Potešiť celú rodinu ešte nikdy nebolo jednoduchšie: Orange ponúka k balíkom Love atraktívne zariadenia a ďalšie výhody Foto: Orange

Potešiť celú rodinu ešte nikdy nebolo jednoduchšie: Orange ponúka k balíkom Love atraktívne zariadenia a ďalšie výhody

28.10.2017 18:07 | Marketing | PR

Nielen telefón či tablet, ale aj notebook, herná konzola, smart TV alebo smart hodinky či náramky, sú zariadenia, ktoré si zákazníci môžu od zajtra vybrať k svojim paušálom a uplatniť si na ne dotáciu. Výška zľavy, ktorú zákazníci môžu na zariadenia s balíkom Love získať, je až 540 eur.

 

 

Navyše, vďaka Love môžu teraz zákazníci už za 20 eur vybaviť skvelými hlasovými paušálmi Go Europe 32 € aj ďalších troch členov svojej rodiny a spolu so službou Navzájom zadarmo byť so svojimi najbližšími v neobmedzenom kontakte.

„Práve technologické vychytávky patria do kategórie darčekov, ktoré sú pod vianočným stromčekom veľmi žiadané. Preto sme veľmi radi, že ich môžeme našim zákazníkom ponúknuť, pričom vďaka našim službám ich môžu získať so zľavou až 540 eur," hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka Orangeu. Rozšírením portfólia zariadení zákazníci dokážu naplno využiť výhody jedinečnej dotácie, ktorá môže v rámci balíka Love presiahnuť 500 eur a navyše pokryť komunikačné potreby celej rodiny.

 

Odporúčame aj: Pozrite sa, ako vyzerá štedrá ponuka Orangeu s extra porciou dát

Balíky Love s vopred nakombinovanými mobilnými a fixnými službami sú na Slovensku jedinečnou ponukou. Navyše, každý zákazník s balíkom Love má možnosť dokúpiť si aj ďalšie služby pre svojich blízkych. Ďalších, až troch členov rodiny, môže jednoducho vybaviť výhodnými hlasovými paušálmi, pričom si všetci môžu uplatniť bezkonkurenčnú dotáciu na zariadenia. Hodnota dotácie je až v štvornásobnej výške mesačného poplatku za služby, na ktoré sa s balíkom Love a dodatočnými hlasovými paušálmi zákazník na 24 mesiacov zaviaže.

Orange od 27. októbra 2017 výrazne rozširuje portfólio svojich zariadení a zákazníci si okrem štandardných tabletov a mobilných telefónov môžu vybrať z ponuky aj kancelárske, multimediálne a herné notebooky značky Lenovo a Asus, herné konzoly Xbox One S a Playstation 4, smart TV od spoločnosti Samsung a tiež šesť modelov smart hodiniek a smart náramkov. Mnohé z nich môžu získať už od 1 eura.

Uplatnenie plnej výšky zľavy v rámci balíka Love

Ak chce rodina využiť maximálnu dotáciu pri vybranom balíku Love, jej uplatnenie môže vyzerať nasledovne. Zakladateľ skupiny, napríklad otec rodiny, si aktivuje balík služieb Love Optimal Fiber + TV za 50 eur mesačne. K tomu automaticky dostane dotáciu vo výške 200 eur, ktorú môže, pre príklad, použiť ako zľavu na televízor. Zároveň aktivuje ďalším trom členom rodiny hlasový paušál Go Europe 32 €, ktorý by k balíkom Love bežne dokúpil za mesačný poplatok 25 eur. Každý člen rodiny si tak môže uplatniť zľavu 100 eur na jedno zariadenie podľa vlastného výberu. Týmto spôsobom celá rodina dostane zľavu na nimi vybrané zariadenia spolu v hodnote až 500 eur. Každý člen skupiny si môže sám vybrať, na ktoré zariadenie z aktuálnej ponuky svoju časť dotácie využije, pričom zľavu si uplatňuje individuálne.

Paušály pre najbližších k balíkom Love za zvýhodnenú cenu

Orange počas predvianočného obdobia pripravil pre zákazníkov aj ďalšiu špeciálnu ponuku. Ak pre svojich blízkych k balíku Love dokúpia hlasové paušály Go Europe 32 €, získajú ich za znížený mesačný poplatok v hodnote 20 eur, namiesto pôvodných 25 eur. Výška dotácie na zariadenia však v tomto prípade ostáva nezmenená, v plnej výške 100 eur.

Všetko, čo rodina potrebuje, a ešte omnoho viac, pekne pokope

Nedávno uvedené balíky Love pozostávajú z vopred nakombinovaných hlasových služieb, pevného internetu a televízie. Konkrétne s paušálom LOVE Optimal Fiber + TV získava zákazník pri 24 mesačnej viazanosti za mesačný poplatok 50 eur pre svoju domácnosť rýchly optický internet, digitálnu televíziu s viac ako 60 kanálmi a 31-dňovým TV archívom a bezplatnú mobilnú TV. Pre vlastnú potrebu môže využívať hlasový paušál s nekonečnými volaniami, SMS a až 4 GB mobilných dát. Automatickou samozrejmosťou je možnosť založiť si svoju skupinu Navzájom zadarmo pre každé telefónne číslo v rodine s balíkom služieb Love. Pokiaľ si zákazník balík Love aktivuje do 31. decembra, získava inštaláciu v bežnej cene 199,99 eur úplne zadarmo.

Zľavy na zariadenia aj s hlasovými a dátovými paušálmi

Zľavu na akékoľvek z pestrej ponuky zariadení si môžu zákazníci uplatniť aj pri aktivácii hlasových paušálov Go Europe alebo dátových paušálov Go Data. Výška zľavy sa odvíja od mesačného poplatku a násobí sa príslušným koeficientom, ktorý sa k danej službe viaže.

Napríklad, ak zákazník využíva paušál Go Europe 40 €, mesačný poplatok sa násobí koeficientom 6 a zákazník získava zľavu na zariadenie až 240 eur. Pri paušále Go Data 30 € sa mesačný paušál násobí koeficientom 5, čo v tomto prípade znamená pre zákazníka zľavu až 150 eur. Zvyšnú sumu na vybrané zariadenie môže zákazník doplatiť naraz alebo na splátky bez navýšenia s akontáciou 1 euro.Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Predseda Sme rodina Boris Kollár dnes zvolal tlačovú besedu, kde sa vyjadroval k piatkovému stretnutiu so spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom.

Televízne ceny Emmy sú rozdané. Medzi víťazmi je Watchmen či Succession (VIDEO)

Televízne ceny Emmy sú rozdané. Medzi víťazmi je Watchmen či Succession (VIDEO)

Tohtoročný 72. ročník amerických televíznych cien Emmy, ktorý sa kvôli pandémiu COVID-19 uskutočnil bez osobnej účasti divákov aj bez červeného koberca, ovládol americký seriál Watchmen (Strážcovia) s 11 výhrami, vrátane ceny za najlepšiu minisériu.

Zomrel autor knižnej predlohy Forresta Gumpa, bol aj novinárom (FOTO)

Zomrel autor knižnej predlohy Forresta Gumpa, bol aj novinárom (FOTO)

Vo veku 77 rokov zomrel americký spisovateľ Winston Groom, autor knižnej predlohy oceňovaného filmu Forrest Gump.

365.bank si odnáša Zlatý klinec za svoje „Reklamy z obývačky“ (VIDEO)

365.bank si odnáša Zlatý klinec za svoje „Reklamy z obývačky“ (VIDEO)

Jarná kampaň 365 banky, v ktorej využila nový marketingový prístup, tzv. „crowdvertising“, a vyzvala ľudí, aby jej natočili spoty z pohodlia svojej obývačky, zabodovala.

Spolužitie majority s rómskou menšinou bude v Rádiu Slovensko pravidelnou témou relácie Kontakty

Spolužitie majority s rómskou menšinou bude v Rádiu Slovensko pravidelnou témou relácie Kontakty

Rádio Slovensko sa od pondelka 21. septembra v publicistickej relácii Kontakty bude v dvojtýždňovej periodicite venovať otázkam života rómskej národnostnej menšiny.

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

Administratíva prezidenta Donalda Trumpa od nedele v Spojených štátoch zablokuje možnosť sťahovať aplikácie TikTok a WeChat, ktoré sú v čínskom vlastníctve.

Navaľnyj na Instagrame popisuje svoj stav a ako sa našla fľaša, v ktorej mohla byť jeho otrava (FOTO)

Navaľnyj na Instagrame popisuje svoj stav a ako sa našla fľaša, v ktorej mohla byť jeho otrava (FOTO)

Zdravotný stav ruského opozičného politika Alexeja Navaľného sa ďalej zlepšuje, aj keď pomaly. Kritik ruského prezidenta Vladimira Putina o tom dnes sám informoval na sociálnej sieti Instagram, kde tiež zverejnil svoju fotografiu z prechádzky po schodisku.

4 typy dátožrútov a 4 tipy na dokonalý smartfón pre každého z nich

4 typy dátožrútov a 4 tipy na dokonalý smartfón pre každého z nich

V obchodoch je toľko špičkových smartfónov, ktoré dnes dokážu viac, než akýkoľvek starší notebook! Nie každý však musí vo vrecku nosiť mobil za vyše 1 000 eur. Niekto používa mobil len zriedka, iní sa od neho neodlepí po celý deň. 

Celebrity ohlásili pauzu od Instagramu na protest proti Facebooku

Celebrity ohlásili pauzu od Instagramu na protest proti Facebooku

Niektoré americké a britské celebrity sa na celý deň odmlčali na platformách prevádzkovaných spoločnosťou Facebook, aby tak upozornili na problémy sociálnych sietí s nenávistnými prejavmi a dezinformáciami.

Poslankyňa Tabak sa síce za kontroverznú fotku ospravedlnila, no šíri ju ďalej (FOTO)

Poslankyňa Tabak sa síce za kontroverznú fotku ospravedlnila, no šíri ju ďalej (FOTO)

Aj poslankyňa Romana Tabak sa rozhodla pripomenúť deň obetí holokaustu, no dosť nešťastným spôsobom.

Najčítanejšie