O projekte

Omédiách.com je webový portál o médiách, reklame a marketingu. Prináša exkluzívne informácie a komentáre zo sveta a zákulisia médií. Je jediným mediálnym webom na Slovensku, ktorý nevlastní žiadna finančná skupina ani veľké vydavateľstvo.

 

Web riadi Miroslava Kernová. Médiám, etike v žurnalistike, novým médiám a mediálnej legislatíve sa venovala ako novinárka jedenásť rokov hlavne v denníku SME. Od roku 2010 do januára 2012 bola redaktorkou ekonomického vydavateľstva Trend Holding špecializujúcou sa na médiá.

 S webom Omédiách.com sa stala E-ženou 2012 a bola viackrát nominovaná na Novinársku cenu OSF a Krištáľové krídlo v kategórii Publicistika a literatúra. 

 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 

Referencie:

"Vážim si ľudí, ktorí vedia poukazovať na problémy spoločnosti vecne, konzistentne a nestranne.Iba výnimočne však stretnem takých, ktorí sú ochotní obetovať vzťahy s kolegami v záujme zvýšenia kvality profesie. Súdnictvo, zdravotníctvo, školstvo by boli podstatne ďalej, ak by v nich pôsobili ľudia ako Miroslava Kernová."
Pavel Nechala  - Transparency International Slovensko a advokát pracujúci v Nechala & Co. s.r.o.

"Nie je na trhu veľa odborníkov, ktorí rozumejú trhu slovenských médií a vedia a môžu o ňom slobodne, otvorene a s profesionálnou znalosťou písať. Mirka Kernová a jej projekt O médiách sú vzácnym príkladom takejto práce."
Katarína Remiaš - Riaditeľka a konateľka 1st CLASS AGENCY

"Mirka Kernová je svetlom v tmách slovenskej žurnalistiky. Nastavuje skvelé a nekompromisné zrkadlo médiám a práci novinárov. Nebojí sa kriticky pomenovať prácu kolegov, aj keď to isto neraz bolí a to je pre slovenskú žurnalistiku veľmi ozdravné. O tom, že namiesto nepriateľov, si získala v branži rešpekt svedčí aj fakt, že ako prvá zverejňuje horúce novinky, či iné informácie "z kuchyne" redakcií."
Laco Ďurkovič - slovenský občiansky aktivista, novinár a špecialista pre oblasť PR a masmédií

"Mirku Kernovú som vždy vnímal ako novinárku, ktorá sa snažila byť nestranná. Mnoho jej článkov zo zákulisia, hlavne médií, bolo veľmi fundovaným pohľadom. Nebála sa povedať pravdu a vždy sa usilovala o nezávislosť. Keď bolo treba, kritizovala aj kolegov z branže."
Eugen Korda - novinár .týždňa

"Miroslava Kernová je jednou z mála profesionáliek v slovenskej žurnalistike, pracuje systematicky, svedomito a okrem analytickej práce vynikajúco syntetizuje niektoré mediálne fenomény, čo ju stavia na špičku súčasnej reflexívnej žurnalistiky."
Michal Havran ml. - moderátor relácia Večera s Havranom, publicista a spisovateľ, šéfredaktor portálu jetotak.sk

"Mirka Kernová je našim okom aj uchom na mediálnom trhu. Novinárska aj ženská energetická bomba, ktorá funguje 24/7.Uznávam ju."
Ľudmila Kolesárová  - marketingová manažérka charitatívnej organizácie Dobrý anjel a blogerka

 

Web Omédiách.com dodržiava Etický kódex novinára. Vydavateľom je spoločnosť Miramedia, s.r.o.

Obsah webu Omédiách.com je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie tohoto obsahu či jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu vedenia Omédiách.com výslovne zakázané.

Web Omédiách.com využíva spravodajstvo ČTK, ktorého obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie tohoto obsahu či jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu ČTK výslovne zakázané.

Copyright (2015) The Associated Press (AP) - všetky práva vyhradené. Materiáli agentúry AP nesmú byť ďalej publikované, vysielané, prepisované alebo redistribuované.

 

 

 

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

Najčítanejšie