Redaktor televízie JOJ Rastislav Ekkert mal problémy s alkoholom za volantom. Na situáciu sám upozornil na svojom profile na facebooku, po tom, ako ho kontaktovali novinári.
Rodina z mestečka Portici pri Neapoli zvíťazila v súťaži vypísanej leteckou spoločnosťou Wizz Air, ktorá vlani v reklame hľadala "najväčšiu taliansku rodinu", ktorá by dokázala zaplniť celé lietadlo pre 170 cestujúcich.
Ospravedlnenie a zaplatenie škody vo výške 250.000 českých korún uložil súd žene, ktorá šírila na sociálnych sieťach klamstvá o úmrtiach po očkovaní na covid-19.
Pred a počas najkrajších sviatkov roka potešila BILLA svojich zákazníkov vianočnou lotériou s atraktívnymi cenami. Spoločnosť túto príležitosť zároveň zmysluplne prepojila s charitatívnym projektom CHLEBODARCA, ktorý zastrešuje o. z. BILLA ľuďom. Na pomoc ďalším osamelým rodičom vnúdzi tak poputuje viac ako 30000 €.
Kvôli rozsiahlemu kybernetickému útoku prestali fungovať internetové stránky ukrajinského ministerstva zahraničných vecí a ďalších úradov, uviedol podľa agentúry Reuters rezort zahraničia. Európska únia mobilizuje všetky zdroje na pomoc Ukrajine s kybernetickým útokom. V piatok to oznámil vysoký predstaviteľ EÚ pre zahraničnú a bezpečnostnú politiku Josep Borrell, informovala agentúra AFP.