Youtuber Harabin má vlastnú reláciu v rádiu Foto: Harabin

Youtuber Harabin má vlastnú reláciu v rádiu

10.02.2017 20:00 | Rádio | mk

Bývalý minister spravodlivosti za HZDS a bývalý predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin je poslednou dobou mediálne mimoriadne aktívny.

 


vlastný web a blog, píše pre konšpiračný web Zem a Vek, má vlastný youtube kanál, v obľube ho mali aj v konšpiračnej IN TV a aktívne komentuje dianie aj na svojej stránke na Facebooku.

 

Najnovšie má aj vlastnú reláciu v konšpiračnom rádiu Slobodný vysielač. „S ponukou na pravidelné vysielanie sme prišli my. Sme radi, pán Harabin, že ste tú ponuku prijali," privítal Harabina v rádiu Boris Koróni. Pilotnú reláciu, v ktorej debatuje Harabin s moderátormi, odvysielalo rádio včera. V relácii sa sťažoval na to, že médiá vraj z neho vytvárali netvora, nepriateľa planéty.

„Ja už som naučený na útoky mainstreamových konšpiračných médií. Pokiaľ tú nejaké konšpiračné médium je, tak to sú skorumpovaní mainstrímoví slniečkari, ktorí má už okiadzajú 16-17 rokov," posťažoval sa hneď v úvode Harabin. Kritizoval  Daniela Lipšica, Gábora Grendela, Andreja Kisku či Erika Tomáša, ktorý mal podľa jeho slov vplyv na mediálne výstupy o ňom v čase, keď bol vo vláde. "Vtedy bol hlavný cenzor Erik Tomáš, ktorý ovládal súkromné aj verejnoprávne médiá, keď som niečo povedal, tak to všetko zostrihali, tak to po dohode s Tomášom zostrihali tak, aby som zle vyznel...," povedal Harabin.

„Tomáš púšťal cez svojich skorumpovaných novinárov fotografie, ako po ceste domov z roboty vozím deti zo školy. A hneď sa začali šíriť správy, že Harabin zneužíva vozidlo," dodal.

Teraz ide vlastnou mediálnou cestou. „Aj preto som si založil vlastný youtube kanál, a od augusta robím videá len a len preto, že má to omrzelo 15 rokov hovoriť slniečkárom niečo a vždy vystrihnú a uvedú správu s úplne opačným významom. A aj preto som si otvoril Facebook."

Reláciu bude mať Harabin v Slobodnom vysielači raz za dva týždne spolu so šéfredaktorom webu Konzervatívny výber Jurajom Poláčkom, ktorý je zároveň na čele konšpiračného webu Medzičas.sk.

pošli na vybrali.sme.sk


Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

1. Ako zabezpečiť svoju domácnosť počas dovolenky?

Nezáleží na tom, či prázdninové mesiace strávite v Tatrách, pri jadranskom pobreží alebo kdekoľvek inde. Kým budete mimo domu, treba sa postarať o to, aby vaša obývačka zostala bez neželaných návštev.

Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

2. Čína vedie informačnú vojnu proti hongkonským demonštrantom

Čínske štátne médiá sa stali nástrojom informačnej vojny Pekingu proti demonštrantom, ktorí sa od júna búria proti pomerom v Hongkongu. Obhajujú kroky tamojšej polície a manipulatívnym spravodajstvom zhadzujú účastníkov protestov, z ktorých zosnovania vinia Západ. V čínskom podaní sú aktuálne udalosti dielom malej skupiny násilníkov, ktorá bez podpory ľudu usiluje o nezávislosť Hongkongu a rozvracia Čínu, píše denník The New York Times.

DIGI prináša najlepší svetový program

3. DIGI prináša najlepší svetový program

DIGI SLOVAKIA si so štartom svetových futbalových líg pripravila pre svojich zákazníkov zaujímavú jesennú kampaň. Na štyroch kanáloch DIGI SPORT a novom programe PREMIER SPORT čaká na divákov to najlepšie zo svetového futbalu. Zákazníci si môžu vychutnať až 11 športových HD kanálov a k tomu 54 rodinných programov už v základnom balíku za stále nezmenených 9,60 € mesačne. Jesennú kampaň DIGI spúšťa od 15. augusta 2019.

Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

4. Facebook nechal prepisovať hlasové správy svojich užívateľov

Spoločnosť Facebook platila stovky externých spolupracovníkov, aby pre ňu prepisovali hlasové správy užívateľov jednej z jej aplikácií.

Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

5. Terčom kybernetického útoku sa stali novinári aj aktivisti, ktorí informujú o Rusku

Tri desiatky expertov na Rusko v Európe a USA, medzi nimi pracovníci mimovládnych organizácií, akademici, novinári a politickí aktivisti, sa stali obeťou dômyselného kybernetického útoku, oznámil v sobotu investigatívny server Bellingcat.

Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

6. Británia zakázala reklamy so stereotypným pohľadom na mužov a ženy (VIDEO)

 V Británii prvýkrát zakázali dve reklamy na základe nového pravidla, ktoré nedovoľuje pri propagácii výrobkov prisudzovať mužom a ženám stereotypné role. Podľa regulačného úradu, ktorý v krajine na reklamy dohliada (ASA), sa nenáležité klišé objavilo v reklame amerického výrobcu potravín Mondelez a automobilky Volkswagen.

Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

7. Bývalý šéfredaktor aj zástupca šéfredaktora Trendu chystajú nový ekonomický projekt

Odídenci z Trendu pripravujú ďalší nový ekonomický projekt.

Relácia Jaromíra Soukupa dostala pokutu za neobjektivitu a nevyváženosť

8. Relácia Jaromíra Soukupa dostala pokutu za neobjektivitu a nevyváženosť

 Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) na svém dnešním zasedání vyměřila pokutu 400.000 korun televizi Barrandov za neobjektivitu a nevyváženost v pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa.

Každý desiaty dôchodca si musí privyrábať

9. Každý desiaty dôchodca si musí privyrábať

Na Slovensku nie je veľa ľudí, ktorí majú dve zamestnania. Pätina pracujúcich, každý desiaty dôchodca a každý ôsmy rodič, starajúci sa o dieťa do troch rokov však v prieskume uviedli, že musia mať ešte jeden džob.

Marta Jandová bude mať vlastnú talk show MARTA (VIDEO)

10. Marta Jandová bude mať vlastnú talk show MARTA (VIDEO)

Speváčka Marta Jandová bude mať vlastnú televíznu talkshow.

Najčítanejšie