Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená Foto: Mafra

 Vydavatelství Mafra dnes spustilo prémiovou nadstavbu svého zpravodajského portálu iDNES.cz.

 

Do konce listopadu poběží bezplatně ve zkušebním provozu, pak bude placená. Nový produkt s názvem iDnes Premium nabídne exkluzivní obsah doplněný o kvalitní zábavu a bude dostupný pouze registrovaným členům. Mafra to dnes uvedla v tiskové zprávě. Cenu předplatného neuvedla.

"Jsme rádi, že se nám díky silnému zázemí skupiny a spolupráci s externími partnery podařilo zajistit celou řadu atraktivních výhod, jako například prémiový ticketing. Redakce napříč celým portfoliem médií Mafra budou navíc denně vytvářet obsah nad rámec tržního standardu, který čtenáři na internetu dosud v takové míře nenacházeli - rozhovory, spotřebitelské testy, analýzy a komentáře," uvedl předseda představenstva Mafry Štěpán Košík.

Mafra se podle Košíla inspirovala aktuálním trendem a zkušenostmi s podobnými produkty ve světě. "Věříme, že toto je cesta, kterou se do budoucna bude ubírat distribuce exkluzivního obsahu. Úspěšným příkladem může být třeba přístup britského deníku Financial Times nebo německého Bildu," dodal.

Kromě přístupu k exkluzivním článkům nabídne iDnes Premium hned od počátku pestrou škálu kvalitní zábavy, která se bude postupně dále rozrůstat. Členové aktuálně získají možnost přednostního nákupu vstupenek na koncerty a sportovní akce, digitální předplatné titulu dle výběru v hodnotě až 3348 Kč ročně, možnost sledovat online tři kultovní filmy měsíčně, mohou vybírat z nabídky knih za zvýhodněnou cenu nebo zcela zdarma či čerpat bonus 100 Kč za dobití kreditu u Mobil.cz.

Placený obsah nabízí od letoška například Deník.cz vydavatelství Vltava Labe Media za cenu od 99 Kč měsíčně. Placená je i elektronická verze Hospodářských novin od Economie, deník Echo24 nebo nově vzniklý Deník N.

Mediální skupina Mafra je největším multimediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů pravidelně osloví 3,5 milionu čtenářů tisku a měsíčně 7,4 milionu návštěvníků internetu. Patří do skupiny Agrofert, kterou vlastní svěřenecký fond premiéra Andreje Babiše.