Banka v kampani ukazuje zanedbanú nemocnicu, školu aj rozbitú cestu (VIDEO) Reprofoto youtube PB

Banka v kampani ukazuje zanedbanú nemocnicu, školu aj rozbitú cestu (VIDEO)

25.02.2019 22:36 | Reklama | mk

Poštová banka má novú kampaň, ktorou cieli na podnikateľov cez neobvyklé realistické zábery.

 

V televíznom spote ukazuje rozbitú cestu, chatrné jedlo a ošarpané prostredie nemenovanej bratislavskej nemocnice a podobne nevľúdne zábery z istej základnej školy. Ide o kampaň na úver na dane pre podnikateľov.

Kampaň Poštovej banky natáčala agentúra Wiktor Leo Burnett na 5 lokáciách v Bratislave a okolí. Kamapň má okrem televíznej aj rádiovú, digitálnu a printovú podobu.

„Pre mnohých malých podnikateľov ide o finančnú záťaž, ktorá ich poznačí napriek tomu, že sa na ňu pripravujú v priebehu celého roka. Navyše, pri pohľade na stav ciest, zdravotníctva a školstva a pri otázke ´kam teda idú naše peniaze?´, cítime ešte väčší hnev a ešte menšiu chuť presmerovať časť z nášho zárobku do štátnej pokladnice,“ vysvetľuje zámer kampane Poštová banka.
„Práve preto, že je to celospoločenská téma, zvolili sme si ju za key massage našej kampane... (na daniach) neplatíme totiž málo. Preto máme právo pýtať sa, aké služby za naše peniaze dostávame, či sa pozitívne prejavujú na životnej úrovni obyvateľov našej krajiny, ktorí dane platia. Daňovú povinnosť si síce musí splniť každý, ale aby pre podnikateľa nešlo o jednorazovú záťaž, s tým im už dokážeme pomôcť,“ približuje myšlienku kampane head of marketing Poštovej banky Silvia Wenderlová.

Poštová banka promuje úver na dane pre podnikateľov a spol. s r. o. s ročným obratom do 1 milióna eur s dvoma uzavretými ucelenými účtovnými obdobiami. Poskytuje sa bez poplatku a do sumy 30 000 eur v zrýchlenom konaní, s možnosťou rozloženia splátok na 12 mesiacov.
„Veríme, že na dane si podnikatelia dokážu ušetriť, ale ich zaplatenie môže pribrzdiť ich aktivity a investície aj na dlhšie obdobie, kým sa opäť finančne zastabilizujú. Vďaka riešeniu, ktoré im ponúkame, si splnia svoju daňovú povinnosť včas, bez nákladov spojených s odkladom podania daňového priznania a svoje vlastné peniaze môžu investovať do podnikania. Podnikatelia, ktorí dane už zaplatili, si ich môžu spätne refinancovať. Týka sa to aj už zaplatených preddavkov na daň,“ upresňuje hovorkyňa Poštovej banky Lýdia Žáčková.

 Vizitka kampane

Produkt: Úver na dane pre podnikateľov
Agentúra: Wiktor Leo Burnett
Creative Director: Martin Keder
Art Director: Martina Mihálová, Mária Karasová
Copywriter: Martin Keder
Stratég: Vlado Lefík
Account: Simona Bobeková, Juraj Výboch
Réžia: Martin Keder, Martina Mihálová
Kamera: Martin Chlpík
Produkcia: Katarína Weizettl, Katarína Kintlerová (JOJ Production)
Strih: Matej Beneš
Hudba: Matúš Široký

pošli na vybrali.sme.sk


Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

1. Šefčovič sa už v prvej televíznej debate vymedzil voči Čaputovej (VIDEO)

Podpredseda Európskej komisie Maroš Šefčovič sa už v prvej televíznej debate po sobotňajšom prvom kole volieb prezidenta vymedzil voči právničke Zuzane Čaputovej, s ktorou bude 30. marca súperiť o hlasy voličov v druhom kole volieb.

V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

2. V nedeľu budú viaceré televízne diskusie s dvomi úspešnými kandidátmi

V nedeľu ráno pokračujú televízie ale aj vieceré spravodajské médiá so špeciálnym vysielaním k prezidentským voľbám.

Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

3. Denník SME musel vysvetľovať, prečo mal na titulke chybný volebný lístok

Dnes, v deň volieb, denník SME na titulnej strane tlačeného vydania uverejnil ilustračný volebný lístok, ktorý sa nezhodoval s originálnym volebným lístkom.

Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

4. Louis Vuitton sťahuje letné modely pripomínajúce Michaela Jacksona (VIDEO)

Francúzska módna značka Louis Vuitton stiahne zo svojej letnej pánskej kolekcie všetky modely, ktoré mali byť poctou zosnulému popovému spevákovi Michaelovi Jacsonovi.

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

5. Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára

Venezuelská polícia brutálne zbila poľského novinára Tomasza Surdela, ktorý udalosti v juhoamerickej krajine monitoruje pre denník Gazeta Wyborcza.

Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

6. Minister vyzýva sociálne siete, aby dôraznejšie mazali radikálne príspevky

Spoločnosti prevádzkujúce sociálne siete musia dôraznejšie odstraňovať príspevky, ktoré šíria radikálne a násilnícke myšlienky.

Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

7. Anticenu Bludný balvan dostala pätica politikov na čele s Babišom

 Anticenu Bludný balvan, kterou za matení veřejnosti a pavědu uděluje Český klub skeptiků Sisyfos, získali za loňský rok politici.

Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

8. Médiá chystajú počas volebnej noci špeciálne vysielanie, prinášame prehľad

Prezidentské voľby sú jednou z hlavných politických udalostí roka. Televízie, rádiá ale aj spravodajské weby chystajú špeciálne spravodajstvo a volebné štúdiá.

Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

9. Pellegrini tvrdí, že svojim mimoriadnym vystúpením neporušil zákon

V stredu večer pár hodín pred začiatkom moratória pred prezidentskými voľbami vystúpil premiér Peter Pellegrini v RTVS s mimoriadnym prejavom.

Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

10. Spolumajiteľ Penty poprel komunikáciu s Kočnerom o príprave vraždy

Spolumajiteľ finančnej skupiny Penta Jaroslav Haščák dnes odmietol informácie, že zhruba mesiac pred minuloročnou vraždou novinára Jána Kuciaka mu kontroverzný podnikateľ Marian Kočner písal o príprave likvidácie nemenovanej osoby. Kočnera polícia obvinila z objednania Kuciakovej vraždy, už skôr boli v kauze obvinené iné štyri osoby.

Najčítanejšie