Ringier má novú šéfku digitálnych projektov Foto: RAS

Ringier má novú šéfku digitálnych projektov

25.01.2018 14:56 | Tlač | mk

Od 25. januára sa novou Chief Digital Publishing Officer spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia stala Monika Žákovská.     

 

 

Nahradí Milana Konečného, ktorý nastúpil na pozíciu CEO spoločnosti United Classifieds a preberie väčšinu jeho kompetencií.

Na novej pozícii bude Monika Žákovská zodpovedná za digitálne projekty vydavateľstva, video stratégiu, ako aj obsahovú stratégiu a výkon portálov Šport.sk, Diva.sk, Živé.sk, Najmama.sk a Noizz.sk. Bude mať na starosti aj online produktový vývoj portálov Čas.sk, Časpreženy.sk, Eva.sk, AutoBild.sk, Život.sk, píše spoločnosť v tlačovej správe.

Zodpovednosť za technickú časť vývoja online produktov a tím webdeveloperov, ktoré tiež zastrešoval Milan Konečný, prejde do kompetencií Daniela Harceka, súčasného Chief Technology Officer (CTO) Ringier Axel Springer Slovakia.

„Monika Žákovská výborne odštartovala náš projekt Noizz.sk a už niekoľkokrát dokázala, že sa vyzná v online prostredí. Aj preto som sa rozhodol zveriť jej túto výzvu. Daniel Harcek úspešne riadi technologickú stratégiu, vrátane podpory tímov webových vývojárov v Žiline. Preto išlo o jasnú voľbu pri prechode kompetencií od Milana Konečného," povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia.

„Ako líder v oblasti online médií a classifieds budeme pokračovať v inovovaní našich produktov a prinášať ešte viac relevantného obsahu v pútavej pre našich čitateľov," povedala Žákovská.

Monika Žákovská zastáva od septembra 2017 pozíciu Head of Video. Dovtedy bola zodpovedná za riadenie projektu Noizz.sk. Do Ringier Axel Springer Slovakia nastúpila v roku 2016. Predtým pôsobila ako Digital Media Director v mediálnej agentúre Starmedia.

pošli na vybrali.sme.sk


Pozrite si rebríček najlepšie platených hercov herečiek. Medzi ženami vedie Scarlett Johansson (VIDEO)

1. Pozrite si rebríček najlepšie platených hercov herečiek. Medzi ženami vedie Scarlett Johansson (VIDEO)

Najlepšie platenou herečkou na svete sa tento rok rovnako ako minulý rok, stala Američanka Scarlett Johansson. Podľa rebríčka časopisu Forbes zverejneného v piatok si zarobila 56 miliónov dolárov.

Mobilné hry na horúce leto aj daždivé dni: Harry Potter a legendárna strieľačka Doom

2. Mobilné hry na horúce leto aj daždivé dni: Harry Potter a legendárna strieľačka Doom

Smartfóny v našich vreckách majú stále lepšie displeje, výkonnejší hardvér a silnejšie batérie. Bez veľkého preháňania sa dá povedať, že začínajú poriadne zatápať herným konzolám. 

Čínska CITIC chce možnosť podielu na kontrole Empresa Media a Médey

3. Čínska CITIC chce možnosť podielu na kontrole Empresa Media a Médey

Český Úrad pre ochranu hospodárskej súťaže (ÚOHS) posudzuje koncentrácie čínskej spoločnosti Rainbow Wisdom Investment zo skupiny CITIC a podnikateľa Jaromíra Soukupa pri kontrole spoločností Empresa Media a Médea.

Známe osobnosti bojujú za Amazonský prales, ale so zavádzajúcimi fotkami

4. Známe osobnosti bojujú za Amazonský prales, ale so zavádzajúcimi fotkami

Mnoho celebrít a politikov sa v týchto dňoch vyjadruje na sociálnych sieťach k obrovským lesným požiarom v Amazónii a vyzýva k boju za záchranu tamojšieho dažďového pralesa, označovaného za pľúca planéty.

Trend pomáha šíriť dezinformácie Číny

5. Trend pomáha šíriť dezinformácie Číny

V najnovšom vydaní týždenníka Trend vyšiel neobvyklý PR článok.

Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

6. Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

V stredu a vo štvrtok viaceré médiá a stránky na sociálnych sieťach zdieľali video, na ktorom je zaznamenený konflikt mladého dievčaťa a policajta.

S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

7. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

8. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

9. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

10. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Najčítanejšie