Orange bude mať v ponuke službu Netflix Foto: Netflix

Orange bude mať v ponuke službu Netflix

14.09.2017 14:49 | TV | mk

 Videoslužba Netflix sa na Slovensku stále viac udomácňuje. Dnes spoločnosť Netflix zverejnila informácie ohľadom spolupráce so spoločnosťou Orange, ktorá sa dotýkajú aj Slovenska.

 

Netflix spolupracuje so spoločnosťou Orange v Európe už od roku 2014, odkedy Orange TV zabezpečuje distribúciu ponuky Netflixu vo Francúzsku. Posledné mesiace aj v Španielsku. Orange rozširuje túto spoluprácu aj na ďalšie krajiny, v ktorých je spoločnosť Orange prítomná.
„Toto strategické partnerstvo v budúcnosti umožní dcérskym spoločnostiam Orange v Európe, Afrike a na Strednom východe distribuovať Netflix, čím svojim zákazníkom prinesú bohatý, globálne populárny a exkluzívny obsah tejto služby na všetky svoje obrazovky: licencované a originálne televízne seriály, filmy, komédie, dokumentárne filmy a programy pre deti," píše Netflix v tlačovej správe, ktorú má Omédiách.com k dispozícii.

V nasledujúcich mesiacoch pribudne Netflix v ponuke spoločnosti Orange Poland. „V roku 2018 budú nasledovať ďalšie projekty," píše Netflix.
Netflix tak príde aj na Slovensko, čo pre Omédiách.com potvrdila hovorkyňa Orange Slovensko Ivica Hricová: „Toto partnerstvo umožní uvedenie Netflixu aj pre zákazníkov Orangeu na Slovensku. Radi by sme zákazníkom ponúkli túto možnosť v roku 2018."

"Toto partnerstvo nadväzuje na náš silný vzťah s Orangeom vo Francúzsku, cez ktorý v budúcnosti ponúkneme náš program miliónom zákazníkov vo viacerých krajinách, aby mohli na jednom mieste bez problémov sledovať špičkovú internetovú zábavnú službu," povedal Reed Hastings, výkonný riaditeľ spoločnosti Netflix..
Americká streamovacia služba má v ponuke bohatú ponuku filmov, seriálov (napríklad populárne seriály Narcos, House of Cards či Gotham) a ďalších programov, s možnosťou sledovať ich na svojich telefónoch, dokonca aj v offline režime. Pôvodne boli v anglickom jazyku postupne pribúdajú aj slovenské titulky. Tento rok pribudol v ponuke Netflixu aj prvý slovenský film Polárnik od režiséra Pavla Barabáša.
Orange pôsobí v 29 krajinách: okrem Slovenska v Belgicku, Španielsku, Francúzsku, Luxembursku, Moldavsku, Poľsku, Rumunsku a ďalších.

pošli na vybrali.sme.sk


Danšari. Spoznajte umenie upratovať

1. Danšari. Spoznajte umenie upratovať

Danšari je japonské umenie upratovať, ktoré ponúka návod, ako si urobiť poriadok nielen v priestore, v ktorom žijeme, ale v sebe samom. Výborne ho popísala a ponúkla aj množstvo tipov Hideko Jamašitová v knihe Danšari – umenie upratovať.

Minulý rok opäť klesol predaj slovenských novín

2. Minulý rok opäť klesol predaj slovenských novín

Vydavatelia vlani zaznamenali nižší predaj tlačeného vydania novín. Predaný náklad klesol oproti predchádzajúcemu roku každému z piatich sledovaných celoštátnych denníkov.

RTVS odvysiela špeciálne vydanie Reportérov (VIDEO)

3. RTVS odvysiela špeciálne vydanie Reportérov (VIDEO)

Od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej uplynie vo štvrtok 21. februára presne rok.

Markíza odvysiela duel Mistríka so Šefčovičom (VIDEO)

4. Markíza odvysiela duel Mistríka so Šefčovičom (VIDEO)

Televízia vysvetľuje, prečo v dueli nepočítala so Zuzanou Čaputovou.

Křetinský s Tkáčom kúpili za 52 miliónov známe časopisy vo Francúzsku

5. Křetinský s Tkáčom kúpili za 52 miliónov známe časopisy vo Francúzsku

Spoločnosť Czech Media Invest (CMI), ktorú spoluvlastnia hlavne český miliardár Daniel Křetínský a Patrik Tkáč z J&T, dokončila nákup francúzskych časopisov mediálnej skupiny Lagardère za 52 miliónov eur. Súčasťou kúpy je licencia na značku módneho magazínu Elle pre Francúzsko.

Fico opäť zaútočil na novinárov: Vy ste najväčší zločinci na svete! (VIDEO)

6. Fico opäť zaútočil na novinárov: Vy ste najväčší zločinci na svete! (VIDEO)

Národná rada dnes opätovne nezvolila žiadnych kandidátov na sudcov Ústavného súdu a súd sa tým stane nefunkčným.

eKasa prichádza na Slovensko

7. eKasa prichádza na Slovensko

Od 1. apríla vstúpi do platnosti nová povinnosť pre podnikateľov vo forme eKasy s online pripojením do systému finančnej správy. Štátu má priniesť zvýšenie transparentnosti výberu daní a podnikateľom zjednodušenie komunikácie so štátom a potenciál pre inovácie. Nové riešenia pokladníc okrem online pripojenia majú priniesť mnohé vlastnosti, ktoré podnikateľom môžu uľahčiť život. Všetky bločky z pokladníc budú po novom obsahovať aj QR kód, ktorý jednoduchým spôsobom umožní overiť pravosť a platnosť pokladničného dokladu.

Komisia: Bývalý prorektor Univerzity Karlovej sa v textoch dopustil plagiátorstva

8. Komisia: Bývalý prorektor Univerzity Karlovej sa v textoch dopustil plagiátorstva

Bývalý prorektor Univerzity Karlovej v Prahe Martin Kovář sa podľa etickej komisie Filozofickej fakulty UK dopustil plagiátorstva. Na rokovaní akademického senátu Filozofickej fakulty UK to uviedla členka komisie Olga Lomová.

Cestovateľ Miroslav Zikmund oslavuje 100 rokov, na všetky miesta by sa vrátil opäť (VIDEO)

9. Cestovateľ Miroslav Zikmund oslavuje 100 rokov, na všetky miesta by sa vrátil opäť (VIDEO)

Cestovatelskou legendou se už za života stala dvojice Zikmund - Hanzelka, která společně navštívila přes 80 zemí, ve světě proslavila bývalé Československo a vozy Tatra a mimo jiné dojednala i zakázky pro československý průmysl.

O 100 dní budú Eurovoľby - kampaň prináša súťaž, špeciálnu schránku aj časomieru

10. O 100 dní budú Eurovoľby - kampaň prináša súťaž, špeciálnu schránku aj časomieru

Len niekoľko týždňov po prezidentských voľbách čakajú Slovensko ďalšie dôležité voľby – voľby do Európskeho parlamentu. Voliči na Slovensku budú v sobotu 25. mája 2019 vyberať 14 zástupcov do Európskeho parlamentu.

Najčítanejšie