Po siláckych rečiach končí spoluprácu s Attilom Véghom aj známy výrobca piva (VIDEO)

Po siláckych rečiach končí spoluprácu s Attilom Véghom aj známy výrobca piva (VIDEO) Reprofoto ČT Prima News

Kontroverzný zápasník Attila Végh doslova volal po ukončení ďalšej spolupráce, keď si obliekol tričko s logom sponzorov, ktorí mu aj napriek jeho politickej angažovanosti pri kampani v prospech Petra Pellegriniho ostali. Zápasník najprv prišiel o sponzorstvo Renaultu, vďaka svojim komunikačným schopnostiam už aj o spoluprácu so známou bagetériou a dnes aj o spoluprácu s výrobcom piva. Zoznam odchádzajúcich partnerov bude možno pokračovať.

Po rozhovore pre českú televíziu CNN Prima News sa rozhodla ukončiť spoluprácu pri propagovaní značky Corgoň aj spoločnosť Heineken. „Značka Corgoň ponúka pivo pre všetkých spotrebiteľov, bez rozdielov. Naším cieľom je šíriť zodpovednú, relevantnú, rešpektujúcu a apolitickú komerčnú komunikáciu. Všetky naše posolstvá sa riadia prísnym Etickým kódexom, ktorého zásady vyžadujeme dodržiavať aj od našich obchodných partnerov. Z tohto dôvodu sme zastavili ďalšie komerčné aktivity s Attilom Véghom,“ informovala spoločnosť na sociálnej sieti.

Végh sa pred pár dňami pohoršoval vo vysielaní CNN Prima News nad hejtermi. Pre mňa je Peter Pellegrini sympatický, poznám ho cez televíziu,vie sa vyjadrovať. Má moje sympatie. Toho druhého gadža som v živote nepočul, neviem, že aj existuje.“ A svojim hejterom odkázal: „Každý si môže natočiť svoj názor, to je jeho vec. Nemôže mi hovoriť, že som vybitý, zapredanec, že dúfam, že ťa Karlos dobije. Že ma nenávidí. Tak má nenáviď, tak môžeš mi oblízať vajcá a choď kam chceš! … Za mňa sú tí ľudia stratení a zdechliny, dobil by som ich všetkých, všetkých, ktorí sa do mňa púšťajú,“ povedal Végh v tričku, na ktorom mal značky sponzorov: pivo Corgoň, značky Penam, Tiger a DOXXbet.

Odporúčame aj: Attila Végh sa sťažuje, že po podpore Pellegriniho prišiel o sponzora (VIDEO)

„Spoluprácu s pánom Véghom nebudeme ďalej predlžovať,“ reagovala minulý týždeň aj spoločnosť Pierre Baguette Original. „Naša spoločnosť je, bola a vždy bude striktne apolitická. Zároveň v plnej miere rešpektujeme všetky osobné práva zaručené Ústavou SR, vrátane slobody prejavu, a to bez ohľadu na to, či sa s ním ako firma stotožňujeme alebo nie. Čo ale považujeme za nemenej dôležité je dodržiavanie kultivovanosti prejavu na verejnosti. O to viac, ak ide o známu osobnosť, akýmkoľvek spôsobom spojenú s našou značkou.“

Zaujíma vás zákulisie médií, sledujte nás aj na Facebooku a na Instagrame