Vypratávanie bytov a ďalších priestorov už pre vás nemusí byť postrachom Foto: IVANEX

Vypratávanie bytov a ďalších priestorov už pre vás nemusí byť postrachom

16.12.2019 11:54 | Marketing | PR

Vypratávanie pivnice, bytu alebo kancelárie nepatrí práve medzi zábavné činnosti. Vyžaduje si čas, námahu a samozrejme potrebujete aj odhodlanie a chuť. Vypratávanie priestorov je aj s ohľadom na následnú likvidáciu vyprataných predmetov vhodné nechať na profesionálov. V IVANEX za vás vypratávanie v Bratislave a okolí hravo zvládneme a zabezpečíme všetko potrebné.

Vypratávanie bytu alebo kancelárie? Nechajte to na profesionálov!

Kúpili ste si nový nábytok a chcete sa zbaviť toho starého prípadne chystáte kompletnú rekonštrukciu a všetko staré musí ísť preč? Myslite na to, že neraz to znamená odstránenie starých skríň, kuchynskej linky, či iných väčších predmetov. Svojpomocné vypratanie vám zaberie desiatky hodín času a bude vás stáť množstvo starostí a námahy. Preto je lepšie obrátiť sa na partiu profesionálov, ktorá sa vám postará o vypratanie priestorov. Platí to rovnako v prípade kancelárií, pivníc, povál, prípadne iných priestorov. Aj vypratanie malej pivnice môže byť niekedy poriadna fuška.

Vypratávanie v Bratislave a okolí je tu pre každého, kto sa chce zbaviť zbytočností a chce pritom šetriť svoj čas a námahu. My vám touto cestou radi priblížime, na čo všetko je potrebné pri vypratávaní dbať. Zistite, čo všetko vypratávanie zahŕňa a ako sa naň pripravujeme.

Vypratávanie priestorov a likvidácia odpadu

Vypratávanie priestorov je komplexný súbor činností, ktorého cieľom je úplné odstránenie nepotrebných vecí z určitého priestoru. Či už ide o pivnicu, byt alebo kanceláriu, vždy sa v určitom priestore časom zhromaždí množstvo vecí, ktoré už ale nebude nikdy nikto potrebovať.

Je dôležité uvedomiť si, že samotné vypratanie priestorov je iba prvým krokom. Tým ďalším je odvoz a likvidácia vyprataných vecí. Neraz pritom ide o predmety, ktoré nie je možné len tak vyhodiť do koša. Hovoríme napríklad o elektroodpade či inom nebezpečnom odpade, ktorý je potrebné likvidovať podľa platných právnych predpisov.

Pri vypratávaní v maximálnej miere dbáme na dodržiavanie bezpečnosti a platnej legislatívy. Zbavíme vás elektroodpadu, zariadime skartáciu citlivých dokumentov a ďalšiemu odpadu zabezpečíme odvoz na skládku alebo do zberných dvorov. Všetok odpad z priestoru teda nielen vypraceme ale zabezpečíme aj jeho odvoz.

Vypratávanie v Bratislave a okolí teda môžete s pokojným svedomím nechať na nás a kým my budeme vypratávať, vy sa zatiaľ môžete venovať tomu, čo máte naozaj radi.Príchodu 5G sa obáva len pätina opýtaných, konšpirácie veľmi nezabrali (VIDEO)

Príchodu 5G sa obáva len pätina opýtaných, konšpirácie veľmi nezabrali (VIDEO)

V oblasti telekomunikácií je pojem 5G dlhodobo diskutovanou témou, pretože predstavuje novú mobilnú dátovú sieť, ktorá má nahradiť súčasné riešenie 4G.

Nominácie na Novinársku cenu sú známe

Nominácie na Novinársku cenu sú známe

Nadácia otvorenej spoločnosti zverejnila nominované príspevky súťaže Novinárska cena 2019. Víťazov vyhlási na slávnostnom odovzdávaní 28. septembra v Starej tržnici v Bratislave.

Hlavné Správy RTVS sa v čase krízy menia na teleshoping

Hlavné Správy RTVS sa v čase krízy menia na teleshoping

V čase, keď sa neustále zvyšujú počty nakazených na COVID-19, na Slovensku dochádza k odhaľovaniu korupcie za milióny, v putách končia sudcovia a ľudia veria stále viac konšpiráciám, v RTVS to vyzerá ako keby ich spravodajský tím sedel na inej planéte, niekde uprostred uhorkovej sezóny, všetci sú šťastní, zdraví, zamestnaní, v politike sa nič nedeje – jednoducho nie je čím zaplátať priestor vo večerných hlavných správach a tak sa vyrábajú trvalky - reportáže, ktorými sa pláta priestor.

Navaľného prepustili z nemocnice, zverejnil status o tom, čím prešiel a čo bude robiť (FOTO)

Navaľného prepustili z nemocnice, zverejnil status o tom, čím prešiel a čo bude robiť (FOTO)

Ruského opozičného politika Alexeja Navaľného prepustili v utorok z berlínskej nemocnice.

Aké to je byť nevidiacim a nakupovať, si vyskúšal youtuber Malý Mišo (VIDEO)

Aké to je byť nevidiacim a nakupovať, si vyskúšal youtuber Malý Mišo (VIDEO)

„Nákupný asistent“ je ucelený koncept spoločnosti BILLA, ktorý pomáha nevidiacim a slabozrakým ľuďom nakúpiť si pohodlne a bez stresu. Projekt funguje vo vybraných predajniach po celom Slovensku a v rámci verejnej zbierky „Biela pastelka 2020“ si ho vyskúšal aj youtuber Malý Mišo.

V Turecku vyšetrujú podozrivé úmrtie novinára českého pôvodu

V Turecku vyšetrujú podozrivé úmrtie novinára českého pôvodu

Turecká polícia vyšetruje úmrtie amerického novinára a filmára Andreho Vltcheka (57), ktorý zomrel v utorok ráno v Turecku počas cesty autom do Istanbulu.

Členka vedenia časopisu Charlie Hebdo musela kvôli hrozbám opustiť domov

Členka vedenia časopisu Charlie Hebdo musela kvôli hrozbám opustiť domov

Členka vedenia francúzskeho satirického časopisu Charlie Hebdo musela minulý týždeň opustiť svoj domov kvôli vyhrážkam, ktoré polícia považovala za závažné.

Michal Havran už nie je obvinený za článok: Pošlite Kuffu do cirkusu

Michal Havran už nie je obvinený za článok: Pošlite Kuffu do cirkusu

Publicista Michal Havran už nie je obvinený za článok s názvom Pošlite Kuffu do cirkusu, ktorý vyšiel v júni 2018 v denníku SME. Trestné oznámenie podala advokátska kancelária Jána Čarnogurského mladšieho.

Vydavateľ Respektu sľúbil novému nezávislému maďarskému webu 200.000 eur

Vydavateľ Respektu sľúbil novému nezávislému maďarskému webu 200.000 eur

České vydavateľstvo Economia sľúbilo vznikajúcemu nezávislému maďarskému spravodajskému webu Telex.hu dar vo výške 200.000 eur. Informovala o tom dnes agentúra Reuters.

Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Boris Kollár: Haščák mi dal veľmi peknú prednášku (VIDEO)

Predseda Sme rodina Boris Kollár dnes zvolal tlačovú besedu, kde sa vyjadroval k piatkovému stretnutiu so spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom.

Najčítanejšie