zákazníkmi satelitných operátorov - DIGI Slovakia, Magio, v káblovkách a IPTV - DIGI Slovakia, Magio, SWAN, ANTIK, ITSELF, MARTINCO, REGIO TV, SATRO, DSI DATA a v DVB-T AVIS (Galanta, Nitra, Trenčín, Košice, Dolný Kubín, Tatranská Lomnica, Michalovce). Databázu šíriteľov signálu Televízia 213 dopĺňa.

pošli na vybrali.sme.sk


Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

1. Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

Nezáleží na tom, či prázdninové mesiace strávite v Tatrách, pri jadranskom pobreží alebo kdekoľvek inde. Kým budete mimo domu, treba sa postarať o to, aby vaša obývačka zostala bez neželaných návštev.

Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

2. Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

Čínske štátne médiá sa stali nástrojom informačnej vojny Pekingu proti demonštrantom, ktorí sa od júna búria proti pomerom v Hongkongu. Obhajujú kroky tamojšej polície a manipulatívnym spravodajstvom zhadzujú účastníkov protestov, z ktorých zosnovania vinia Západ. V čínskom podaní sú aktuálne udalosti dielom malej skupiny násilníkov, ktorá bez podpory ľudu usiluje o nezávislosť Hongkongu a rozvracia Čínu, píše denník The New York Times.

DIGI prináša najlepší svetový program

3. DIGI prináša najlepší svetový program

DIGI SLOVAKIA si so štartom svetových futbalových líg pripravila pre svojich zákazníkov zaujímavú jesennú kampaň. Na štyroch kanáloch DIGI SPORT a novom programe PREMIER SPORT čaká na divákov to najlepšie zo svetového futbalu. Zákazníci si môžu vychutnať až 11 športových HD kanálov a k tomu 54 rodinných programov už v základnom balíku za stále nezmenených 9,60 € mesačne. Jesennú kampaň DIGI spúšťa od 15. augusta 2019.

Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

4. Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

Spoločnosť Facebook platila stovky externých spolupracovníkov, aby pre ňu prepisovali hlasové správy užívateľov jednej z jej aplikácií.

Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

5. Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

Tri desiatky expertov na Rusko v Európe a USA, medzi nimi pracovníci mimovládnych organizácií, akademici, novinári a politickí aktivisti, sa stali obeťou dômyselného kybernetického útoku, oznámil v sobotu investigatívny server Bellingcat.

Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

6. Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

 V Británii prvýkrát zakázali dve reklamy na základe nového pravidla, ktoré nedovoľuje pri propagácii výrobkov prisudzovať mužom a ženám stereotypné role. Podľa regulačného úradu, ktorý v krajine na reklamy dohliada (ASA), sa nenáležité klišé objavilo v reklame amerického výrobcu potravín Mondelez a automobilky Volkswagen.

Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

7. Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

Odídenci z Trendu pripravujú ďalší nový ekonomický projekt.

Relácia Jaromíra Soukupa dostala pokutu za neobjektivitu a nevyváženosť

8. Relácia Jaromíra Soukupa dostala pokutu za neobjektivitu a nevyváženosť

 Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém dnešním zasedání vyměřila pokutu 400.000 korun televizi Barrandov za neobjektivitu a nevyváženost v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa.

Každý desiaty dôchodca si musí privyrábať

9. Každý desiaty dôchodca si musí privyrábať

Na Slovensku nie je veľa ľudí, ktorí majú dve zamestnania. Pätina pracujúcich, každý desiaty dôchodca a každý ôsmy rodič, starajúci sa o dieťa do troch rokov však v prieskume uviedli, že musia mať ešte jeden džob.

Marta Jandová bude mať vlastnú talk show MARTA (VIDEO)

10. Marta Jandová bude mať vlastnú talk show MARTA (VIDEO)

Speváčka Marta Jandová bude mať vlastnú televíznu talkshow.

Najčítanejšie