Šport je škola hodnôt – hovorí Michala Bednáriková, prezidentka Asociácie športovej psychológie. Prirovnáva ho k životu na nečisto, kde si dieťa môže natrénovať veľa zručností, ktoré bude využívať neskôr v živote. V rozhovore vysvetľuje aj to, prečo by sa deti do 13 rokov nemali špecializovať len na jeden šport, koľko tréningov je tak akurát, aké následky na fyzické aj psychické zdravie môže mať pretrénovanosť, prečo veľa detí v puberte končí so športom, ako tomu predísť, ako naučiť deti zvládať prehry a prečo vulgarizmy na detské športoviská za žiadnych okolností nepatria.
Spoločnosť O2 Slovakia vyčleňuje svoju sieťovú infraštruktúru do nového samostatného subjektu, ktorý bude na trhu pôsobiť od 1. júna pod názvom O2 Networks.
Vedeli ste, že 4ka ponúka už aj takzvané fixné služby? Kde si môžeme kúpiť telku a internet na doma od 4ky? A ako k tomu získať parádnu zľavu? O tom sa rozpráva moderátor Roland Kyška s Marekom Jánošíkom, vedúcim B2C produktového oddelenia spoločnosti SWAN.
Bývalý americký prezident George W. Bush mal v Dallase prejav, v ktorom odsúdil ruskú inváziu na Ukrajinu. V prejave sa však pomýlil a Ukrajinu nazval Irak.
Výnosy skupiny O2 na Slovensku, ktorá zahŕňa aj výsledky spoločnosti O2 Business Services, dosiahli vúvodnom štvrťroku takmer 75 mil. eur. Počet zákazníkov (aktívnych SIM kariet) operátora O2 vzrástol vsledovanom období na 2,28 mil.