Zákazníci 4ky sa môžu tešiť na nové ceny paušálov TO. Operátor zároveň začína predávať špičkové smartfóny Foto: Swan

Zákazníci 4ky sa môžu tešiť na nové ceny paušálov TO. Operátor zároveň začína predávať špičkové smartfóny

25.02.2017 09:30 | Marketing | PR

Štvrtý mobilný operátor pokračuje vo svojej misii a prináša ešte výhodnejšie datacentrické Nové paušály TO. Po uvádzacej zvýhodnenej ponuke, v ktorej ponúka do konca apríla 2017 paušály TO. (Total Online) s 50-percentnou zľavou z mesačného poplatku, už dnes avizuje, že aj po jej skončení sa ceny nevrátia na pôvodnú úroveň. 4ka zároveň od 1. marca 2017 začína s predajom najmodernejších mobilných telefónov so zaujímavým novým paušálom so stovkami gigabajtov dát.

 


Dátovanie na Slovensku ešte nikdy nebolo také výhodné. 4ka znovu šokuje, keď natrvalo znižuje ceny svojich dátových paušálov. Aj keď ešte dva mesiace, do 30. apríla 2017 trvá akcia, počas ktorej môžu všetci zákazníci získať všetky TO. za polovicu z pôvodnej výšky mesačného poplatku, operátor už dnes zverejnil nové ceny platné od 1. mája 2017. Tie sú výrazne nižšie, než pôvodné.

 

„Ak je niečo, čo 4ke nemôžete vyčítať, tak to je určite to, že by šklbala svojich zákazníkov. Už vlani na jeseň sme prišli s bezkonkurenčnou ponukou, dokonca sme ako prví a stále jediní priniesli neobmedzený hlasový a dátový paušál. Vzhľadom na vysoký záujem našich zákazníkov o dátové paušály TO. sme sa rozhodli znížiť ich ceny natrvalo," uviedol obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa.

Od mája 2017 tak Štvorkári zaplatia po novom za Nový paušál TO.10 sumu 7,50 €, TO. 15 bude stáť 10 € a TO.∞ iba 20 € mesačne. TO. nacesty S ostáva bez zmeny za pôvodnú cenu 10 € a TO. nacesty L sa po tomto termíne už predávať nebude. V ponuke 4ky aj naďalej ostanú ponuky TO.naRok S aj TO.naRok L.

Dáta navyše

„Nové paušály TO. sme nielen zlacnili, ale aj zlepšili na základe podnetov od našich zákazníkov. Od začiatku marca 2017 už Štvorkár nemusí riešiť, či sa nachádza v našej sieti alebo v sieti obchodného partnera v národnom roamingu. V rámci mesačného poplatku bude dátovať na celom Slovensku. K existujúcim objemom dát pridávame ešte jeden gigabajt v národnom roamingu, čo robí našu ponuku ešte výhodnejšou. Zákazník tak ušetrí až 4 eurá mesačne, pretože si nemusí dokupovať dáta v sieti obchodného partnera s balíkom GIGA PLUS," dodal P. Helexa.

Po novom tak bude TO.10 obsahovať 11 GB dát na celom Slovensku (z toho 10 GB v sieti 4ky) plus 100 minút/SMS z/do všetkých sietí v SR. Nový paušál TO.15 bude mať až 16 GB dát (z toho 15 GB v sieti 4ky) a 300 minút/SMS z/do všetkých sietí SR. Súčasťou spomínaných paušálov už nebudú po novom voľné minúty a SMS v medzinárodnom roamingu. V zahraničí však budú Štvorkári, ktorí využívajú TO.10, TO.15 alebo TO.∞, výhodne volať a SMSkovať za jednotnú cenu 4 centy rovnako ako na Slovensku, čo je na našom trhu doposiaľ neprekonaná ponuka.

„Začiatkom februára 2017 sme urobili interný prieskum formou telefonického zisťovania na vzorke 500 zákazníkov, ktorí využívajú niektoré paušály TO. Pýtali sme sa ich, ako si predstavujú svoj ideálny dátový paušál. Až 60,4 % opýtaných by dalo prednosť dátam na celom území SR, aj mimo siete 4ky pred minútami a SMS v krajinách EÚ. 27,1 % opýtaných naopak preferovalo zníženie ceny. Vyhoveli sme teda viac ako dvom tretinám našich zákazníkov, keď sme k paušálom TO. pridali aj gigabajt v sieti partnera a zároveň znížili ich cenu natrvalo," vysvetlil P. Helexa.

Nový paušál + špičkový telefón

Foto: Swan4ka rovnako od 1. marca.2017 pripravila jedinečnú ponuku, keď si každý zákazník bude môcť k novej SIM karte Moja 4ka kúpiť niektorý z nových paušálov TO.sMobilom. Každý z nich bude obsahovať predplatené minúty, SMS a dáta na obdobie 20 mesiacov, plus si k tomu zákazník bude môcť vybrať špičkový nový mobilný telefón ako napríklad iPhone 7, Samsung Galaxy S7, Huawei P9 alebo Lenovo Moto Z Play. Nové paušály TO. s mobilom majú niekoľko variant, ktoré vychádzajú z obľúbených paušálov TO.10, TO.15 a TO.∞ a ponúkajú oproti nim ešte výhodnejšiu cenu.

„Výhodou nového paušálu je, že zákazník k špičkovému telefónu dostane aj obrovské množstvo dát na nasledujúcich 20 mesiacov a to v mimoriadne výhodnej cene, vďaka ktorej oproti konkurencii môžu zákazníci ušetriť aj 100 eur," spresnila vedúca oddelenia produktu a propozície SWAN Mobile, a. s., Andrea Čagalová.

TO. sMobilom si budú môcť zákazníci kúpiť na 33 vybraných pobočkách Slovenskej pošty alebo z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu www.4ka.sk.Regionálni operátori žiadajú zopakovať výber šéfa Telekomunikačného úradu

Regionálni operátori žiadajú zopakovať výber šéfa Telekomunikačného úradu

Lokálni poskytovatelia telekomunikačných služieb na Slovensku požiadali v otvorenom liste vládu SR, aby neschválila návrh na predsedu Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb, ktorý chce na parlamentné hlasovanie predložiť ministerstvo dopravy.

Indická novinárka zverejnila svedectvo o hrôzach pandémie koronavírusu (VIDEO)

Indická novinárka zverejnila svedectvo o hrôzach pandémie koronavírusu (VIDEO)

Suzuki Ertiga Barkhy Dutt prešla za stovku dní okolo 23 tisíc kilometrov. Indická novinárka na tejto dlhej ceste zaznamenávala utrpenie svojich chudobných spoluobčanov v mestách a dedinách za pandémie spôsobenej šírením koronavírusu. Na cestu sa vydala v marci, píše agentúra AFP.

Zabudnutý na zastávke, Telekom v reklame promuje nekonečné dáta (VIDEO)

Zabudnutý na zastávke, Telekom v reklame promuje nekonečné dáta (VIDEO)

 Po spote s neposlušnou dátujúcou babičkou či závislým dedkom Telekom pokračuje v sérii humorných spotov.

Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka sa stal Lukáš Diko

Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka sa stal Lukáš Diko

 Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka (ICJK) sa od 13. júla stal Lukáš Diko, ktorý prevzal vedenie redakcie občianskeho združenia.

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Neurologička, staršia zvláštna agentka Sayer Altairová, skúma mysle psychopatov. Po strelnom zranení je konečne zase v teréne. Do služby ju povolali, keď agent FBI vo voľnom čase pri prechádzke so psom špeciálne vycvičeným na hľadanie mŕtvol spadol do jaskyne plnej ľudských kostí...

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Americky prezident Donald Trump prvýkrát potvrdil, že Spojené štáty v roku 2018 vykonali kybernetický útok proti ruskej Agentúre pre výskum internetu (AII).

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Muž čelí obžalobe zo šírenia poplašnej správy spočívajúcej v tom, že v Česku zaútočia teroristi.

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Objednať si odvoz, prípadne požičať si bicykel alebo kolobežku je bežné v zahraničí, ako aj na Slovensku. Tieto nové formy prepravy využívame počas dňa, ale napríklad aj na dovolenke v cudzine.

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze Vojtěch Petráček navrhl, aby se vysoké školy složily a koupily Lidové noviny ze skupiny Mafra, která patří Agrofertu.

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Šéf poľskej vládnej strany Právo a spravodlivosť (PiS) Jaroslaw Kaczyński obvinil zahraničné médiá z toho, že sa pred nadchádzajúcim druhým kolom hlasovania o budúcom poľskom prezidentovi miešajú do volieb.

Najčítanejšie