Polícia vyšetruje údajné napadnutie fotoreportéra otcom Taylor Swift (VIDEO)

Austrálsky fotoreportér Ben McDonald tvrdí, že ho dnes ráno udrel otec hviezdnej americkej speváčky Taylor Swift na móle v prístave austrálskeho Sydney. Incident vyšetruje polícia, uviedla agentúra Reuters.

Potýčka sa odohrala po poslednom koncerte Swift v najväčšom austrálskom meste. Polícia potvrdila, že vyšetruje údajné napadnutie, do ktorého boli zapletení 71-ročný muž a jeden ďalší muž v prístavisku Neutral Bay zhruba o 2:30 miestneho času. Polícia priamo nemenovala otca speváčky Scotta Swifta, ktorý má 71 rokov.

Podľa miestnych médií je sťažovateľom austrálsky fotograf, ktorý čakal na Taylor Swift a jej otca, keď prišli k Neutral Bay po nočnej výletnej plavbe prístavom. Swift bola v tom čase s otcom, ale pri incidente už bola v automobile, uviedla televízia ABC.

Hovorca speváčky povedal magazínu Rolling Stone, že dvaja ľudia si voči Swift a jej sprievodu počínali agresívne. Vo vyhlásení tímu Swift sa dokonca uvádza, že chceli jednu členku sprievodu hodiť do vody.

McDonald sa naopak sťažuje, že ľudia okolo Swift sa proti robeniu fotografií bránili dáždnikom a došlo k potýčke, do ktorej sa zapojil otec 34-ročnej popovej divy.