Nová kampaň SND je postavená na vášní tanečníkov baletu Foto: SND

Nová kampaň SND je postavená na vášní tanečníkov baletu

29.09.2016 13:50 | Marketing | mk

Centrum marketingu SND spolu s vedením Baletu SND a tímom kreatívnych tvorcov prichádzajú s novou sezónov aj s netradičnou kampaňou s názvom Zaži skutočnú vášeň.

 


Kampaňou chcú docieliť, aby návšteva predstavení Baletu SND nebola vnímaná iba ako čiarka v zozname „spoločensky povinných návštev kultúrnych udalostí", ale aby bola výsledkom túžby po výnimočnom a kultivovanom zážitku so silnou dávkou emócie.

 

„DNA baletnej značky SND vytvárajú mladí umelci z 15 krajín sršiaci energiou, entuziazmom, vášňou. Vášňou vyvolať emóciu, zaujať jedinečnosťou, snahou búrať predsudky a stereotypy, ktoré sprevádzajú toto krehké umenie spojené s drinou, ale predovšetkým s nadšením a láskou, ktorú do tanca vkladajú tanečníci a kreatívne tímy tvorcov. Na týchto princípoch je založená dynamická imidžová kampaň Baletu SND," hovorí riaditeľ Centra marketingu SND Daniel Rabina.

Na imidžovej kampani spolupracovali Centrum marketingu SND, vedenie Baletu SND spolu s kreatívnou agentúrou Volis International a jej spolupracovníkmi. Kľúčový vizuál má podobu vyše 60 kombinácií a variácií. Hlavnými nástrojmi budú súčasné komunikačné spôsoby – sieť Google Display Network, ktorá umožňuje adresné cielenie na nových potenciálnych návštevníkov na internete, youtube, facebook, blogy, hovorí Martin Volek, strategy director agentúry Volis International.

Súčasťou kampane je aj spustenie novej webovej stránky www.zazivasen.sk, na ktorej sú informácie o programe, umelcoch i zákulisí. „Na uvedenej stránke na blogu sa môže svojimi názormi a postrehmi zapojiť každý, koho si získalo toto ušľachtilé tanečné umenie. Súčasťou prezentácie klasiky, moderného tanca i pôvodných diel budú aj súťaže," píše divadlo v tlačovej správe.

pošli na vybrali.sme.sk


Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

1. Obchodný partner Křetínského vyhovel žiadosti novinárov Le Monde

Francouzský bankéř Matthieu Pigasse, který spolu s českým podnikatelem Danielem Křetínským drží podíl ve společnosti Le Monde Libre, dnes podepsal upravenou verzi dohody zaručující vliv zaměstnanců, novinářů a čtenářů listu Le Monde na budoucí vlastnickou strukturu.

Krimi o zákulisí polície a mafie

2. Krimi o zákulisí polície a mafie

Novinka Mafiánska poprava vás zavedie do fiktívnej pohraničnej dediny Híd, kde sa odohráva príbeh, ktorý vychádza z reálnych udalostí. Oveľa významnejšie veci s dosahom aj na vyšetrovanie vraždy sa však odohrávajú v hlavnom meste, kde biele goliere rozhodujú o tom, či do správnych kresiel zasadnú správni šéfovia, ktorí pôjdu vrahom po krku. Zatiaľ čo iní sa stretávajú s mafiánmi na pumpách a berú od nich hotovosť.

Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

3. Economia zriadila radu, ktorá má dozerať na redakčnú nezávislosť

 Vydavatelství Economia zřídilo Radu pro redakční nezávislost. Tento orgán má hájit svobodnou žurnalistiku a čtenářům a veřejnosti zaručovat, že redaktoři Economie svoji práci vykonávají bez jakéhokoliv nevhodného vlivu i zásahů vlastníka společnosti.

Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

4. Po boku Druckera ide do politiky aj bývalá televízna moderátorka (VIDEO)

 Exminister zdravotníctva a vnútra dnes oficiálne predstavil tím svojej novej strany Dobrá voľba.

Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

5. Zuzana Piussi: Ako dôverníčka som v súdnej sieni počúvala obvinenia a svedectvá Petra Tótha (VIDEO)

"Názov nového filmu Ukradnutý štát nie je prehnaný,“ hovorí Zuzana Piussi o svojom filme, ktorý sa pripravuje do kín.

Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

6. Markíza: Haščák vypovedá na NAKA

Podnikateľ Jaroslav Haščák z Penty prišiel na výsluch do expozitúry Národnej kriminálnej agentúry v Nitre.

Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

7. Polícia rozbila gang organizujúci podvody pri sledovaní TV

Polícia v niekoľkých európskych krajinách rozbila skupinu, ktorá organizovala podvody pri sledovaní obsahu platených televíznych kanálov.

Internet zaplavila nová výzva, pridávajú sa k nej policajti, hasiči, záchranári z celého sveta (FOTO)

8. Internet zaplavila nová výzva, pridávajú sa k nej policajti, hasiči, záchranári z celého sveta (FOTO)

Na sociálnych sieťach sa šíri nové šialenstvo, výzva #Tetrischallenge, ku ktorej sa pridávajú policajti, záchranári a ďalšie bezpečnostné zložky, ktoré zverejňujú fotky svojich áut a ich obsahu.

Pripravuje sa televízny seriál Pán prsteňov, na Novom Zélande sa už tešia (VIDEO)

9. Pripravuje sa televízny seriál Pán prsteňov, na Novom Zélande sa už tešia (VIDEO)

Televízny seriál na motívy románu Pán prsteňov britského spisovateľa J.R.R. Tolkiena sa bude natáčať na Novom Zélande, kde vznikla aj rovnomenná úspešná filmová trilógia režiséra Petra Jacksona.

Reportéri bez hraníc žiadajú Zuzanu Čaputovú, aby vetovala tlačový zákon

10. Reportéri bez hraníc žiadajú Zuzanu Čaputovú, aby vetovala tlačový zákon

Reportéri bez hraníc (RSF) zverejnili vyhlásenie, v ktorom naliehajú na slovenskú prezidentku, aby nepodpísala pozmeňujúce a doplňujúce návrhy tlačového zákona, ktoré v utorok prijal parlament, pretože by slovenským politikom poskytli automatické právo na odpoveď v médiách, ak by uvedené správy boli „nepravdivé alebo zavádzajúce“.

Najčítanejšie