Hotelové tajomstvá alebo nevšedné požiadavky hostí

01.01.2019 18:46 | Stručne | ČTK

 

Zamestnanci hotelov musia predpokladať, že hostia budú mať počas svojho pobytu rôzne požiadavky. Niektoré z nich sú naozaj zvláštne, extravagantné či bizarné alebo jednoducho smiešne.

Reťazec lacných hotelov Travelodge zverejnil kuriózne požiadavky od niektorých zo svojich 19 miliónov klientov, ktorí sa počas uplynulých 12 mesiacov zdržiavali v jednom z 553 hotelov tejto značky.

Časť žiadostí sa týkala spôsobu, akým si hostia priali upraviť izbu. Jeden z nich chcel 100 ružových balónikov v tvare srdca k stým narodeninám svojej babičky. Iný pre zmenu žiadal naplniť vaňu "kopčekmi zmrzliny rôznych príchutí pre manželku k 40. narodeninám".

Láskyplnú starostlivosť - avšak nie o človeka - prejavil hosť, ktorý žiadal, aby v hotelovej garáži cez noc zakryli jeho ferrari dekou, "pretože nemá rado zimu".

Ďalšia početná skupina požiadaviek sa točila okolo zvierat - niektoré z nich išli vykonať ľahšie ako iné. K tým prvým patrila prosba hosťa, ktorý chcel na izbu "poschodovú posteľ pre svoje dve bengálske mačičky Simbu a Nalu". Medzi tie druhé patrila žiadosť hosťa: "Môžete zariadiť, aby dnes večer o deviatej v mori tancovali delfíny a zaistili správnu atmosféru, až požiadam o ruku svoju priateľku?"

Presvedčením, že hoteloví zamestnanci dokážu rozkázať počasiu, potom zjavne trpel hosť, ktorý si prial, aby hotel na noc zaistil sneženie, pretože chce mať nasledujúci deň bielu svadbu.

pošli na vybrali.sme.sk


V Berlíne sa pobili fanúšikovia dvoch súperiacich YouTuberov, zasahovalo 100 policajtov (VIDEO)

1. V Berlíne sa pobili fanúšikovia dvoch súperiacich YouTuberov, zasahovalo 100 policajtov (VIDEO)

V centre Berlína sa pobili desiatky fanúšikov dvoch súperiacich YouTuberov, ktorí sa na internete zahŕňali nadávkami. Polícia musela nasadiť obušky a slzný plyn, pri zákroku zaistila tiež dva nože.

Denník N: Haščák mal Kočnerovi veľakrát pomáhať so svojimi médiami

2. Denník N: Haščák mal Kočnerovi veľakrát pomáhať so svojimi médiami

SMS správa medzi Marianom Kočnerom a Jaroslavom Haščákom o odj…ní nejakého „čuráka“ nebola jediná komunikácia medzi obvineným z vraždy Jána Kuciaka a šéfom finančnej skupiny Penta. Haščák mal s Kočnerom podľa vyšetrovateľa, ktorý skúmal ich vzájomnú komunikáciu, „veľmi blízky a priateľský vzťah.“

Nadácia Orange už 20 rokov mení Slovensko na lepšie miesto

3. Nadácia Orange už 20 rokov mení Slovensko na lepšie miesto

V tomto roku oslavuje Nadácia Orange okrúhle jubileum. Už 20 rokov prostredníctvom nadačných aktivít pomáha formovať zodpovednú a ohľaduplnú spoločnosť, podporuje aktívnych ľudí, inšpiruje, motivuje a mení Slovensko na lepšie miesto.

Monika Tódová prináša podrobnosti o tom, ako Kočner so Zsuzsovou pásli stádo vplyvných ľudí

4. Monika Tódová prináša podrobnosti o tom, ako Kočner so Zsuzsovou pásli stádo vplyvných ľudí

Denník N zverejnil prvé podrobnosti z uznesenia o vznesení obvinenia Marianovi Kočnerovi, ktoré ukazujú ako vyzeral mechanizmus vydierania vplyvných ľudí, pri ktorom mu okrem bývalej milenky Aleny Zsuzsovej vypomáhali aj ďalší.

Microsoft v Česku spustil spravodajskú službu Microsoft News

5. Microsoft v Česku spustil spravodajskú službu Microsoft News

 Společnost Microsoft začala v Česku nabízet svou službu Microsoft News.

Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

7. Robert Kiyosaki a jeho tipy ako vybudovať silný tím

Veľa ľudí má nápady za milión dolárov. Sú sebavedomí a veria, že ich nový produkt alebo služba ich spravia bohatými a ich sny sa naplnia. Problém je, že väčšina ľudí nevie, ako zmeniť svoj nápad za milión na skutočný milión dolárov.

Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

8. Dvaja muži údajne kradli a šírili prenosy športových súťaží

Polícia podozrieva dvoch mužov z českého Karvinska z krádeží prenosov licencovaných a bežne nedostupných športových súťaží ako futbalová anglická Premier League.

.týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

9. .týždeň dementuje nepravdivú informáciu, ktorú o ich editorovi šíria konšpiračné weby

Po prvom kole prezidentských volieb sa prostredníctvom sociálnych sietí začal šíriť status študenta bratislavského gymnázia, ktorý na facebooku vystupuje pod menom Emil Hodál, v ktorom pejoratívne písal o tom, ako Zuzana Čaputová po víťazstve „zatočí“ so svojimi oponentmi.

MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

10. MZV sa ohradilo proti klamstvám poslanca SNS

Ministerstvo zahraničných vecí zverejnilo vyhlásenie, v ktorom sa „striktne ohradzuje voči vyjadreniam poslanca SNS Jaroslava Pašku."

Najčítanejšie