Ester Geislerová natáča komédiu LOVEní

08.10.2018 15:29 | Stručne | ČTK

 Ržisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou v hlavní roli.

 

Poslední klapka padne 1. listopadu. Do kin bude film se sloganem "Hledá se láska, zn. spěchá" na jaře příštího roku. ČTK o tom za tvůrce informoval Lukáš Vedral.

"Rádi bychom stihli premiéru 7. března, den před Mezinárodním dnem žen," uvedl Janák, který spolu s Janem Potměšilem napsal ke snímku i scénář.

Hlavní hrdinkou snímku je Eliška (Geislerová), které ženich (Martin Písařík) během obřadu řekne "ne" a od oltáře uteče. Nešťastné Elišce založí její kamarádka v podání slovenské komičky Evy Kramerové profil na osvědčené seznamce. Eliška se vrhá do schůzek naslepo a mezi řadou katastrofických pokusů o seznámení hledá novou lásku. Chápavou maminku Elišky hraje Veronika Žilková, v dalších rolích se představí Ondřej Malý, Jaroslav Plesl nebo Jana Švandová.

"Před lety Karel Janák zavedl žánr komedií pro teenagery. Z těch už jsou ale dospělí lidé a stejně tak současní hrdinové Karlova filmu. To, co zůstává, je hledání lásky ve všech jejích podobách a s tím spojená zábava pro diváky," sdělili producenti filmu Vojtěch Frič a Ondřej Kulhánek.

Ester, nejmladší sestra z tria umělkyň - herečky Ani Geislerové a malířky a zpěvačky Lenky Geislerové, již hrála v Janákově úspěšné komedii Snowboarďáci i v řadě dalších snímků, naposledy v Chatě na prodej režiséra Tomáše Pavlíčka. Komedie LOVEní je jejím prvním filmem ve stěžejní hlavní roli.

V roce 2002 vyhrála Geislerová prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look Czech republic, vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze a spolu s Josefínou Bakošovou se věnuje designu, módě a stylingu. Nedávno společně vydaly knihu Terapie sdílením vycházející z autentického prostředí internetových chatů a messengerů, kde se často odehrávají trpké konce mileneckých vztahů.

Geislerová se také představí v jedné z hlavních rolí připravovaného finsko-českého dramatu Mona. Režírování snímku se ujal Fin Jukka-Pekka Valkeapää. Na tvorbě a koprodukci filmu se za českou stranu podílí společnost Bionaut Vratislava Šlajera a hudební skladatel Michal Nejtek. Mona se v kinech objeví v roce 2019.

pošli na vybrali.sme.sk


Kniha novinára o československom agentovi sa stala námetom pre hollywoodsky film

1. Kniha novinára o československom agentovi sa stala námetom pre hollywoodsky film

Kniha novinára  Jaroslava Kmenta Český špión Erwin van Haarlem sa stala námetom pre hollywoodsky film. Autorovi a investigativnemu novinárovi ponúkol spoluprácu producent a scenárista David Klawans.

Fico bude mať Duel Špeciál u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov

2. Fico bude mať Duel Špeciál u Jaromíra Soukupa v TV Barrandov

Predseda Smeru Robert Fico bude vo štvrtok hosťom kontroverzného moderátora Jaromíra Soukupa v TV Barrandov v jeho relácii Duel Špeciál.

Popoluška má tento rok vlastnú známku aj výstavu

3. Popoluška má tento rok vlastnú známku aj výstavu

Filmová rozprávka Tri oriešky pre Popolušku je nielen pre divákov na Slovensku a Česku, ale aj v Nemecku jedným zo symbolov Vianoc.

Robert Fico: Čelíme mediálnemu lynču, nenecháme to takto

4. Robert Fico: Čelíme mediálnemu lynču, nenecháme to takto

V sobotu mala strana Smer-SD v Trenčíne snem.

ʼNdrangheta. Nenásytná talianska mafia

5. ʼNdrangheta. Nenásytná talianska mafia

´Ndrangheta v prvých rokoch nášho storočia ešte viac zbohatla a presadila sa aj na medzinárodnej úrovni. Dávno totiž vyrovnala krok s globálnym trhom a investovala do obchodných aktivít...

Kaliňák obhajuje konšpirátorov a aj oni ho majú celkom radi

6. Kaliňák obhajuje konšpirátorov a aj oni ho majú celkom radi

Bývalý minister vnútra a poslanec Smeru Robert Kaliňák vo štvrtok zvolal tlačovú besedu, na ktorej kritizoval spravodajské médiá. Naopak mal potrebu zastať sa webu, ktorý šíri hoaxy, antisemitizmus a medicínske bludy.

Šéfredaktor podal výpoveď po tom, ako majiteľ dal do novín nekorektnú antikampaň

7. Šéfredaktor podal výpoveď po tom, ako majiteľ dal do novín nekorektnú antikampaň

To, aké články pôjdu alebo nepôjdu do novín, v nezávislých novinách rozhoduje šéfredaktor. Inzercia je označená a mnohé médiá si dávajú pozor, aby aj platená inzercia bola korektná, antikampaň do novín nepúšťajú. To, čo predviedol majiteľ novín, je ukážkovým príkladom zneužitie novín na nekorektnú špinavú kampaň pred voľbami. Pokračovanie.

YouTube a Facebook ovládajú polovicu trhu s videoreklamou na sieti

8. YouTube a Facebook ovládajú polovicu trhu s videoreklamou na sieti

Internetoví giganti YouTube a Facebook ovládajú dokopy 56 percent trhu s videoreklamou na internete.

Sídlo CNN v New Yorku evakuovali kvôli nahláseným bombám

9. Sídlo CNN v New Yorku evakuovali kvôli nahláseným bombám

Americká polícia v noci na dnes zhruba na dve hodiny evakuovala sídlo televíznej stanice CNN v New Yorku kvôli hláseniu, že v budove bolo ukrytých päť výbušných zariadení.

Zem a Vek do knižníc nepatrí – Verejná výzva OĽaNO županom, primátorom a starostom

10. Zem a Vek do knižníc nepatrí – Verejná výzva OĽaNO županom, primátorom a starostom

Hnutie OĽaNO vyzýva všetkých predsedov samosprávnych krajov, primátorov miest a starostov obcí na Slovensku.

Najčítanejšie