V SND sa začína predaj populárnych abonentiek na novú sezónu! Foto: SND

V SND sa začína predaj populárnych abonentiek na novú sezónu!

03.05.2017 16:34 | Marketing | PR

Opäť je tu lákavá ponuka: do 31. júla si môžete vybrať z deviatich Abonentných balíčkov na divadelnú sezónu 2017/2018.


Prečo je o Abonentné balíčky čoraz väčší záujem?

Získate tým výhodu mať miesto, ktoré vám najviac vyhovuje, nestratíte čas pri kupovaní jednotlivých vstupeniek, budete medzi prvými divákmi na premiérach, využijete zľavy z bežnej ceny vstupeniek a v predstihu aj vstupenky na predstavenia, o ktoré je počas sezóny mimoriadny záujem a samozrejme ďalšie benefity, ku ktorým môže patriť napríklad aj kúpa Abonentky ako daru. Milou pozornosťou je aj Ročenka na sezónu 2017/2018 – prehľad všetkých uvádzaných titulov v SND.
Jednotlivé abonentné balíčky prezentujú umelecké osobnosti SND.

• Komediálny balíček aj s Mariánom Geišbergom

Komediálny balíček je ponukou inteligentnej zábavy z odkazu klasiky zo sveta opery i činohry: odhalí napríklad odvážne ženské hrdinky alebo dá návod, ako sa vysmiať hlúposti. V ponuke je päť titulov: Pucciniho Triptych, Mozartov Únos zo serailu, Shakespearove Veselé paničky windsorské, Timravin a Majlingov Bál a Smetanova Predaná nevesta.

• My a oni aj s Robertom Rothom

Do tohto balíčka sme vybrali prierez témami, ktorými žijeme my, aj súčasná Európa. Je to unikátna skladačka inscenácií , ktoré vznikli špeciálne na objednávku Činohry SND: uznávaní zahraniční režiséri pracovali s pôvodnými slovenskými hrami a významní zahraniční autori zasa napísali hry pre slovenských režisérov. Tento ABO balíček obsahuje päť titulov: Esterházyho Mercedes Benz, Pisťankov Rivers of Babylon, Schulczovej a Olekšákových Rodákov, Studlarovu Túžbu po nepriateľovi a Weisovu hru Zo života ľudstva.

• Novinky činohry aj s Monikou Potokárovou

Novinky činohry na klasických textoch pomenujú súčasnú spoločenskú situáciu a nás v tomto svetovom dianí: deväť premiér = deväť pohľadov na klasiku; od Sofokla k Ibsenovi, od antiky k moderne i postmoderne. Spomeňme aspoň Shakespearovho Richarda III., Tolstého Vojnu a mier, Camusovho Cudzinca...

• Osudové ženy aj s Táňou Pauhofovou

Päť pohľadov na ženy, ktoré sa obetujú, ženy, ktoré bojujú za právo a spravodlivosť, ženy, ktorým nechýba tajomstvo, ženy, ktoré túžia naplniť svoj život materstvom. Bizetova Carmen, Halévyho Židovka, Ibsenova Heda Gablerová, Sofoklova Antigona, Pucciniho Tosca – osudové ženy, ktoré prostredníctvom sugestívneho umeleckého stvárnenia pomôžu nájsť motiváciu i odvahu.

• Premiéry opery a baletu aj s Evou Hornyákovou

Zažiť slávnostnú atmosféru premiér je vždy divadelným sviatkom. V tomto balíčku nájdete crème de la crème z tvorby opery a baletu: príbehy lásky, magických stretnutí, boľavých rozchodoch a veľa vášne. Pozývame na spoločný operno-baletný projekt s farebnou hudbou francúzskeho impresionistu Mauricea Ravela, večer legendárneho Borisa Eifmana, veľkolepý balet Esmeralda, operetu Poľská krv, vzrušujúcu Toscu a rozprávkového Sadka.

• Puccini aj s Katarínou Juhásovou-Štúrovou

Exotická diaľka, rozprávka o krutej princeznej pre dospelých Turandot, život umelcov pod strechami Paríža v nekonvenčnej Konwitschného réžii Bohémy, po prvý raz v SND kompletne uvádzaný Triptych, a keď sa povie Puccini – nemôže predsa chýbať ani Tosca. Režijné nie tradičné pohľady na tvorbu majstra silných dramatických príbehov v skvelej interpretácií popredných domácich i hosťujúcich sólistov.

• Rozprávkové tajomstvá aj s Pavlom Remenárom

Zábavné, oddychové, ale aj poučné rozprávkové tajomstvá pre deti a rodičov sú svetom poznania a objavovania tajomstiev opery a baletných lahôdok. K osvedčeným titulom s obľúbeným moderátorom Martinom Vanekom pribudne od septembra putovanie Z opery do opery, do baletu sa vráti Popolvár aj Snehulienka a sedem pretekárov. O predstavenia z tohto balíčka je vždy veľký záujem – spája sa v ňom poznanie zrelosti s objavovaním sveta a umenia.

• To, čo mám rád aj s Petrom Dedinským

Čo vybrať z ponúkaných 15 titulov činohry, 21 operných titulov a 5 baletných? Jednoducho to, čo máte radi! Inscenácie na telo, pre ucho a pre dušu. Mimoriadne obľúbená skladačka, balíček zložený z vašich želaní. Vyberte si. Minimálny počet - 4 predstavenia. Žáner a skladba predstavení je variabilná. Závisí od výberu zákazníka z ponúkaných titulov. V ponuke sú najlepšie miesta v hľadisku 1. kategórie; cena závisí od individuálneho výberu titulov zákazníkom.

• Zaži vášeň aj s Ilincou Gribinceou

Úspešná, netradičná marketingová kampaň Zaži vášeň oslovila nových priaznivcov tohto krehkého umenia, dokonalosti ľudského tela a univerzality pohybu. Romantika sa snúbi aj s krutosťou súčasného sveta vo vyjadrení pohybom – jazykom 21. storočia. V tomto balíčku si vyberiete päť tanečných skvostov – balety Romeo a Júlia, Giselle, Slovenské tance, vzrušujúci večer Nižinskij: Boh tanca a impozantné stretnutie s tvorbou Borisa Eifmana.

Pripomíname, že Abonentky SND si môžu záujemcovia kúpiť výhradne v pokladnici v novej budove SND každý pracovný deň od 9.00 do 16.00 hod. až do 31.júla 2017.

Bližšie informácie vám v SND radi poskytneme na tel. čísle +421 2 204 72 296 alebo www.snd.sk/vstupenky/abonentky, kde nájdete aj podrobný rozpis ponúk v jednotlivých balíčkoch.Regionálni operátori žiadajú zopakovať výber šéfa Telekomunikačného úradu

Regionálni operátori žiadajú zopakovať výber šéfa Telekomunikačného úradu

Lokálni poskytovatelia telekomunikačných služieb na Slovensku požiadali v otvorenom liste vládu SR, aby neschválila návrh na predsedu Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb, ktorý chce na parlamentné hlasovanie predložiť ministerstvo dopravy.

Indická novinárka zverejnila svedectvo o hrôzach pandémie koronavírusu (VIDEO)

Indická novinárka zverejnila svedectvo o hrôzach pandémie koronavírusu (VIDEO)

Suzuki Ertiga Barkhy Dutt prešla za stovku dní okolo 23 tisíc kilometrov. Indická novinárka na tejto dlhej ceste zaznamenávala utrpenie svojich chudobných spoluobčanov v mestách a dedinách za pandémie spôsobenej šírením koronavírusu. Na cestu sa vydala v marci, píše agentúra AFP.

Zabudnutý na zastávke, Telekom v reklame promuje nekonečné dáta (VIDEO)

Zabudnutý na zastávke, Telekom v reklame promuje nekonečné dáta (VIDEO)

 Po spote s neposlušnou dátujúcou babičkou či závislým dedkom Telekom pokračuje v sérii humorných spotov.

Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka sa stal Lukáš Diko

Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka sa stal Lukáš Diko

 Šéfredaktorom Investigatívneho centra Jána Kuciaka (ICJK) sa od 13. júla stal Lukáš Diko, ktorý prevzal vedenie redakcie občianskeho združenia.

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Skúma mysle psychopatov. A má nový prípad

Neurologička, staršia zvláštna agentka Sayer Altairová, skúma mysle psychopatov. Po strelnom zranení je konečne zase v teréne. Do služby ju povolali, keď agent FBI vo voľnom čase pri prechádzke so psom špeciálne vycvičeným na hľadanie mŕtvol spadol do jaskyne plnej ľudských kostí...

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Trump potvrdil, že USA vykonali kybernetický útok proti ruskej dezinformačnej agentúre

Americky prezident Donald Trump prvýkrát potvrdil, že Spojené štáty v roku 2018 vykonali kybernetický útok proti ruskej Agentúre pre výskum internetu (AII).

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Za hackerstvo a za klamstvá o teroristoch hrozia mužovi štyri roky väzenia

Muž čelí obžalobe zo šírenia poplašnej správy spočívajúcej v tom, že v Česku zaútočia teroristi.

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Chcete si požičať kolobežku, bicykel alebo zavolať si taxík cez mobilnú aplikáciu? Tieto tipy pomôžu mať peniaze v bezpečí

Objednať si odvoz, prípadne požičať si bicykel alebo kolobežku je bežné v zahraničí, ako aj na Slovensku. Tieto nové formy prepravy využívame počas dňa, ale napríklad aj na dovolenke v cudzine.

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor navrhol, aby vysoké školy kúpili denník Lidové noviny

Rektor Českého vysokého učení technického (ČVUT) v Praze Vojtěch Petráček navrhl, aby se vysoké školy složily a koupily Lidové noviny ze skupiny Mafra, která patří Agrofertu.

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Kaczyński obvinil zahraničné médiá, že sa miešajú do volieb

Šéf poľskej vládnej strany Právo a spravodlivosť (PiS) Jaroslaw Kaczyński obvinil zahraničné médiá z toho, že sa pred nadchádzajúcim druhým kolom hlasovania o budúcom poľskom prezidentovi miešajú do volieb.

Najčítanejšie