GIGAntická vinšovačka vo 4ke: Mobilné dáta na mesiac zadarmo a kompletná ponuka TV kanálov na víkend

GIGAntická vinšovačka vo 4ke: Mobilné dáta na mesiac zadarmo a kompletná ponuka TV kanálov na víkend

Telekomunikačný operátor 4ka pôsobí na slovenskom trhu už siedmym rokom a za ten čas si získal priazeň už viac ako 603-tisíc mobilných zákazníkov, ktorí si obľúbili veľké objemy dát a priaznivé ceny v paušáloch SLOBODA. Tento rok bol výnimočný aj v tom, že 4ka začala ponúkať okrem mobilných služieb aj domáci optický internet a TV služby na celom Slovensku.

4ka oslavuje 4. októbra už svoje 7. výročie od vstupu na trh. Pri tejto príležitosti pripravil operátor pre svojich mobilných aj fixných zákazníkov prekvapenie v podobe služieb či darčekov zadarmo. Stačí poslať vinš, kúpiť si paušál s mobilom, alebo len tak si zapnúť TV od 4ky.

„Pre všetkých mobilných zákazníkov sme pripravili GIGAntickú vinšovačku. Ako poďakovanie dáme 1 GB dát na mesiac zadarmo pre všetkých, ktorí si ho aktivujú priamo v appke Moja 4ka. Jediné čo chceme na oplátku je, aby nám zákazníci poslali milý vinš či tip na zlepšenie,“ hovorí Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia 4ky a dodáva: „Mysleli sme aj na našich zákazníkov služieb pre domácnosť, pre ktorých sme sprístupnili plnú ponuku viac ako 111 TV kanálov v našej 4ka TV, aby prežili so 4kou pekný víkend.“

GIGAntická vinšovačka: GIGA dát na 30. dní zadarmo

4ka pripravila darček pre všetkých zákazníkov mobilných služieb v podobe 1 GB dát zadarmo na 30 dní. Dáta na mesiac zadarmo si môže zákazník aktivovať cez mobilnú aplikáciu Moja 4ka od dnes 3.10. až do stredy 5.10. 2022. Stačí, keď si zákazník v aplikácii aktivuje zadarmo službu „Vinšovacia GIGA“ a napíše narodeninový vinš či krátku básničku pre 4ku. Tí zákazníci, ktorí nemajú ešte nainštalovanú aplikáciu, si môžu stiahnuť jej aktuálnu verziu priamo cez Google Play pre zariadenia s Androidom či App Store pre Apple iPhone.

K mobilu milý darček zadarmo

Pre zákazníkov, ktorí si do 9.10. 2022 zakúpia mobilný telefón s hociktorým z paušálov SLOBODA cez e-shop www.4ka.sk, dostanú ako darček mále prekvapenie v podobe užitočného brandovaného predmetu – napr. powerbanka, selfie svetlo na mobil (Ring light) či selfie tyč.

Kompletná TV ponuka na celý víkend zadarmo

Narodeniny 4ky si po prvýkrát užijú aj zákazníci fixných služieb. Operátor odomkne pre všetkých zákazníkov kompletnú ponuku TV kanálov svojej digitálnej televízie 4ka TV. Zákazníci tak budú môcť celý víkend od 7. do 9.10. 2022 sledovať viac ako 111 TV kanálov vrátane obľúbených filmových kanálov Filmbox, dokumentárnych kanálov Discovery a Viasat či športových kanálov Eurosport či Sport 1 a 2. Ponuka TV kanálov sa aktivuje zákazníkom automaticky po reštarte zariadenia či TV aplikácie v mobile alebo smart televízore.