Kofola prináša novú značku Semtex Street Water

Kofola prináša novú značku Semtex Street Water Foto: Kofola

Na trh prichádza nová značka Semtex Street Water patriaca do portfólia spoločnosti Kofola. „Semtex Street Water je funkčná neperlivá voda, ktorá obsahuje látky podporujúce vybrané funkcie ľudského tela. Náš tím jednotlivé varianty cielene vyvinul tak, aby vyhovovali požiadavkám generácie Y a Z, či už sú to športoví nadšenci, alebo ľudia, ktorí sa potrebujú maximálne sústrediť a odbúrať únavu,“ predstavuje vznik nového nápoja manažér značky Semtex Aleš Hladil.

Ľudia si môžu vybrať medzi tromi variantmi Semtex Street Water. „Jednotlivé verzie sme pripravovali tak, aby vyhovovali rôznym situáciám v živote aktívnych spotrebiteľov. Každá príchuť má špecifické zloženie a účinky, takže si každý môže vybrať takú, ktorú v daný moment potrebuje,“ vysvetľuje Aleš Hladil.

Funkčné vody Semtex Street Water obsahujú vitamíny, minerály a aminokyseliny, vďaka čomu podporujú výkon a sústredenie, uľahčujú regeneráciu svalov a posilňujú imunitu. Dostupné sú už vo vybraných obchodných reťazcoch a na čerpacích staniciach, a to v troch variantoch – Focus grapefruit, Immunity mandarínka a Recover mango.

Každý variant Semtex Street Water je vhodný na inú príležitosť:
Foto: Kofola

 

• Focus s príchuťou grapefruitu obsahuje horčík. Ten pomáha rýchlejšie odbúrať únavu a prispieva k lepšej pozornosti.
• Immunity s mandarínkovou príchuťou obsahuje vitamíny B3 a B9, posilňujúce imunitný systém.
• Recover s príchuťou manga je izotonická voda s aminokyselinami BCAA, ktoré podporujú regeneráciu svalov po fyzickom výkone.

Všetky varianty sú neperlivé a bez konzervantov. Na rozdiel od aktuálneho radu energetických nápojov pod touto značkou je Semtex Street Water bez kofeínu a taurínu. Vyrába sa v praktických fľašiach s objemom 750 ml so športovým uzáverom.

Nová funkčná voda má štýlovú fľašu aj etiketu, ktorú pripravilo grafické štúdio LineArt. "Dizajn vyjadruje hlavné atribúty nového produktu: mladosť, nespútanosť a aktívny životný štýl," píše spoločnosť v tlačovej správe.

Semtex uviedol nový produkt prostredníctvom kampane v outdoor, online a instore médiách. Súčasťou kampane sú a budú aj eventy. Spolu s novým produktom odštartoval Semtex aj spoluprácu s Projektom Ihrisko. Jeho zmyslom je postupne opravovať a modernizovať ihriská v centrách českých a slovenských miest a podporiť tak športovanie detí. Prvé opravené ihrisko bolo otvorené v máji v Košiciach, ďalšie sa realizovalo začiatkom júla v Bratislave a v polovici septembra pribudne ihrisko v Prahe.

Novú funkčnú vodu Semtex Street Water si zobrali „pod svoje krídla“ traja ambasádori značky Semtex – na Slovensku rapperi Konex a Samey, v Česku zase snowboardistka Kristýna Houžvičková.