Prečo Agentom 007 bude v novej bondovke žena? (VIDEO) Instagram Lashana Lynch

Prečo Agentom 007 bude v novej bondovke žena? (VIDEO)

16.07.2019 13:20 | Filmy | ČTK

Novým tajným agentom s označením 007 bude po Danielovi Craigovi prvýkrát v dejinách bondoviek žena a černoška, ​​britská herečka Lashana Lynchová. Tvrdí to britský bulvárny denník Daily Mail, ktorý sa odvoláva na zdroj z filmového priemyslu.

 

Dvadsiata piata bondovka podľa neho začína scénou, keď je James Bond v Craigovom podaní povolaný z odpočinku na Jamajke po odchode z tajnej služby MI6 späť do akcie, aby sa postavil novému zloduchovi. "A potom je tam na začiatku kľúčová scéna, kedy (hlava tajnej služby) M povie: 'Vstúpte, 007' a objaví sa Lashana - čierna, krásna žena," uviedol zdroj.

"Bonda nová 007 samozrejme sexuálne priťahuje a skúsi na ňu svoje obvyklé triky, aby ju zviedol, ale je zmätený, keď nefungujú," dodal. Ukáže sa totiž, že múdra mladá žena nemá v úmysle "skočiť s ním do postele". "No, aspoň nie na začiatku."

Craig ostane Bondom, ale kódové označenie 007 prejde na Lynchovu. "Bond je stále Bondom, ale ako 007 bol nahradený," dodal zdroj.

Tridsaťjeden ročná Lynchová pochádza z Londýna a vo filme debutovala snímkou ​​Fast Girls z roku 2012. Diváci ju ale poznajú predovšetkým ako kapitánku Mariu Rambeauovú z filmu Captain Marvel.

Správa, že novým agentom 007 je zrejme žena, bola podľa britskej tlače na sociálnych sieťach prijatá dobre.

Nová bondovka sa teraz natáča v Taliansku a Spojenom kráľovstve a jej vznik sprevádzajú ťažkosti od doby, čo Craig v roku 2015 vyhlásil, že už ďalej Bonda hrať nechce. V roku 2017 sa síce dal presvedčiť, ale ten istý rok sa réžie vzdal Danny Boyle, ktorý mal nahradiť Sama Mendesa, ktorý už nechcel točiť ďalšie bondovky. Boyle ako dôvod odchodu uviedol spory okolo scenára. Nahradil ho Američan Cary Fukunaga.

Agent 007 bude podľa tlače žena aj vďaka zásahu televíznej scenáristky Phoebe Wallerovej-Bridgeovej, ktorá usúdila, že Bondovská séria sa musí vyvíjať. "Veľa sa hovorilo o tom, či je Bond ešte dnes relevantný kvôli tomu, kto je a ako zaobchádza so ženami. Myslím si, že je to hlúposť a že má stále svoj význam," vyhlásila scenáristka podľa denníka Daily Mail. "Bondovky sa musia vyvíjať a je dôležité, aby so ženami bolo vo filmoch zaobchádzané ako sa patrí. (James Bond) ale nemusí. Musí zostať verný svojej postave," uviedla Wallerová-Bridgeová.

pošli na vybrali.sme.sk


Pozrite si rebríček najlepšie platených hercov herečiek. Medzi ženami vedie Scarlett Johansson (VIDEO)

1. Pozrite si rebríček najlepšie platených hercov herečiek. Medzi ženami vedie Scarlett Johansson (VIDEO)

Najlepšie platenou herečkou na svete sa tento rok rovnako ako minulý rok, stala Američanka Scarlett Johansson. Podľa rebríčka časopisu Forbes zverejneného v piatok si zarobila 56 miliónov dolárov.

Mobilné hry na horúce leto aj daždivé dni: Harry Potter a legendárna strieľačka Doom

2. Mobilné hry na horúce leto aj daždivé dni: Harry Potter a legendárna strieľačka Doom

Smartfóny v našich vreckách majú stále lepšie displeje, výkonnejší hardvér a silnejšie batérie. Bez veľkého preháňania sa dá povedať, že začínajú poriadne zatápať herným konzolám. 

Čínska CITIC chce možnosť podielu na kontrole Empresa Media a Médey

3. Čínska CITIC chce možnosť podielu na kontrole Empresa Media a Médey

Český Úrad pre ochranu hospodárskej súťaže (ÚOHS) posudzuje koncentrácie čínskej spoločnosti Rainbow Wisdom Investment zo skupiny CITIC a podnikateľa Jaromíra Soukupa pri kontrole spoločností Empresa Media a Médea.

Známe osobnosti bojujú za Amazonský prales, ale so zavádzajúcimi fotkami

4. Známe osobnosti bojujú za Amazonský prales, ale so zavádzajúcimi fotkami

Mnoho celebrít a politikov sa v týchto dňoch vyjadruje na sociálnych sieťach k obrovským lesným požiarom v Amazónii a vyzýva k boju za záchranu tamojšieho dažďového pralesa, označovaného za pľúca planéty.

Trend pomáha šíriť dezinformácie Číny

5. Trend pomáha šíriť dezinformácie Číny

V najnovšom vydaní týždenníka Trend vyšiel neobvyklý PR článok.

Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

6. Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

V stredu a vo štvrtok viaceré médiá a stránky na sociálnych sieťach zdieľali video, na ktorom je zaznamenený konflikt mladého dievčaťa a policajta.

S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

7. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

8. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

9. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

10. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Najčítanejšie