Potešiť celú rodinu ešte nikdy nebolo jednoduchšie: Orange ponúka k balíkom Love atraktívne zariadenia a ďalšie výhody Foto: Orange

Potešiť celú rodinu ešte nikdy nebolo jednoduchšie: Orange ponúka k balíkom Love atraktívne zariadenia a ďalšie výhody

28.10.2017 18:07 | Marketing | PR

Nielen telefón či tablet, ale aj notebook, herná konzola, smart TV alebo smart hodinky či náramky, sú zariadenia, ktoré si zákazníci môžu od zajtra vybrať k svojim paušálom a uplatniť si na ne dotáciu. Výška zľavy, ktorú zákazníci môžu na zariadenia s balíkom Love získať, je až 540 eur.

 

 

Navyše, vďaka Love môžu teraz zákazníci už za 20 eur vybaviť skvelými hlasovými paušálmi Go Europe 32 € aj ďalších troch členov svojej rodiny a spolu so službou Navzájom zadarmo byť so svojimi najbližšími v neobmedzenom kontakte.

„Práve technologické vychytávky patria do kategórie darčekov, ktoré sú pod vianočným stromčekom veľmi žiadané. Preto sme veľmi radi, že ich môžeme našim zákazníkom ponúknuť, pričom vďaka našim službám ich môžu získať so zľavou až 540 eur," hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka Orangeu. Rozšírením portfólia zariadení zákazníci dokážu naplno využiť výhody jedinečnej dotácie, ktorá môže v rámci balíka Love presiahnuť 500 eur a navyše pokryť komunikačné potreby celej rodiny.

 

Odporúčame aj: Pozrite sa, ako vyzerá štedrá ponuka Orangeu s extra porciou dát

Balíky Love s vopred nakombinovanými mobilnými a fixnými službami sú na Slovensku jedinečnou ponukou. Navyše, každý zákazník s balíkom Love má možnosť dokúpiť si aj ďalšie služby pre svojich blízkych. Ďalších, až troch členov rodiny, môže jednoducho vybaviť výhodnými hlasovými paušálmi, pričom si všetci môžu uplatniť bezkonkurenčnú dotáciu na zariadenia. Hodnota dotácie je až v štvornásobnej výške mesačného poplatku za služby, na ktoré sa s balíkom Love a dodatočnými hlasovými paušálmi zákazník na 24 mesiacov zaviaže.

Orange od 27. októbra 2017 výrazne rozširuje portfólio svojich zariadení a zákazníci si okrem štandardných tabletov a mobilných telefónov môžu vybrať z ponuky aj kancelárske, multimediálne a herné notebooky značky Lenovo a Asus, herné konzoly Xbox One S a Playstation 4, smart TV od spoločnosti Samsung a tiež šesť modelov smart hodiniek a smart náramkov. Mnohé z nich môžu získať už od 1 eura.

Uplatnenie plnej výšky zľavy v rámci balíka Love

Ak chce rodina využiť maximálnu dotáciu pri vybranom balíku Love, jej uplatnenie môže vyzerať nasledovne. Zakladateľ skupiny, napríklad otec rodiny, si aktivuje balík služieb Love Optimal Fiber + TV za 50 eur mesačne. K tomu automaticky dostane dotáciu vo výške 200 eur, ktorú môže, pre príklad, použiť ako zľavu na televízor. Zároveň aktivuje ďalším trom členom rodiny hlasový paušál Go Europe 32 €, ktorý by k balíkom Love bežne dokúpil za mesačný poplatok 25 eur. Každý člen rodiny si tak môže uplatniť zľavu 100 eur na jedno zariadenie podľa vlastného výberu. Týmto spôsobom celá rodina dostane zľavu na nimi vybrané zariadenia spolu v hodnote až 500 eur. Každý člen skupiny si môže sám vybrať, na ktoré zariadenie z aktuálnej ponuky svoju časť dotácie využije, pričom zľavu si uplatňuje individuálne.

Paušály pre najbližších k balíkom Love za zvýhodnenú cenu

Orange počas predvianočného obdobia pripravil pre zákazníkov aj ďalšiu špeciálnu ponuku. Ak pre svojich blízkych k balíku Love dokúpia hlasové paušály Go Europe 32 €, získajú ich za znížený mesačný poplatok v hodnote 20 eur, namiesto pôvodných 25 eur. Výška dotácie na zariadenia však v tomto prípade ostáva nezmenená, v plnej výške 100 eur.

Všetko, čo rodina potrebuje, a ešte omnoho viac, pekne pokope

Nedávno uvedené balíky Love pozostávajú z vopred nakombinovaných hlasových služieb, pevného internetu a televízie. Konkrétne s paušálom LOVE Optimal Fiber + TV získava zákazník pri 24 mesačnej viazanosti za mesačný poplatok 50 eur pre svoju domácnosť rýchly optický internet, digitálnu televíziu s viac ako 60 kanálmi a 31-dňovým TV archívom a bezplatnú mobilnú TV. Pre vlastnú potrebu môže využívať hlasový paušál s nekonečnými volaniami, SMS a až 4 GB mobilných dát. Automatickou samozrejmosťou je možnosť založiť si svoju skupinu Navzájom zadarmo pre každé telefónne číslo v rodine s balíkom služieb Love. Pokiaľ si zákazník balík Love aktivuje do 31. decembra, získava inštaláciu v bežnej cene 199,99 eur úplne zadarmo.

Zľavy na zariadenia aj s hlasovými a dátovými paušálmi

Zľavu na akékoľvek z pestrej ponuky zariadení si môžu zákazníci uplatniť aj pri aktivácii hlasových paušálov Go Europe alebo dátových paušálov Go Data. Výška zľavy sa odvíja od mesačného poplatku a násobí sa príslušným koeficientom, ktorý sa k danej službe viaže.

Napríklad, ak zákazník využíva paušál Go Europe 40 €, mesačný poplatok sa násobí koeficientom 6 a zákazník získava zľavu na zariadenie až 240 eur. Pri paušále Go Data 30 € sa mesačný paušál násobí koeficientom 5, čo v tomto prípade znamená pre zákazníka zľavu až 150 eur. Zvyšnú sumu na vybrané zariadenie môže zákazník doplatiť naraz alebo na splátky bez navýšenia s akontáciou 1 euro.RTVS prinesie seriálový hit Babylon Berlín (VIDEO)

RTVS prinesie seriálový hit Babylon Berlín (VIDEO)

Od pondelka 6. júla sa na obrazovky RTVS vráti populárny výpravný seriálový hit z dielne HBO - Babylon Berlín. RTVS odvysiela vždy dva diely za sebou každý pondelok o 22:00 na Dvojke.

Kníhkupecká sieť Panta Rhei má nového šéfa

Kníhkupecká sieť Panta Rhei má nového šéfa

Od 1. júla 2020 došlo k zmene vo vedení v spoločnosti Panta Rhei.

Automatické hlášky nahradili asistenti a asistentky, ohlasuje O2 v reklame (VIDEO)

Automatické hlášky nahradili asistenti a asistentky, ohlasuje O2 v reklame (VIDEO)

O2 sa rozhodla zmeniť komunikáciu so zákazníkmi.

Irán nevylúčil, že za požiarom v Natanze bol kybernetický útok

Irán nevylúčil, že za požiarom v Natanze bol kybernetický útok

Irán podnikne odvetu proti ktorejkoľvek krajine, ktorá spácha kybernetický útok na jeho jadrové zariadenia. Po štvrtkovom požiari v blízkosti továrne na obohacovanie uránu v Natanze to vyhlásil šéf iránskej civilnej obrany.

Bývalý redaktor Trendu sa vyjadruje za ministerstvo školstva

Bývalý redaktor Trendu sa vyjadruje za ministerstvo školstva

Tomáš Nejedlý, ktorý patril medzi skupinu redaktorov, s ktorými vydavateľstvo News and Media Holding počas pandémie koronavírusu ukončilo spoluprácu, už pracuje na ministerstve školstva.

RTVS si uctí osobnosť Ennia Morriconeho v televíznom vysielaní (VIDEO)

RTVS si uctí osobnosť Ennia Morriconeho v televíznom vysielaní (VIDEO)

Vo veku 91 rokov zomrel v Ríme taliansky hudobný skladateľ Ennio Morricone, ktorý vytvoril stovky filmových melódií. Jeho osobnosť si RTVS pripomenie dnes o 20:30 na Jednotke filmom Vtedy na Západe a o 23:30 na Dvojke v relácii Anjeli strážni Ennia Morriconeho.

Trump pod pamätníkom exprezidentov kritizoval médiá i ničenie sôch

Trump pod pamätníkom exprezidentov kritizoval médiá i ničenie sôch

Veľa oslavných výrokov o minulosti a kultúre Spojených štátov, ale aj bojovne ladené pasáže o "ľavicovej kultúrnej revolúcii" či údajných snahách "vymazať históriu" obsahoval prejav amerického prezidenta Donalda Trumpa v predvečer Dňa nezávislosti.

Čína informovala o koronavíruse až po dvoch žiadostiach od WHO

Čína informovala o koronavíruse až po dvoch žiadostiach od WHO

Čína informovala o výskyte pľúcnej choroby vo Wu-chan až po dvoch žiadostiach vznesených Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).

BBC prepustí 450 ľudí z britských televíznych kanálov a rádií

BBC prepustí 450 ľudí z britských televíznych kanálov a rádií

Britská vysielacia spoločnosť BBC prepustí 450 ľudí z regionálnych televíznych kanálov, rozhlasových staníc i z radov tých, ktorí vytvárajú spravodajský obsah na internete.

Kampaň Nebuď pirát so Sajfom od O2 získala ocenenie v celosvetovej PR súťaži (VIDEO)

Kampaň Nebuď pirát so Sajfom od O2 získala ocenenie v celosvetovej PR súťaži (VIDEO)

Na celosvetovej súťaži PR projektov SABRE Awards získala spoločnosť O2 Slovakia ocenenie v kategórii Telekomunikácie za kampaň Nebuď pirát, v rámci ktorej operátor poukazuje na nebezpečenstvo používania mobilných telefónov za volantom a mladých vodičov zároveň motivuje k ich zodpovednému využívaniu.

Najčítanejšie