Andy Kraus pripravuje fantasy komédiu zberatel-film.sk

Andy Kraus pripravuje fantasy komédiu

28.10.2012 21:30 | TV | mk

Nový film Zberateľ od Andyho Krausa vzniká v spolupráci s JOJ.

 


Herec, scenárista a moderátor Andy Kraus po komediálnych seriáloch pripravuje aj film. Onedlho predstaví novú fantasy komédiu s názvom Zberateľ. Film už má na internete svoju stránku, kde je zatiaľ len avízo, že stránka k novému flmu Andyho Krausa bude spustená 3. novembra. Na stránke je logo televízie JOJ a Nového času. Televízia Joj ani sám autor zatiaľ žiadne informácie k filmu nezverejnili.

JOJAndy Kraus sa nikdy netajil tým, že by rád natočil okrem seriálov aj film. K žánru sci-fi a fantasy má blízko. Pred niekoľkými rokmi v rozhovore pre SME hovoril o svojom sci-románe, ktorý v minulosti napísal. „Tá kniha existuje v rukopise. Ak by som ju vydal, tak určite nie pod svojím menom, lebo to by ľudia čakali nejakú urputnú zábavu a tá knižka taká nie je. A tí, ktorých by mohla zaujímať, by si ju nekúpili, lebo ju napísal Andy Kraus, a to je predsa ten komerčák... To sci-fi je úplne iný prípad, je to príbeh filozofickejší, nie je tam prvoplánová sranda, aj keď humor tam podľa mňa je. Volá sa Boh vie prečo a je o tom, že Boh je síce všemohúci, ale niekedy sa mu už tak veľmi nechce. Niektoré veci nechá plávať, niektoré planéty má obľúbenejšie, niektoré menej. Dej sa odohráva na jednej z planét podobnej Zemi, ale zmenil som tam isté okolnosti, napríklad rozmnožovanie, rodenie a vznikli zaujímavé situácie."

V tom istom rozhovore povedal aj to, že jeho snom je natočiť film. „Asi by som urobil film, ktorý by na Slovensku bol pravdepodobne málo ziskový. Možno ani nie nezávislý, ale mne sa napríklad veľmi páčil britský film Láska nebeská, príjemná múdra komédia, osem pekne posplietaných ľudských osudov, je to milý film s príbehom a posolstvom. To by ma bavilo," povedal Kraus, autor Paneláku, Uragánu a Susedov.

pošli na vybrali.sme.sk


Neviete, koho voliť v eurovoľbách? Vyskúšajte volebnú kalkulačku

1. Neviete, koho voliť v eurovoľbách? Vyskúšajte volebnú kalkulačku

Špeciána volebná kalkulčka vám pomôže, ktorý politický subjekt je nabližšie k vašim názorom a hodnotám.

Der Spiegel tvrdí, že video sa Strachom nezverejnili cielene práve teraz

2. Der Spiegel tvrdí, že video sa Strachom nezverejnili cielene práve teraz

Nemecký časopis Der Spiegel videonahrávku s politikom Slobodnej strany Rakúska (FPÖ) Heinzom-Christianom Strachom nezverejnil krátko pred voľbami do Európskeho parlamentu zámerne.

Eurovíziu vyhral Holanďan, vystúpila aj Madonna (VIDEO)

3. Eurovíziu vyhral Holanďan, vystúpila aj Madonna (VIDEO)

Víťazom 64. ročníka medzinárodnej speváckej súťaže Eurovízia sa stal holandský spevák Duncan Laurence. Česká indie-popová kapela Lake Malawi skončila so skladbou Friend of a Friend na jedenástom mieste.

Stal sa krajčírom prezidentov a celebrít

4. Stal sa krajčírom prezidentov a celebrít

...a pritom musel prežiť zverstvá nacizmu. Stretol Mengeleho a jeho život visel na vlásku.

 

Pápež vyzval novinárov, aby sa vyhýbali falošným správam a aby sa zaoberali ľuďmi (VIDEO)

5. Pápež vyzval novinárov, aby sa vyhýbali falošným správam a aby sa zaoberali ľuďmi (VIDEO)

Pápež František dnes vyzval novinárov, aby sa vyhýbali falošným správam a aby sa zaoberali ľuďmi, ktorí sú v ťažkej situácii, ale už im nie je venovaná pozornosť.

Rakúsky vicekancelár Strache kvôli afére s Rusmi rezignoval

6. Rakúsky vicekancelár Strache kvôli afére s Rusmi rezignoval

Rakúsky vicekanclár a predseda protiimigračnej Slobodnej strany Rakúska (FPÖ) Heinz-Christian Strache dnes oznámil odchod z oboch politických funkcií. Stalo sa to po tom, čo nemecké médiá zverejnili videonahrávku, na ktorej s údajnou príbuznou ruského oligarchu jedná o politickej podpore svojej strany výmenou za zabezpečenie štátnych zákaziek. Predseda ľudovcov vlády Sebastian Kurz podľa Stracheho rezignáciu na post vicekancelára prijal.

Eurovoľby v sobotu pripomenie Európska Cyklo tour, ku ktore sa môže ktokoľvek pridať

7. Eurovoľby v sobotu pripomenie Európska Cyklo tour, ku ktore sa môže ktokoľvek pridať

Voľby do Európskeho parlamentu sa v členských štátoch EÚ uskutočnia v dňoch 23. - 26. mája, na Slovensku prebehnú 25. mája.

Rakúskom otriasa škandál: Krajne pravicový politik pred voľbami rokoval o podpore z Ruska (VIDEO)

8. Rakúskom otriasa škandál: Krajne pravicový politik pred voľbami rokoval o podpore z Ruska (VIDEO)

nemecké médiá zverejnili sedemhodinový tajný videozáznam.

Festivaly Orange Y-Games & VÚB Y-Con už tento víkend v Bratislave (VIDEO)

9. Festivaly Orange Y-Games & VÚB Y-Con už tento víkend v Bratislave (VIDEO)

Nenechajte si ujsť najväčší herný festival spolu s pop-kultúrnym podujatím Y-CON a stretnite špeciálneho hosťa Vladimíra Furdíka alias Night Kinga z Game of Thrones.

Obludné oslavy streľby do ľudí na hraniciach konečne stopli, aj vďaka redaktorke RTVS

10. Obludné oslavy streľby do ľudí na hraniciach konečne stopli, aj vďaka redaktorke RTVS

V roku 1952 jedenásťročný Jozef Galus krátko pred obedom plával na drevenej doske v rieke Morava v blízkosti hradu Devín. Aj keď bolo zjavné, že je to dieťa, pohraničná hliadka začala strieľať. Na chlapca, ktorého možno len odvial prúd, hliadka strieľala z guľometu, samopalov a niekoľkých pušiek. Len z guľometu bolo proti nemu vystrelených 140 nábojov. Zabili ho za pár sekúnd. Ľudia, spoluzodpovední za tieto zločiny, ich doposiaľ pravidelne oslavovali s heslom "Neprejdú"- v uniformách, so symbolmi totalitného režimu, zbraňami - a to v priestoroch mesta. Pokračovanie.

Najčítanejšie