Telekom ďakuje Petrovi Saganovi zelenou farbou

Telekom ďakuje Petrovi Saganovi zelenou farbou Foto: Telekom

Telekom na jeden týždeň opäť nahradí svoju typickú korporátnu farbu zelenou. Vyjadruje tak vďaku Petrovi Saganovi, ktorý na najprestížnejších cyklistických pretekoch Tour de France získal vzácny zelený dres už po piatykrát za sebou.

 

 

Zmenu korporátnej farby si mohli už v nedeľu krátko po dojazde Petra Sagana do cieľa v Paríži ako prví všimnúť používatelia sociálnych sietí, no a zakrátko nato sa divákom a fanúšikom poďakovala v TV spotoch aj samotná cyklistická hviezda vo videu (pod článkom).

Zelenú nedeľu v uliciach Bratislavy umocnili dve aktivity. Prvou, tou poobednou, bolo sledovanie poslednej etapy Tour de France na Magio pláži, kde bol pre fanúšikov pripravený bohatý sprievodný program v podobe sledovania pretekov na TV obrazovkách a rozdávania balónov a podpis kariet Petra Sagana.

Záujemci si tiež mohli z pláže odniesť zelené tričko „S4GAN" alebo zanechať svoj odkaz na špeciálnej zelenej plachte.

Foto: Telekom

Večernej oslavnej atmosfére v Bratislave dominovala budova sídla Telekomu na Bajkalskej ulici, ktorá sa po 21. hodine rozsvietila celá na zeleno.

Oslavy a spojenie Telekomu s Petrom Saganom pokračujú aj v tomto týždni, keď sa do zeleného obliekli aj vybrané predajne v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach, rovnako ako aj portál www.telekom.sk.

Foto: Telekom

Úspechy Petra Sagana tešia nielen jeho fanúšikov, ale aj zamestnancov Telekomu - tí sa rozhodli poslať svojmu cyklistovi pozitívnu energiu vytvorením „živého" čísla 5 na cyklotrase v Bratislave.