Natáčanie novej bondovky je kvôli zraneniu agenta 007 odložené

14.05.2019 22:10 | Stručne | ČTK

Natáčanie najnovšieho filmu o agentovi Jamesovi Bondovi muselo byť pozastavené. Predstaviteľ titulného hrdinu, herec Daniel Craig, si totiž pri natáčaní scény na Jamajke poranil členok. S odvolaním na miestne zdroje o tom informoval britský denník The Sun.

Natáčanie, ktoré malo po exotickej lokácii pokračovať tento víkend v londýnskych štúdiách Pinewood, je podľa informácií denníka zrušené. Herec sa údajne pošmykol a spadol pri behu, keď sa natáčala jedna zo scén. Kvôli zraneniu musel byť prevezený do nemocnice v Spojených štátoch.

Craig, ktorý si väčšinu kaskadérskych kúskov chce robiť sám, sa pri práci na filme o britskom špiónovi nezranil prvýkrát. Počas nakrúcania filmu Casino Royale v roku 2006 prišiel o dva zuby, o dva roky neskôr pri natáčaní Quantum of Solace prišiel o bruško prsta a pri príprave zatiaľ poslednej bondovky Spectre si zranil koleno.

Craigove zranenie navyše nie je jedinou záležitosťou, ktorá produkciu filmu zdržiava. Minulý rok z projektu odišiel režisér Danny Boyle kvôli nezhodám s producentmi, nahradil ho Američan Cary Fukunaga. Personálnym zmenám sa nevyhol ani scenáristický tím a v ich dôsledku musel byť aj prepracovaný scenár. Premiéra, ktorá bola pôvodne plánovaná na november tohto roka, bola kvôli tomu posunutá na apríl 2020. Hercove zranenie by dátum vydania posunúť nemalo.

Pripravovaný film, ktorý zatiaľ nemá oficiálny názov, bude posledným, kde si má Craig zahrať titulnú rolu Jamesa Bonda. Nástupca do ostro sledovanej role sa zatiaľ hľadá, špekuluje sa napríklad o Idris Elbovi alebo o predstaviteľovi filmového Supermana Henrym Cavill.

pošli na vybrali.sme.sk


Na koncertoch bez mobilu, aj tak padali na festivale Pohoda rekordy

1. Na koncertoch bez mobilu, aj tak padali na festivale Pohoda rekordy

Orange a festival Pohoda idú ruka v ruke už osem rokov k stále vydarenejším ročníkom tohto obľúbeného festivalu. Tento rok však návštevníci nezdieľali len jedinečnú atmosféru, hudbu či zážitky s priateľmi, ale aj myšlienku o zodpovednom používaní telefónu či podporu ekologického recyklovania elektro-odpadu. Štatistiky sú aj tento rok plné rekordov.

Ten chlapec jej môže zničiť život!

2. Ten chlapec jej môže zničiť život!

Občas sa ocitnete v situácii, ktorá môže radikálne zmeniť váš život. Nielen týždne a mesiace, ktoré prídu. Ale celý váš život...

Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

3. Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

Dnes začalo súdne pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom televízie Markíza Pavlom Ruskom a kontroverzným podnikateľom Marianom Kočnerom v kauze falšovania štyroch zmeniek vystavených na sumu v celkovej výške takmer 69 miliónov eur, ktorých preplatenie vymáhala aj od Markízy jedna z Kočnerových firiem.

Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

4. Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

Pozrite si aktuálny rebríček najlepšie zarábajúcich filmov v histórii.

Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

5. Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

O júla tohto roku pôsobí na pozícii Head of Strategy reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson Martin Kozár.

Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

6. Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

Rada Slovenského filmového ústavu má nové zloženie. Ministerka kultúry Ľubica Laššáková vymenovala štyroch nových členov.

Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

7. Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

Predseda Smeru-SD dnes pobúril článok Nového Času, na facebooku opäť kritizuje slovenské médiá.

Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

8. Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes navrhol výmenu novinára Kyryla Vyšynského väzneného v Kyjeve za režiséra Oleho Sencova odsúdeného v Rusku na dvadsať rokov.

Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

10. Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

Na komunikačnom oddelení spoločnosti Tesco Slovensko došlo k viacerým zmenám.

Najčítanejšie