Na TV Doma sa vracia turecký hit - Nekonečná láska, prinášame podrobnosti Foto: ITV Inter Medya/TV Doma

Na TV Doma sa vracia turecký hit - Nekonečná láska, prinášame podrobnosti

31.01.2019 20:57 | Stručne | TS Doma

Od producenta seriálov Fatmagül, Ezel a Zakázaná láska sa vracia na obrazovky televízie Doma už od 4. februára turecký romantický seriál Nekonečná láska, ktorý v domovskej krajine patril k jedným z najúspešnejších seriálov uplynulých sezón.
Televízia ho bude vysielať každý deň od pondelka do štvrtka o 22:40.

Navyše sa mu po tak krátkom čase podarilo získať i dve prestížne ceny - cenu poroty za Najlepší seriál na International Drama Awards 2016 v Soule a pred dvoma rokmi v New Yorku prestížnu cenu na 45. ročníku medzinárodných Emmy (International Emmy® Awards 2017) v kategórii Najlepšia telenovela.

 

A čom je seriál? Dcéra z bohatej rodiny Nihan (Neslihan Atagül) sa musí vzdať lásky ku Kemalovi (Burak Özcivit), synovi chudobného holiča. Keď sa po piatich rokoch znova stretnú, stále sa milujú, ale Nihan je už vydatá za psychopata Emira (Kaan Urgancıoglu). Ten ju k manželstvu donútil podlou manipuláciou s vraždou, za ktorú mal byť zodpovedný jej brat - dvojička Ozan (Barıs Alpaykut). Po návrate Kemala do rodného Istanbulu sa začne hlboké citové pnutie vnútri tohto partnerského trojuholníka...

Ich cesty sa za dramatických okolností opäť skrížia v deň Nihaniných narodenín - Kemal totiž zachráni Nihan život! Čím viac času odvtedy spolu trávia, tým sú si bližší a tým viac túžia stráviť zvyšok života spolu. Lenže po tom istom s Nihan po boku, nanešťastie, túži i niekto iný – atraktívny a bohatý, no arogantný a krutý Emir (Kaan Urgancıoğlu)... Nihan ho síce neznáša, no on je ochotný urobiť čokoľvek a obetovať kohokoľvek, len aby ju získal. A jeho intrigy a odporná manipulácia s životmi ľuďmi, na ktorých Nihan záleží najviac – s životmi jej najbližších -, nakoniec, žiaľ, prinesú svoje ovocie... Preto Nihan odmietne Kemala, ktorému tým zlomí srdce, a vydá sa za Emira!

No ani život v manželstve, ktoré si sama nevybrala a z ktorého sa jej aj po rokoch dvíha žalúdok a napĺňa ju zúfalstvom, nedokáže z jej srdca vymazať spomienky na Kemala a lásku k nemu. A aj jeho život, ďaleko od nej a miest, kde boli spolu takí šťastní a kde sa neskôr všetky jeho sny zmenili na prach, je bez Nihan zúfalo prázdny, aj keď sa všetkých, no najmä sám seba snaží presvedčiť, že to tak nie je.

A tak keď ich jedného dňa osud opäť zvedie dohromady, je len otázkou času, kedy pravda a dlho skrývané pocity a túžby znovu vyplávajú na povrch... A nič už nebude také, ako predtým!

Hrajú: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Barış Alpaykut, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Çağla Demir, Melisa Aslı Pamuk, Kürşat Alnıaçık, Burak Sergen, Gökay Müftüoğlu, Metin Coşkun, Ali Burak Ceylan, Neşe Baykent, Zeyno Eracar, Orhan Güner

pošli na vybrali.sme.sk


K vražde novinárky sa prihlásila Nová IRA

1. K vražde novinárky sa prihlásila Nová IRA

K zodpovednosti za vraždu novinárky Lýry McKeeovej pri nepokojoch v severoírskom meste Londonderry sa dnes prihlásila radikálna republikánska organizácie Nová IRA.

PRIESKUM: Zverejnili poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia mandátov v budúcom Európskom parlamente

2. PRIESKUM: Zverejnili poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia mandátov v budúcom Európskom parlamente

Európsky parlament zverejnil štvrtú a poslednú predvolebnú projekciu rozdelenia 751 poslaneckých kresiel v povolebnom pléne EP založenú na vnútroštátnych prieskumoch.

MS mimo mantinelov: Chápeme, že hokej je viac ako hra (VIDEO)

3. MS mimo mantinelov: Chápeme, že hokej je viac ako hra (VIDEO)

Spoločnosť Orange Slovensko, ktorá je oficiálnym partnerom MS v hokeji 2019, prichádza s novou imidžovou kampaňou. Odohráva sa v prostredí bratislavskej školy, kde vládne šikana. Deťom pri nej pomáha súdržnosť a vzájomná pomoc, ktoré poznajú zo športu.

Kniha, ktorá letí už desaťročia

4. Kniha, ktorá letí už desaťročia

Jeden z najpopulárnejších amerických povojnových románov. Klasika modernej literatúry, ktorú si treba prečítať. Román Kto chytá v žite je svetový fenomén. Salinger ho napísal ešte v roku 1951, no odvtedy ho preložili do takmer všetkých svetových jazykov. Každý rok sa z neho predá okolo 250 000 výtlačkov a doteraz sa predalo 65 miliónov kníh.

Vraha bulharskej novinárky odsúdili na 30 rokov

5. Vraha bulharskej novinárky odsúdili na 30 rokov

Bulharský súd dnes poslal na 30 rokov za mreže vraha novinárky Viktorie Marinovovej.

Zomrel autor hudby k filmom o Vinnetouovi (VIDEO)

6. Zomrel autor hudby k filmom o Vinnetouovi (VIDEO)

Vo veku 91 rokov zomrel skladateľ filmovej hudby Martin Böttcher, oznámila dnes agentúre DPA jeho dcéra Betsy Schlüterová. Skladateľ zomrel v noci z piatka na sobotu.

Mobilné dáta na Slovensku patria k tým najdrahším. Česko je na tom ešte horšie

7. Mobilné dáta na Slovensku patria k tým najdrahším. Česko je na tom ešte horšie

Zdajú sa vám ceny za mobilný internet privysoké a občas narazíte na ponuky zahraničných operátorov, ktoré sľubujú gigabajty dát doslova za pár eur? Nuž, drahšie služby na Slovensku v porovnaní so zvyškom Európy nemusia byť iba pocitom v návale emócii z ďalšej mesačnej faktúry.

Nová verzia Pevnosti Boyard sa bude odohrávať v zábavnom parku (VIDEO)

8. Nová verzia Pevnosti Boyard sa bude odohrávať v zábavnom parku (VIDEO)

Francúzsky kanál France 2 chystá pokračovanie obľúbenej televíznej súťaže Kľúče od pevnosti Boyard (Pevnosť Boyard) známej aj slovenským divákom.

Polícia v Severnom Írsku zadržala dvoch mladíkov kvôli smrti novinárky

9. Polícia v Severnom Írsku zadržala dvoch mladíkov kvôli smrti novinárky

Severoírska polícia dnes oznámila, že zadržala dvoch mladíkov v súvislosti s vraždou 29-ročnej novinárky Lýry McKeeovej počas nepokojov v Londonderry v noci zo štvrtka na piatok. Informovala o tom na svojom webe spravodajská stanica BBC.

Na Veľkú noc sa zaobídeme skôr bez chleba ako bez alkoholu

10. Na Veľkú noc sa zaobídeme skôr bez chleba ako bez alkoholu

Slovákov sme sa opýtali, čo u nich doma, na veľkonočnom stole, nesmie chýbať. Okrem tradičných jedál sú to aj drinky. Respondenti ich spomínali dokonca častejšie ako chlieb, či vianočku. Napriek tomu, v rámci Európskej únie nepatríme medzi lídrov v týždennej konzumácii alkoholu.

Najčítanejšie