Najnovší čínsky chatbot využívajúci umelú inteligenciu (AI) je verný doktríne prezidenta a vodcu komunistickej strany Si Ťin-pchinga. Čínsky úrad pre správu kyberpriestoru (CAC) chatovacieho robota predstavil tento týždeň, pričom uviedol, že bol okrem iného vytrénovaný na spise zvanom Si Ťin-pchingove myšlienky o socializme s čínskymi rysmi pre novú éru, informovala agentúra AP.
Telekomunikačný operátor 4ka vynovil na leto ponuku zariadení, ktoré si môžu zákazníci zakúpiť k niektorému z mobilných paušálov SLOBODA. V ponuke 4ky pribudne 16 nových zariadení, z toho 12 telefónov, tablet Xiaomi, dva notebooky Lenovo a TV Samsung. Spolu si tak budú môcť zákazníci vo 4ke vybrať z ponuky 50 zariadení.
Nebýva zvykom, aby admini stránky Zomri reagovali na kritiku a výhrady politikov, dnes tak urobili v rozsiahlom vyjadrení.
Skupina O2, ktorú tvoria spoločnosti O2 Slovakia aO2 Business Services, dosiahla vúvodných troch mesiacoch výnosy vo výške 85 mil. eur. Vporovnaní sprvým štvrťrokom minulého roka vzrástli opribližne 2%. Počet aktívnych SIM kariet medziročne vzrástol o1% na 2,31 mil. O2 aj naďalej mohutne investuje do modernizácie sietí. Len vprvom štvrťroku pribudlo do pokrytia 5G 223 nových lokalít acelkovo môže najmodernejšiu 5G sieť od O2 využívať už 76,5% ľudí na Slovensku.
Spoločnosť Warner Bros. Discovery oznámila, že jej rozšírená streamovacia služba Max je oficiálne dostupná v 20 krajinách vrátane Slovenska aj Českej republiky.Nová Max nahradzuje dotersjšiu službu HBO Max. Pričom distribútor avizuj, že Max prináša predplatiteľom dvojnásobné množstvo obsahu, aké bolo predtým k dispozícii na HBO Max.