Nová Vinea vás vynesie do oblakov, priamo nad Bratislavu

Nová Vinea vás vynesie do oblakov, priamo nad Bratislavu

19.06.2014 00:22 | Marketing | PR

Ubehlo už 40 rokov, odkedy bol v roku 1974 na trh uvedený obľúbený hroznový nápoj Vinea. Tá si okamžite získala srdcia slovenských, českých, ale aj zahraničných spotrebiteľov. Pri príležitosti osláv svojho okrúhleho jubilea Vinea prekvapuje svojich milovníkov celkom unikátnym konceptom. Predstavenie novinky, menej sladkého, no stále rovnako hroznového nápoja VINEA LAJT, sa totiž odohrá vysoko v oblakoch, priamo nad Bratislavou.

 

 

„Novinka Vinea lajt bez pridaného cukru, s rovnakým podielom hroznovej šťavy sa pije s ľahkosťou, a pre túto jej vlastnosť sme sa rozhodli brať život ešte viac „lajt", vysvetľuje brand manažérka značky Vinea, Zuzana Netíková. Od stredy 18. júna až do soboty 21. júna 2014 Vinea lajt vynáša ľudí – a to doslova – do oblakov prostredníctvom unikátneho eventu s názvom „Vinea v oblakoch". Ten sa teší celosvetovej obľube a najnovšie si ho môžu užiť aj milovníci jedinečných zážitkov na Slovensku.

Zariadenie pozostávajúce zo žeriavu a špeciálne upraveného stola na pohodlné vychutnávanie si zážitku z krásneho výhľadu i osviežujúceho nápoja je umiestnený na parkovisku pri bratislavskom nákupnom centre Eurovea.

 

Na príprave tohto jedinečného konceptu sa spolupodieľal aj partner – reštaurácia Mercado, ktorá verným zákazníkom a držiteľom MedusaCard ponúkne večerný variant konceptu aj spolu s ochutnávkou menu a vína pod taktovkou šéfkuchára Martina Korbeliča. Martin pripravil špeciálne trojchodové ochutnávkové menu pozostávajúce z dvoch nových a jedného existujúceho jedla v Mercade. Kedže Martin pripravuje úplne nový jedálny lístok v reštaurácii Mercado, verní zákazníci a držitelia MedusaCard budú tak môcť ako vôbec prví ochutnať nové chute Mercada.

„Vinea v oblakoch" je v časoch od 13:00 do 18:00 hod voľne prístupná pre všetkých s výškou nad 140 cm a váhou do 140 kg. Stačí prísť na parkovisko pred Euroveou a nechať sa vyniesť do výšin, kde je život ľahký a hroznový. Celá ochutnávka za špeciálne upraveným stolom trvá približne 15 min.

 

 

Skupina Kofola

Kofola ČeskoSlovensko je súčasťou skupiny Kofola, jedného z najvýznamnejších výrobcov nealkoholických nápojov so siedmimi výrobnými závodmi na štyroch trhoch strednej a východnej Európy. Celkovo skupina Kofola zamestnáva 2 200 ľudí, z toho na Slovensku 350 ľudí. Do produktového portfólia spoločnosti patrí tradičný kolový nápoj s originálnou receptúrou Kofola, pramenitá voda Rajec, rad ovocných nápojov a sirupov Jupí, hroznový nápoj Vinea, detské nápoje Jupík, energetické nápoje Semtex a ďalšie tradičné československé značky Snipp, Chito, Top Topic, Citro Cola a Citronela. Najnovšími inováciami sú čerstvé ovocné a zeleninové šťavy Ugo a hrejivé nápoje Natelo.

V licencii vyrába a distribuuje nápoje RC Cola, Orangina a Pickwick, vo februári roku 2013 sa Kofola stala výhradným distribútorom značiek Evian a Badoit pre Českú a Slovenskú republiku. V tomto roku spoločne s ďalším tradičným výrobcom ETA spustila predaj konceptu na výrobu značkovej domácej limonády Bublimo.

 

Reštaurácia Mercado

Reštaurácia Mercado je už druhou reštauráciou skupiny Medusa Group v nákupnom centre Eurovea. Energia, vône, chute a tradície modernej mestskej tržnice, živá 11 metrová stena z bio byliniek a kvetov, pohodová a jedinečná atmosféra, skvelá hudba. Čo sa týka ponuky, reštaurácia Mercado je synonymom zdravia a čerstvosti. Bio produkty a bio suroviny, vždy čerstvé ingrediencie, premyslený výber domácej, mediteránskej a orientálnej kuchyne, vegetariánske aj bezlepkové jedlá. V nápojovom lístku reštaurácie Mercado nájdete domáce limonády, tradičné malinovky z domácich bio sirupov, cocktaily z čerstvých štiav, jogurtové smoothies ale aj organické, bio alebo kosher vína.

pošli na vybrali.sme.sk


Rokovanie o zmene tlačového zákona koalícia odložila

1. Rokovanie o zmene tlačového zákona koalícia odložila

Koalícia dnes opäť odložila rokovania o spornej novele tlačového zákona v parlamente, podľa ktorej by politici mali znovu získať právo na bezplatné uverejnenie reakcie na články v médiách, ktoré sa týkajú ich osoby.

Slovenská sporiteľňa zlacňuje hypotéky na rekordných 0,89 %

2. Slovenská sporiteľňa zlacňuje hypotéky na rekordných 0,89 %

Horúce leto schladia rekordne nízke úroky. Najväčšia slovenská banka razantne znižuje sadzby hypoték, počas letnej akcie môžu klienti získať úver už od 0,89 % ročne. Sadzba platí pri ročnej aj trojročnej fixácii. Bývanie so Slovenskou sporiteľňou je dnes historicky najlacnejšie. Vďaka inováciám sporiteľne vám na vybavenie úveru môže stačiť len jedna návšteva pobočky.

Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

3. Taliban hrozí afganským médiám, že novinári budú terčom útokov

Islamistické hnutie Taliban dnes varovalo afganské médiá, že ich novinári budú terčom útokov, ak neprestanú vysielať "vládnu propagandu namierenú proti povstalcom".

Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

4. Slovenská a česká pobočka Microsoftu má novú hovorkyňu

Novou hovorkyňou a manažérkou pre komunikáciu a spoločenskú zodpovednosť spoločnosti Microsoft v SR a ČR je od 1. júna 2019 Miroslava Aleksieva.

Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

5. Vysielanie z nedeľnej demonštrácie na ČT videlo štvrť milióna ľudí (VIDEO)

Vysílání z nedělní demonstrace na pražské Letné vidělo na kanále ČT 24 v průměru 245.000 diváků starších 15 let. To je 12 procent z těch, co byli v tu dobu, tedy mezi 16:30 a 20:00 hodinou, u televize. ČTK to dnes sdělila Česká televize.

Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

6. Status o migrantoch pri jazere už rieši polícia ako podozrenie zo šírenia poplašnej správy

Už štyri dni sa šíri správa o tom, že na Draždiaku v Petržalke sa kúpali 10 migranti v spodnom prádle, ktorí „pokukovali po našich dievčencoch.“

Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

7. Za prepusteného redaktora v RTVS sa postavili jeho kolegovia

Minulý týždeň v RTVS nečakane skončil jeden z hlavných a dlhoročných redaktorov Jaroslav Barborák.

Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

8. Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

Polovica Európanov je obézna. Tento priemer, žiaľ, nevylepšujú ani Slováci. Štatistiky však ukazujú, že máme záujem zmeniť svoj životný štýl – viac sa hýbeme a čoraz viac si vyberáme aktívny spôsob trávenia letnej dovolenky.

V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

9. V RTVS sú opäť čistky, dotkli sa skúseného redaktora a moderátora

V RTVS sa dnes nečakane dozvedel o svojom konci jeden z najskúsenejších redaktorov a moderátorov rozhlasového spravodajstva Jaroslav Barborák.

Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

10. Som spokojný, je tu o nás postarané, naozaj, hovoria redaktori RTVS a TASR v promovideu Úradu vlády (VIDEO)

Úrad vlády zverejnil video, v ktorom traja redaktori verejnoprávnych médií chvália podmienky pre novinárov na Úrade vlády. Ukázalo sa, že Úrad vlády "nepekné veci" vystrihol.

Najčítanejšie