Prejdite na nové paušály SLOBODA a užite si ich bez starostí doma aj v celej EÚ

Prejdite na nové paušály SLOBODA a užite si ich bez starostí doma aj v celej EÚ

30.06.2018 09:28 | Internet | PR

V záujme neustáleho skvalitňovania služieb predstavila 4ka nové mobilné paušály SLOBODA. Tie nahrádzajú doteraz obľúbené programy TO. a pridávajú aj dáta využiteľné pre surfovanie na internete v zahraničí.

 

Ceny a základné parametre paušálov sa pre zákazníkov 4ky nijako nemenia. Ak si na svojej SIM karte aktivujete jeden z programov SLOBODA 100, SLOBODA 300 alebo SLOBODA ∞, získate bohatý balík predplatených minút a SMS správ, ktorý môžete bez obáv využívať na volania a odosielanie textových správ do sietí všetkých mobilných operátov na Slovensku.

Všetky navyše pridávajú aj 1 GB dát využiteľný na Slovensku a v celej EÚ (teda v 4G sieti 4ky aj 3G sieťach obchodných partnerov) zadarmo.

Základný balíček SLOBODA 100 tak môže byť váš už za 5 eur. Získate s ním 100 minút hovorov alebo 100 SMS správ do všetkých sietí a veľkorysý 1 GB mobilný internet dostupný takmer všade.

Že vám 1 GB nestačí? Nie je nič jednoduchšie, než si dokúpiť ďalších 10 GB, 15 GB alebo dokonca neobmedzený internet v LTE sieti 4ky len za ďalšie 3 eurá! 

Nové paušály však majú aj ďalšie výhody. Zákazníkom 4ky umožňujú využívať ich dátový balíček aj v zahraničí. Gigabajt internetu v balíkoch SLOBODA 100, SLOBODA 300 a SLOBODA ∞ môžete využívať vo všetkých sieťach v SR aj pri návšteve ostatných krajín v Európskej únii. Ak si k nim dokúpite niektorý z dátových balíkov, v celej EÚ budete môcť využiť ďalších 0,83 GB.   

Zmena z paušálov TO. na programy SLOBODA sa tak naozaj oplatí čo najskôr, ešte pred dovolenkovou sezónou. Vďaka tomuto návodu môžete na novú SLOBODU prejsť už dnes. Ak si zvolíte ktorýkoľvek z nových paušálov v Mojej zóne alebo prostredníctvom aktivačnej SMS, pri nasledujúcej autoobnove automaticky nahradí váš aktuálny paušál TO.

Paušály TO. úž nie je možné aktivovať.

pošli na vybrali.sme.sk


Danšari. Spoznajte umenie upratovať

1. Danšari. Spoznajte umenie upratovať

Danšari je japonské umenie upratovať, ktoré ponúka návod, ako si urobiť poriadok nielen v priestore, v ktorom žijeme, ale v sebe samom. Výborne ho popísala a ponúkla aj množstvo tipov Hideko Jamašitová v knihe Danšari – umenie upratovať.

Minulý rok opäť klesol predaj slovenských novín

2. Minulý rok opäť klesol predaj slovenských novín

Vydavatelia vlani zaznamenali nižší predaj tlačeného vydania novín. Predaný náklad klesol oproti predchádzajúcemu roku každému z piatich sledovaných celoštátnych denníkov.

RTVS odvysiela špeciálne vydanie Reportérov (VIDEO)

3. RTVS odvysiela špeciálne vydanie Reportérov (VIDEO)

Od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej uplynie vo štvrtok 21. februára presne rok.

Markíza odvysiela duel Mistríka so Šefčovičom (VIDEO)

4. Markíza odvysiela duel Mistríka so Šefčovičom (VIDEO)

Televízia vysvetľuje, prečo v dueli nepočítala so Zuzanou Čaputovou.

Křetinský s Tkáčom kúpili za 52 miliónov známe časopisy vo Francúzsku

5. Křetinský s Tkáčom kúpili za 52 miliónov známe časopisy vo Francúzsku

Spoločnosť Czech Media Invest (CMI), ktorú spoluvlastnia hlavne český miliardár Daniel Křetínský a Patrik Tkáč z J&T, dokončila nákup francúzskych časopisov mediálnej skupiny Lagardère za 52 miliónov eur. Súčasťou kúpy je licencia na značku módneho magazínu Elle pre Francúzsko.

Fico opäť zaútočil na novinárov: Vy ste najväčší zločinci na svete! (VIDEO)

6. Fico opäť zaútočil na novinárov: Vy ste najväčší zločinci na svete! (VIDEO)

Národná rada dnes opätovne nezvolila žiadnych kandidátov na sudcov Ústavného súdu a súd sa tým stane nefunkčným.

eKasa prichádza na Slovensko

7. eKasa prichádza na Slovensko

Od 1. apríla vstúpi do platnosti nová povinnosť pre podnikateľov vo forme eKasy s online pripojením do systému finančnej správy. Štátu má priniesť zvýšenie transparentnosti výberu daní a podnikateľom zjednodušenie komunikácie so štátom a potenciál pre inovácie. Nové riešenia pokladníc okrem online pripojenia majú priniesť mnohé vlastnosti, ktoré podnikateľom môžu uľahčiť život. Všetky bločky z pokladníc budú po novom obsahovať aj QR kód, ktorý jednoduchým spôsobom umožní overiť pravosť a platnosť pokladničného dokladu.

Komisia: Bývalý prorektor Univerzity Karlovej sa v textoch dopustil plagiátorstva

8. Komisia: Bývalý prorektor Univerzity Karlovej sa v textoch dopustil plagiátorstva

Bývalý prorektor Univerzity Karlovej v Prahe Martin Kovář sa podľa etickej komisie Filozofickej fakulty UK dopustil plagiátorstva. Na rokovaní akademického senátu Filozofickej fakulty UK to uviedla členka komisie Olga Lomová.

Cestovateľ Miroslav Zikmund oslavuje 100 rokov, na všetky miesta by sa vrátil opäť (VIDEO)

9. Cestovateľ Miroslav Zikmund oslavuje 100 rokov, na všetky miesta by sa vrátil opäť (VIDEO)

Cestovatelskou legendou se už za života stala dvojice Zikmund - Hanzelka, která společně navštívila přes 80 zemí, ve světě proslavila bývalé Československo a vozy Tatra a mimo jiné dojednala i zakázky pro československý průmysl.

O 100 dní budú Eurovoľby - kampaň prináša súťaž, špeciálnu schránku aj časomieru

10. O 100 dní budú Eurovoľby - kampaň prináša súťaž, špeciálnu schránku aj časomieru

Len niekoľko týždňov po prezidentských voľbách čakajú Slovensko ďalšie dôležité voľby – voľby do Európskeho parlamentu. Voliči na Slovensku budú v sobotu 25. mája 2019 vyberať 14 zástupcov do Európskeho parlamentu.

Najčítanejšie