Youtuber Harabin má vlastnú reláciu v rádiu Foto: Harabin

Youtuber Harabin má vlastnú reláciu v rádiu

10.02.2017 20:00 | Rádio | mk

Bývalý minister spravodlivosti za HZDS a bývalý predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin je poslednou dobou mediálne mimoriadne aktívny.

 


vlastný web a blog, píše pre konšpiračný web Zem a Vek, má vlastný youtube kanál, v obľube ho mali aj v konšpiračnej IN TV a aktívne komentuje dianie aj na svojej stránke na Facebooku.

 

Najnovšie má aj vlastnú reláciu v konšpiračnom rádiu Slobodný vysielač. „S ponukou na pravidelné vysielanie sme prišli my. Sme radi, pán Harabin, že ste tú ponuku prijali," privítal Harabina v rádiu Boris Koróni. Pilotnú reláciu, v ktorej debatuje Harabin s moderátormi, odvysielalo rádio včera. V relácii sa sťažoval na to, že médiá vraj z neho vytvárali netvora, nepriateľa planéty.

„Ja už som naučený na útoky mainstreamových konšpiračných médií. Pokiaľ tú nejaké konšpiračné médium je, tak to sú skorumpovaní mainstrímoví slniečkari, ktorí má už okiadzajú 16-17 rokov," posťažoval sa hneď v úvode Harabin. Kritizoval  Daniela Lipšica, Gábora Grendela, Andreja Kisku či Erika Tomáša, ktorý mal podľa jeho slov vplyv na mediálne výstupy o ňom v čase, keď bol vo vláde. "Vtedy bol hlavný cenzor Erik Tomáš, ktorý ovládal súkromné aj verejnoprávne médiá, keď som niečo povedal, tak to všetko zostrihali, tak to po dohode s Tomášom zostrihali tak, aby som zle vyznel...," povedal Harabin.

„Tomáš púšťal cez svojich skorumpovaných novinárov fotografie, ako po ceste domov z roboty vozím deti zo školy. A hneď sa začali šíriť správy, že Harabin zneužíva vozidlo," dodal.

Teraz ide vlastnou mediálnou cestou. „Aj preto som si založil vlastný youtube kanál, a od augusta robím videá len a len preto, že má to omrzelo 15 rokov hovoriť slniečkárom niečo a vždy vystrihnú a uvedú správu s úplne opačným významom. A aj preto som si otvoril Facebook."

Reláciu bude mať Harabin v Slobodnom vysielači raz za dva týždne spolu so šéfredaktorom webu Konzervatívny výber Jurajom Poláčkom, ktorý je zároveň na čele konšpiračného webu Medzičas.sk.

pošli na vybrali.sme.sk


Slovensko kleslo na rebríčku slobody tlače. Príčinou sú útoky Fica, vražda novinára aj situácia v RTVS

1. Slovensko kleslo na rebríčku slobody tlače. Príčinou sú útoky Fica, vražda novinára aj situácia v RTVS

Svetová novinárska organizácia Reportéri bez hraníc (RSF) dnes zverejnila pravidelný Index slobody tlače. Slovensko sa na rebríčku opäť prepadlo oproti minulému roku o 8 priečok. Je na 35 mieste.

RTVS v súvislosti s úmrtím televíznej hlásateľky a teatrológa mení program

2. RTVS v súvislosti s úmrtím televíznej hlásateľky a teatrológa mení program

RTVS v súvislosti s úmrtím prvej internej televíznej hlásateľky Blaženy Kočtúchovej a teatrológa Jaroslava Blaha mení program.

 

Hypotéka roka: Slovenská sporiteľňa zvíťazila s veľkým náskokom

3. Hypotéka roka: Slovenská sporiteľňa zvíťazila s veľkým náskokom

Slovenská sporiteľňa získala ocenenie Hypotéka roka, ktoré udeľuje týždenník Trend v spolupráci s Fincentrom. V hodnotení odbornej poroty dominovala vo všetkých hodnotených kritériách, spravidla s vysokým odstupom.

DM drogéria spúšťa testovanie plniacich staníc na niektoré prostriedky

4. DM drogéria spúšťa testovanie plniacich staníc na niektoré prostriedky

V sobotu spustila obchodná sieť DM vo vybraných filiálkach testovanie ekologickej služby – plniacich staníc na pracie a čistiace prostriedky.

V ČR vlani riešili 11 trestných oznámení súvisiacich s obsahom konšpiračných webov

5. V ČR vlani riešili 11 trestných oznámení súvisiacich s obsahom konšpiračných webov

 Na šírení xenofóbie v ČR sa výrazne podieľali konšpiračné weby.

Pozrite sa, ako vytvorili falošné video o moslimovi na katedrále pri vzniku požiaru (VIDEO)

6. Pozrite sa, ako vytvorili falošné video o moslimovi na katedrále pri vzniku požiaru (VIDEO)

Dôvod vzniku požiaru katedrály Notre-Dame v Paríži je stále neznámy. Francúzske úrady vyhlásili, že zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že išlo o úmysel a podpaľačstvo.

Mobil za volantom bez rizika. Aplikácie Android Auto a Apple CarPlay chránia vodičov

7. Mobil za volantom bez rizika. Aplikácie Android Auto a Apple CarPlay chránia vodičov

Hoci počet tragických dopravných nehôd na Slovensku dlhodobo klesá, vlani na našich cestách napriek tomu zomrelo až 229 osôb. Podľa niektorých odborníkov sú za poklesom týchto čísel modernejšie a bezpečnejšie autá, keďže podobný trend môžeme sledovať v takmer všetkých krajinách Európskej únie.

Požiar katedrály vyvolal záplavu konšpirácií o tom, kto to spôsobil

8. Požiar katedrály vyvolal záplavu konšpirácií o tom, kto to spôsobil

Požiar parížskej katedrály Notre-Dame vyvolal na internete záplavu lživých správ a sprisahaneckých teórií.

Riaditeľ vládnej letky vysvetľuje, aká je pravda o chemtrails (VIDEO)

9. Riaditeľ vládnej letky vysvetľuje, aká je pravda o chemtrails (VIDEO)

Jedným z najobľúbenejších a najprimitívnejších hoaxov, ktoré už roky šíria konšpirátori je hrozba chemtrails – ide o teóriu, že lietadla do ovzdušia rozprašujú rôzne škodlivé baktérie, vírusy a iné látky s cieľom poškodzovať krajinu, civilizáciu.

4ka pokrýva rýchlym roamingom európske krajiny

10. 4ka pokrýva rýchlym roamingom európske krajiny

Rýchle dáta nepoznajú hranice. V čoraz väčšom počte krajín môžu Štvorkári využívať už aj rýchly 4G medzinárodný roaming. Pred letnou sezónou operátor sprístupnil rýchle 4G dáta v roamingu v ďalších 21 krajinách.

Najčítanejšie