Youtuber Harabin má vlastnú reláciu v rádiu Foto: Harabin

Youtuber Harabin má vlastnú reláciu v rádiu

10.02.2017 20:00 | Rádio | mk

Bývalý minister spravodlivosti za HZDS a bývalý predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin je poslednou dobou mediálne mimoriadne aktívny.

 


vlastný web a blog, píše pre konšpiračný web Zem a Vek, má vlastný youtube kanál, v obľube ho mali aj v konšpiračnej IN TV a aktívne komentuje dianie aj na svojej stránke na Facebooku.

 

Najnovšie má aj vlastnú reláciu v konšpiračnom rádiu Slobodný vysielač. „S ponukou na pravidelné vysielanie sme prišli my. Sme radi, pán Harabin, že ste tú ponuku prijali," privítal Harabina v rádiu Boris Koróni. Pilotnú reláciu, v ktorej debatuje Harabin s moderátormi, odvysielalo rádio včera. V relácii sa sťažoval na to, že médiá vraj z neho vytvárali netvora, nepriateľa planéty.

„Ja už som naučený na útoky mainstreamových konšpiračných médií. Pokiaľ tú nejaké konšpiračné médium je, tak to sú skorumpovaní mainstrímoví slniečkari, ktorí má už okiadzajú 16-17 rokov," posťažoval sa hneď v úvode Harabin. Kritizoval  Daniela Lipšica, Gábora Grendela, Andreja Kisku či Erika Tomáša, ktorý mal podľa jeho slov vplyv na mediálne výstupy o ňom v čase, keď bol vo vláde. "Vtedy bol hlavný cenzor Erik Tomáš, ktorý ovládal súkromné aj verejnoprávne médiá, keď som niečo povedal, tak to všetko zostrihali, tak to po dohode s Tomášom zostrihali tak, aby som zle vyznel...," povedal Harabin.

„Tomáš púšťal cez svojich skorumpovaných novinárov fotografie, ako po ceste domov z roboty vozím deti zo školy. A hneď sa začali šíriť správy, že Harabin zneužíva vozidlo," dodal.

Teraz ide vlastnou mediálnou cestou. „Aj preto som si založil vlastný youtube kanál, a od augusta robím videá len a len preto, že má to omrzelo 15 rokov hovoriť slniečkárom niečo a vždy vystrihnú a uvedú správu s úplne opačným významom. A aj preto som si otvoril Facebook."

Reláciu bude mať Harabin v Slobodnom vysielači raz za dva týždne spolu so šéfredaktorom webu Konzervatívny výber Jurajom Poláčkom, ktorý je zároveň na čele konšpiračného webu Medzičas.sk.

pošli na vybrali.sme.sk


V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

1. V Bratislave svieti veľká fotka Martiny a Jána, do ulíc idú ľudia z celého Slovenska

V predvečer výročia vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa na Primaciálnom námestí v Bratislave rozsvietil nápis #ALL FOR JAN so známou fotkou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

2. Vyhlásenie viac ako 400 novinárov: Zabili nám kolegu a jeho snúbenicu. Nezabudli sme. A nikam neodchádzame!

Viac ako 400 novinárov sa podpísalo pod vyhlásenie k výročiu vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

 

S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

3. S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

Orange rozširuje ponuku obľúbených nonstop dátových balíkov a svojim zákazníkom prináša ďalšie možnosti, ako bez obmedzení využívať dáta a mobilné aplikácie.

Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

4. Zástupcovia krajín EÚ schválili dohodu o autorských právach na sieti

Zástupcovia vlád krajín Európskej únie dnes schválili kompromisnú verziu dohody o ochrane autorských práv na internete, ktorá bola minulý týždeň dosiahnutá spoločne s Európskym parlamentom.

Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

5. Czech Media Invest prodala skupinu polských rádií Eurozet

Společnost Czech Media Invest (CMI) prodala skupinu polských rozhlasových stanic Eurozet, které loni získala od francouzského koncernu Lagardere.

Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

6. Dezinformácie, nevedomosť a Moc faktov

Ako povedal bývalý prezident Barack Obama, „je to nádej vzbudzujúca kniha o tom, čo dokáže ľudský pokrok, keď sa naučíme pracovať s faktami namiesto toho, aby sme podliehali vrodeným predsudkom a zaujatosti.“

Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

7. Rodičia Kuciaka veľmi neveria, že sa vraždu podarí úplne vyšetriť

Rodičia zavraždeného novinára Jána Kuciaka majú pochybnosti, či sa vyšetrovateľom podarí úplne vyšetriť vraždu ich syna vrátane odhalenia objednávateľa činu.

The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

8. The Jerusalem Post: Médiá robia zo zajatých členov Islamského štátu celebrity (VIDEO)

Mnohých Iračanov a Sýrčanov poburuje ako o členoch samozvaného Islamského štátu (IS) píšu niektoré hlavne západné médiá. Robia z nich celebrity, pýtajú sa ich na ich životné plány a ignorujú otázky týkajúce sa vraždenia a mučenia obetí.

Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

9. Majiteľ Pravdy a Parlamentných listov prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu

Český senátor a miliardár Ivo Valenta prevádza svoj majetok do zvereneckého fondu. ČTK dnes povedal, že sa pre prevod rozhodol kvôli dedičskému usporiadaniu majetku.

Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)

10. Kovačič Hanzelová bude mať vlastnú reláciu Rozhovory ZKH (VIDEO)


SME.sk spúšťa novú videosekciu a niekoľko nových relácií.

 

Najčítanejšie