Igor Matovič opäť neadekvátne zaútočil na novinárov. V parlamentnom prejave k odvolávaniu minister financií prirovnal prácu súčasných novinárov kpráci žurnalistov v Nacistickom Nemecku za Hitlera.
Novinár Peter Žatko ešte ako redaktor televízie Markíza mal v roku 2016 údajne vydierať podnikateľa z Prešova. Tvrdí to podnikateľ pre Denník N - novinár ho vraj žiadal o 6000 eur, inak o ňom natočí reportáž. Dotknutý podnikateľ si to nahral a po šiestich rokoch naťahovania sa na súdoch pustil nahrávku Denníku N.
Zdražovanie je na Slovensku kľúčovou témou, avšak už menej ľudí si uvedomuje negatívny dopad inflácie na svoje úspory. Väčšina populácie buď vôbec nevie ako zhodnotiť našetrené financie alebo nesprávne pristupuje kvoľbe týchto nástrojov (dokopy takmer 70 % Slovákov).
Európska komisia dnes prijala dva návrhy, ktorými chce prispôsobiť pravidlá zodpovednosti digitálnemu veku, obehovému hospodárstvu a dôsledkom globálnych hodnotových reťazcov.
Vydavateľstvo RTVS prináša malým aj veľkým čitateľom sériu zábavných príbehov animovanej televíznej rodinky Chochmesovcov. Animovaný seriál z produkcie RTVS sa dočkal knižnej podoby s podtitulom „Veselá príručka slušného správania.“