Na TV Doma sa vracia turecký hit - Nekonečná láska, prinášame podrobnosti Foto: ITV Inter Medya/TV Doma

Na TV Doma sa vracia turecký hit - Nekonečná láska, prinášame podrobnosti

31.01.2019 20:57 | Stručne | TS Doma

Od producenta seriálov Fatmagül, Ezel a Zakázaná láska sa vracia na obrazovky televízie Doma už od 4. februára turecký romantický seriál Nekonečná láska, ktorý v domovskej krajine patril k jedným z najúspešnejších seriálov uplynulých sezón.
Televízia ho bude vysielať každý deň od pondelka do štvrtka o 22:40.

Navyše sa mu po tak krátkom čase podarilo získať i dve prestížne ceny - cenu poroty za Najlepší seriál na International Drama Awards 2016 v Soule a pred dvoma rokmi v New Yorku prestížnu cenu na 45. ročníku medzinárodných Emmy (International Emmy® Awards 2017) v kategórii Najlepšia telenovela.

 

A čom je seriál? Dcéra z bohatej rodiny Nihan (Neslihan Atagül) sa musí vzdať lásky ku Kemalovi (Burak Özcivit), synovi chudobného holiča. Keď sa po piatich rokoch znova stretnú, stále sa milujú, ale Nihan je už vydatá za psychopata Emira (Kaan Urgancıoglu). Ten ju k manželstvu donútil podlou manipuláciou s vraždou, za ktorú mal byť zodpovedný jej brat - dvojička Ozan (Barıs Alpaykut). Po návrate Kemala do rodného Istanbulu sa začne hlboké citové pnutie vnútri tohto partnerského trojuholníka...

Ich cesty sa za dramatických okolností opäť skrížia v deň Nihaniných narodenín - Kemal totiž zachráni Nihan život! Čím viac času odvtedy spolu trávia, tým sú si bližší a tým viac túžia stráviť zvyšok života spolu. Lenže po tom istom s Nihan po boku, nanešťastie, túži i niekto iný – atraktívny a bohatý, no arogantný a krutý Emir (Kaan Urgancıoğlu)... Nihan ho síce neznáša, no on je ochotný urobiť čokoľvek a obetovať kohokoľvek, len aby ju získal. A jeho intrigy a odporná manipulácia s životmi ľuďmi, na ktorých Nihan záleží najviac – s životmi jej najbližších -, nakoniec, žiaľ, prinesú svoje ovocie... Preto Nihan odmietne Kemala, ktorému tým zlomí srdce, a vydá sa za Emira!

No ani život v manželstve, ktoré si sama nevybrala a z ktorého sa jej aj po rokoch dvíha žalúdok a napĺňa ju zúfalstvom, nedokáže z jej srdca vymazať spomienky na Kemala a lásku k nemu. A aj jeho život, ďaleko od nej a miest, kde boli spolu takí šťastní a kde sa neskôr všetky jeho sny zmenili na prach, je bez Nihan zúfalo prázdny, aj keď sa všetkých, no najmä sám seba snaží presvedčiť, že to tak nie je.

A tak keď ich jedného dňa osud opäť zvedie dohromady, je len otázkou času, kedy pravda a dlho skrývané pocity a túžby znovu vyplávajú na povrch... A nič už nebude také, ako predtým!

Hrajú: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Barış Alpaykut, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Çağla Demir, Melisa Aslı Pamuk, Kürşat Alnıaçık, Burak Sergen, Gökay Müftüoğlu, Metin Coşkun, Ali Burak Ceylan, Neşe Baykent, Zeyno Eracar, Orhan Güner

pošli na vybrali.sme.sk


Danšari. Spoznajte umenie upratovať

1. Danšari. Spoznajte umenie upratovať

Danšari je japonské umenie upratovať, ktoré ponúka návod, ako si urobiť poriadok nielen v priestore, v ktorom žijeme, ale v sebe samom. Výborne ho popísala a ponúkla aj množstvo tipov Hideko Jamašitová v knihe Danšari – umenie upratovať.

Minulý rok opäť klesol predaj slovenských novín

2. Minulý rok opäť klesol predaj slovenských novín

Vydavatelia vlani zaznamenali nižší predaj tlačeného vydania novín. Predaný náklad klesol oproti predchádzajúcemu roku každému z piatich sledovaných celoštátnych denníkov.

RTVS odvysiela špeciálne vydanie Reportérov (VIDEO)

3. RTVS odvysiela špeciálne vydanie Reportérov (VIDEO)

Od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej uplynie vo štvrtok 21. februára presne rok.

Markíza odvysiela duel Mistríka so Šefčovičom (VIDEO)

4. Markíza odvysiela duel Mistríka so Šefčovičom (VIDEO)

Televízia vysvetľuje, prečo v dueli nepočítala so Zuzanou Čaputovou.

Křetinský s Tkáčom kúpili za 52 miliónov známe časopisy vo Francúzsku

5. Křetinský s Tkáčom kúpili za 52 miliónov známe časopisy vo Francúzsku

Spoločnosť Czech Media Invest (CMI), ktorú spoluvlastnia hlavne český miliardár Daniel Křetínský a Patrik Tkáč z J&T, dokončila nákup francúzskych časopisov mediálnej skupiny Lagardère za 52 miliónov eur. Súčasťou kúpy je licencia na značku módneho magazínu Elle pre Francúzsko.

Fico opäť zaútočil na novinárov: Vy ste najväčší zločinci na svete! (VIDEO)

6. Fico opäť zaútočil na novinárov: Vy ste najväčší zločinci na svete! (VIDEO)

Národná rada dnes opätovne nezvolila žiadnych kandidátov na sudcov Ústavného súdu a súd sa tým stane nefunkčným.

eKasa prichádza na Slovensko

7. eKasa prichádza na Slovensko

Od 1. apríla vstúpi do platnosti nová povinnosť pre podnikateľov vo forme eKasy s online pripojením do systému finančnej správy. Štátu má priniesť zvýšenie transparentnosti výberu daní a podnikateľom zjednodušenie komunikácie so štátom a potenciál pre inovácie. Nové riešenia pokladníc okrem online pripojenia majú priniesť mnohé vlastnosti, ktoré podnikateľom môžu uľahčiť život. Všetky bločky z pokladníc budú po novom obsahovať aj QR kód, ktorý jednoduchým spôsobom umožní overiť pravosť a platnosť pokladničného dokladu.

Komisia: Bývalý prorektor Univerzity Karlovej sa v textoch dopustil plagiátorstva

8. Komisia: Bývalý prorektor Univerzity Karlovej sa v textoch dopustil plagiátorstva

Bývalý prorektor Univerzity Karlovej v Prahe Martin Kovář sa podľa etickej komisie Filozofickej fakulty UK dopustil plagiátorstva. Na rokovaní akademického senátu Filozofickej fakulty UK to uviedla členka komisie Olga Lomová.

Cestovateľ Miroslav Zikmund oslavuje 100 rokov, na všetky miesta by sa vrátil opäť (VIDEO)

9. Cestovateľ Miroslav Zikmund oslavuje 100 rokov, na všetky miesta by sa vrátil opäť (VIDEO)

Cestovatelskou legendou se už za života stala dvojice Zikmund - Hanzelka, která společně navštívila přes 80 zemí, ve světě proslavila bývalé Československo a vozy Tatra a mimo jiné dojednala i zakázky pro československý průmysl.

O 100 dní budú Eurovoľby - kampaň prináša súťaž, špeciálnu schránku aj časomieru

10. O 100 dní budú Eurovoľby - kampaň prináša súťaž, špeciálnu schránku aj časomieru

Len niekoľko týždňov po prezidentských voľbách čakajú Slovensko ďalšie dôležité voľby – voľby do Európskeho parlamentu. Voliči na Slovensku budú v sobotu 25. mája 2019 vyberať 14 zástupcov do Európskeho parlamentu.

Najčítanejšie