Videá pre kampaň #spolumamenato pomáhajú krízovej linke pomoci (VIDEO) Reprofoto youtube SlSp

Videá pre kampaň #spolumamenato pomáhajú krízovej linke pomoci (VIDEO)

04.05.2020 23:56 | Marketing | mk

Slovenská sporiteľňa spustila ďalšiu fázu kampane #spolumamenato. Po televíznom spote s generálnym riaditeľom Petrom Krutilom banka ukazuje ďalších zamestnancov ako hrdinov, ktorí symbolizujú, že súčasnú náročnú situáciu môžeme zvládnuť, iba ak budeme držať spolu.

 

Spot, ktorý je podfarbený skladbou Spolu od Adama Ďuricu, vyzýva ľudí, aby sa zapojili a nahrali krátke video, ako trávia aktuálne dni. Za každé video, ktoré vznikne ako súčasť kampane #spolumamenato daruje Slovenská sporiteľňa 10 eur pre krízovú linku pomoci, ktorú prevádzkuje občianske združenie IPčko.

„Naša kampaň vychádza zo zavedeného pozitioningu značky zodpovedného a inovatívneho lídra. Pokračujeme s autentickými posolstvami, tentokrát našich kolegov z banky. Je úžasné vidieť, že tak, ako spoločne zažívame karanténu či obmedzenia, spájame aj svoje sily a pomáhame si navzájom. Či už sú to nákupy pre seniorov, šitie rúšok alebo čítanie rozprávok našimi hercami,“ povedala Dáša Juríková, riaditeľka odboru riadenia stratégie a obsahu značky Slovenskej sporiteľne.

Práve spolupatričnosť je kľúčovým odkazom novej kampane. „Budeme radi, keď sa čo najviac Slovákov zapojí, vďaka čomu poputuje ešte viac peňazí na dobrú vec. Po predchádzajúcom TV spote s našim generálnym riaditeľom je druhá fáza kampane interaktívna, ide nám o čo najširší engagement na sociálnych sieťach a o podporu vitality kampane pre dobrú vec, preto posúvame aj kampaňový odkaz na #spolumamenato Slovensko,“ dodáva Juríková.

Súčasťou kampane je mikrosite www.spolumamenato.sk, kde sa môžu záujemci prihlásiť a nahrať 5-sekundové video, ako človek prežíva karanténu a video vyzdieľať s kamarátmi na sociálnych sieťach.
Za každé takéto video pošle Slovenská sporiteľňa krízovej linke pomoci 10 eur.

„Znamená to, že všetci Slováci spolu môžu priprieť k tomu, aby finálna čiastka pomoci bola čo najvyššia,“ píše banka v tlačovej správe.

Slovenská sporiteľňa spolu so svojou nadáciou vyčlenili jeden milión eur na pomoc v boji s pandémiou koronavírusu. Tieto peniaze sa využijú na konkrétny účel po dohode s Ústredným krízovým štábom SR. Časť peňazí poputovala pre občianske združenie IPčko, ktoré poskytuje krízovú linku pomoci pre ľudí na Slovensku. K týmto peniazom banka pridá ešte ďalšie, v závislosti od počtu zapojených ľudí do kampane #spolumamenato. O využití zvyšku peňazí z vyčleneného milióna eur bude informovať už čoskoro.

Vizitka kampane
• Kreatívna agentúra: Zaraguza (art director: Milan Malý, copy: Eva Myjavcová, account: Eva Klimeková)
• Médiá a influenceri: Wavemaker
• Produkcia: CrosslineCNN Prima News nebude vysielať spravodajskú relaciu Hlavní Zprávy

CNN Prima News nebude vysielať spravodajskú relaciu Hlavní Zprávy

Televizní skupina Prima v příštích týdnech stáhne svou hlavní zpravodajskou relaci Hlavní zprávy ze CNN Prima News, dále ji bude vysílat už jen na stanici Prima.

Novou šéfkou tlačového oddelenia ministerstva kultúry je dlhoročná novinárka

Novou šéfkou tlačového oddelenia ministerstva kultúry je dlhoročná novinárka

Aj tlačové oddelenie ministerstva kultúry, na čele ktorého je nominantka OĽaNO Natália Milanová, prešlo po voľbách zmenou.

Znížená mobilita Slovákov vyplývajúca z opatrení v koronakríze sa naplno prejavila v polročných výsledkoch skupiny O2

Znížená mobilita Slovákov vyplývajúca z opatrení v koronakríze sa naplno prejavila v polročných výsledkoch skupiny O2

Počet zákazníkov operátora O2 dosiahol koncom júna už takmer 2,16 mil., čo je o 4% viac ako pred rokom. Výnosy skupiny O2 na Slovensku, ktorá zahŕňa aj výsledky spoločnosti O2 Business Services, dosiahli koncom júna 138 mil. eur, čo je medziročne menej o 6%. Do polročných výnosov sa tak naplno premietla už aj situácia spojená so šírením koronavírusu na Slovensku a štátnych opatrení k jeho zamedzeniu, ako aj tretinový pokles ceny prepojovacích poplatkov. Zisk skupiny O2 pred úrokmi a zdanením (EBITDA) medziročne stúpol o necelé 2% na 58 mil. eur.

Nova chystá nové díly Špecialistov aj svadobný sociálny experiment (VIDEO)

Nova chystá nové díly Špecialistov aj svadobný sociálny experiment (VIDEO)

Televize Nova chystá na podzim nové díly krimi seriálu Specialisté, na obrazovky se po několikaměsíční pauze způsobené koronavirem vrátí seriál Ulice.

Domáce spravodajstvo v RTVS bude riadiť bývalá hovorkyňa a redaktorka

Domáce spravodajstvo v RTVS bude riadiť bývalá hovorkyňa a redaktorka

Do vedenia televízneho spravodajstva prichádza Slávka Gáborová.

New York Times klesol zisk o 6%, tržby z digitálu prevýšili tlač

New York Times klesol zisk o 6%, tržby z digitálu prevýšili tlač

Americkému vydavateľovi novín The New York Times (NYT) klesol v druhom štvrťroku čistý zisk o šesť percent na 23,7 milióna dolárov. Tržby digitálnej divízie prvýkrát prevýšili tržby z tlačenej verzie novín. Celkové tržby sa síce znížili, ale prekonali odhady analytikov.

Zbierka na pomoc obyvateľstvu Libanonu po tragickom výbuchu v Bejrúte

Zbierka na pomoc obyvateľstvu Libanonu po tragickom výbuchu v Bejrúte

Platforma Ambrela, združujúca 27 humanitárnych a rozvojových organizácií na Slovensku, prináša zoznam verejných zbierok svojich členov na podporu obyvateľstva Libanonu po utorkovej masívnej explózii v Bejrúte. Do zdieľania výzvy či priamej finančnej pomoci sa môže zapojiť každý z nás.

EÚ podporí projekty v oblasti kybernetickej bezpečnosti

EÚ podporí projekty v oblasti kybernetickej bezpečnosti

Na poslednom samite európskych lídrov sa riešila aj oblasť kybernetickej bezpečnosti, ktorej Európska únia prikladá obrovszvýšený záujem.

Na NBÚ vzniklo pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie

Na NBÚ vzniklo pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie

Národný bezpečnostný úrad zriadil začiatkom júla tzv. Pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD). Po ministerstve zahraničných vecí ide o druhú štátnu inštitúciu, ktorá sa chystá systematicky sledovať, vyhodnocovať, analyzovať a reagovať na informačné operácie zamerané na šírenie potenciálne škodlivých informácií.

Facebook spúšťa Reels, zdieľanie videí podobné TikToku

Facebook spúšťa Reels, zdieľanie videí podobné TikToku

Spoločnosť Facebook spúšťa v Spojených štátoch a desiatkach ďalších krajín službu na zdieľanie krátkych videí. Nová služba s označením Reels je obdobou čínskej aplikácie TikTok, ktorej teraz napríklad v USA hrozí zákaz.

Najčítanejšie