"Slovensko má opäť rockové rádio! …naplno štartujeme už 3. októbra a hrať budeme najväčšie rockové hity na plné gule!" takto ohlásilo štart nové Rádio Rock na facebookovej stránke, ktorá patrila v minulosti rádiu Antena Rock, ktoré takmer presne pred rokom prestalo vysielať.
LinkedIn je považovaný najmä za pracovnú sociálnu sieť. Dve percentá ľudí sa však vďaka nemu dočkali aj pozvania na rande. Jeho užívatelia ho majú radšej ako iné sociálne siete, ktoré používajú. Obsah sa tu omnoho viac číta, ako tvorí. Užívatelia vyhľadávajú najmä novinky z brandže az biznisu vo všeobecnosti. LinkedIn tak čiastočne nahrádza aj funkciu špecializovaných médií. Tieto zistenia vyplynuli z prieskumu LinkedIn užívateľov na Slovensku, ktorý zrealizovala prieskumná agentúra Go4insight spolu sodbornými garantmi na vzorke viac ako 1 400 respondentov.
Čokoláda Milka prichádza s najzásadnejšími zmenami za 25 rokov. Nový recept, nový tvar a nový obal pri zachovaní vysokej kvality. Po 25 rokoch mení čokoláda Milka kľúčové produktové vlastnosti a niektoré prvky značky.
Spôsobuje 5G masové úmrtia vtákov? A prečo nástup mobilných sietí piatej generácie vyvoláva také vášne? S technickým riaditeľom mobilného operátora 4ka Patrikom Kollarocim hovoríme aj o tom, že 5G sieť bude inteligentná a v prípade potreby uprednostní dáta pre autonómne vozidlá pred surfovaním na webe. Tiež vám to znie ako sci-fi?
Novinár Marek Vagovič pred pár mesiacmi odišiel z redakcie Aktualít a oznámil, že chystá knihu, no nie klasickú reportážnu, ale beletriu. Aktuálne promuje knihu Padreho klan s podtitulom "thriller o policajnej mafii". Začiatkom septembra sa pochválil fotkami z natáčania reklamy k fiktívnemu "thrilleru" a pred pár dňami zverejnil aj samotný reklamný klip, v ktorom si zahral aj on - ako vyšetrovateľ - a herci Miro Noga, Gregor Hološka a Marek Majeský.