Na Radio_Head Awards vystúpia aj Vec, Hex či Korben Dallas

Na Radio_Head Awards vystúpia aj Vec, Hex či Korben Dallas RTVS

O týždeň v nedeľu budú známe mená držiteľov hudobných cien Rádia_FM Radio_Head Awards.

 

 

Slávnostné udeľovanie svojim vystúpením spestrí aj interpret Vec, ktorý na Radio_Head Awards získal až päť nominácií. Na pódiu v bratislavskom Majestic Music Clube sa so špeciálnou skladbou predstavia tiež Korben Dallas a zaujímavú pieseň sľubujú aj členovia skupiny Vetroplach, ktorí v roku 2012 oslávili desať rokov spoločného fungovania. Do zoznamu už dávnejšie potvrdených mien ako Zlokot, Swan Bride, Sounds Like This či Para sa pridala aj skupina Hex, informoval dnes hovorca RTVS.

Počas odovzdávania cien Radio_Head Awards sa 3. marca predstaví aj jedna do poslednej chvíle utajovaná nová kapela. Už v pondelok organizátori zverejnia aj meno aktuálneho držiteľa Ceny za prínos do hudby, ktorú si v minulom roku odniesli slovenské vydavateľstvá Slnko Records, Deadred a Hevhetia.

O sošky "rádiohláv" na piatom ročníku Radio_Head Awards budú bojovať Para, Vec, The Cubes, Billy Barman, Ink Midget či Čad. Udeľovaním cien budú sprevádzať Martin "Ego" Staňo známy z Rána na eFeMku, Rudi Rus z programu Headbanger_FM a Pišta Vandal z kapely Čad.

Prenos v minulom roku vysielala STV, tento rok bude prenos možné počúvať vo vysielaní Rádio_FM naživo od 20.00 h a tiež na webe radiofm.sk  a na metoo.sk.