Vypratávanie bytov a ďalších priestorov už pre vás nemusí byť postrachom Foto: IVANEX

Vypratávanie bytov a ďalších priestorov už pre vás nemusí byť postrachom

16.12.2019 11:54 | Marketing | PR

Vypratávanie pivnice, bytu alebo kancelárie nepatrí práve medzi zábavné činnosti. Vyžaduje si čas, námahu a samozrejme potrebujete aj odhodlanie a chuť. Vypratávanie priestorov je aj s ohľadom na následnú likvidáciu vyprataných predmetov vhodné nechať na profesionálov. V IVANEX za vás vypratávanie v Bratislave a okolí hravo zvládneme a zabezpečíme všetko potrebné.

Vypratávanie bytu alebo kancelárie? Nechajte to na profesionálov!

Kúpili ste si nový nábytok a chcete sa zbaviť toho starého prípadne chystáte kompletnú rekonštrukciu a všetko staré musí ísť preč? Myslite na to, že neraz to znamená odstránenie starých skríň, kuchynskej linky, či iných väčších predmetov. Svojpomocné vypratanie vám zaberie desiatky hodín času a bude vás stáť množstvo starostí a námahy. Preto je lepšie obrátiť sa na partiu profesionálov, ktorá sa vám postará o vypratanie priestorov. Platí to rovnako v prípade kancelárií, pivníc, povál, prípadne iných priestorov. Aj vypratanie malej pivnice môže byť niekedy poriadna fuška.

Vypratávanie v Bratislave a okolí je tu pre každého, kto sa chce zbaviť zbytočností a chce pritom šetriť svoj čas a námahu. My vám touto cestou radi priblížime, na čo všetko je potrebné pri vypratávaní dbať. Zistite, čo všetko vypratávanie zahŕňa a ako sa naň pripravujeme.

Vypratávanie priestorov a likvidácia odpadu

Vypratávanie priestorov je komplexný súbor činností, ktorého cieľom je úplné odstránenie nepotrebných vecí z určitého priestoru. Či už ide o pivnicu, byt alebo kanceláriu, vždy sa v určitom priestore časom zhromaždí množstvo vecí, ktoré už ale nebude nikdy nikto potrebovať.

Je dôležité uvedomiť si, že samotné vypratanie priestorov je iba prvým krokom. Tým ďalším je odvoz a likvidácia vyprataných vecí. Neraz pritom ide o predmety, ktoré nie je možné len tak vyhodiť do koša. Hovoríme napríklad o elektroodpade či inom nebezpečnom odpade, ktorý je potrebné likvidovať podľa platných právnych predpisov.

Pri vypratávaní v maximálnej miere dbáme na dodržiavanie bezpečnosti a platnej legislatívy. Zbavíme vás elektroodpadu, zariadime skartáciu citlivých dokumentov a ďalšiemu odpadu zabezpečíme odvoz na skládku alebo do zberných dvorov. Všetok odpad z priestoru teda nielen vypraceme ale zabezpečíme aj jeho odvoz.

Vypratávanie v Bratislave a okolí teda môžete s pokojným svedomím nechať na nás a kým my budeme vypratávať, vy sa zatiaľ môžete venovať tomu, čo máte naozaj radi.Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Letné mesiace patria vo všeobecnosti k tým obdobiam, kedy viac míňame. Takýto trend sa potvrdzuje aj tento rok, a to aj napriek pretrvávajúcej pandémii koronavírusu. Aj keď obavy zo straty príjmu mala v apríli polovica populácie, dnes sa situácia stabilizuje, čo môžeme sledovať na narastajúcej spotrebe a výdavkoch.

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

76. výročie Slovenského národného povstania si RTVS v televíznom a rozhlasovom vysielaní bude pripomínať už od polovice augusta. RTVS zaradila do vysielania dokumenty, filmy, diskusie, ale aj priame prenosy z osláv v Banskej Bystrici.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Zdravý olovrant je pre deti základom popoludnia

Deti na svoj správny vývin potrebujú rozmanitú a zdravú stravu, ktorá by mala byť rozdelená do viacerých porcií počas dňa. Hoci raňajky, obed či večera sú pre väčšinu rodín samozrejmosťou, to isté sa už nedá povedať o olovrante. Ide pritom o dôležitú súčasť jedálnička detí vo vývoji. Potvrdzuje to aj odborník na výživu MUDr. Boris Bajer, ktorý pre BILLA navrhol päť jednoduchých tipov na zdravý detský olovrant.

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Walt Disney končí s jednou z najznámejších značiek

Americká spoločnosť Walt Disney končí so značkou 20th Century Fox, ktorá je jedným z najznámejších mien v zábavnom priemysle.

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Z Trendu odchádzajú ďalší redaktori

Odchody v redakcii Trendu pokračujú. Redakčný tím je od nástupu nového vedenia v júni minulého roka už takmer celý obmenený.

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Prieskum: Česi najviac dôverujú rozhlasu, potom televízii

Nejdůvěryhodnějším typem média je podle Čechů rádio, kterému věří 73 procent lidí. Následuje televize s 64 procenty a tisk s důvěrou 60 procent lidí.

Najčítanejšie