Panelák a Avatar porazili konkurenciu

02.04.2013 14:18 | Tlačové správy | JOJ

Programová kombinácia Panelák na JOJ a Avatar na PLUS porazila ponuku konkurencie. Prvý aprílový týždeň odštartovali televízie JOJ a PLUS úspešne, keď v prime time obsadili približne tretinu trhu.

Najsilnejším bolo na Veľkonočný pondelok spravodajstvo TV JOJ, ktoré bolo v čase svojho vysielania jednotkou na trhu, naďalej sa darilo seriálu Panelák a aj v repríze uspel kinohit Avatar.

Seriál Panelák aj na Veľkonočný pondelok potvrdil, že má svojho stabilného diváka a dlhodobo patrí k najsledovanejším slovenským seriálom na televíznych obrazovkách. Včera dosiahol naďalej nadpriemerný rating 11,2% a podiel 24,1% a bol jednotkou na trhu v reklamne najbonitnejšom Bratislavskom kraji (29,5%), ale napríklad aj medzi mladými ženami (15-24) s podielom 31,9%. Panelák v pondelok dokázal oproti doterajšiemu priemeru ešte viac omladiť svojho diváka – priemerný vek diváka Paneláku bol 42 rokov, pričom divák konkurenčného seriálu dosiahol priemerný vek takmer 50 rokov.
V rovnakom čase vysielaný kinohit Avatar dosiahol včera na stanici PLUS podiel 11,6%. Táto programová kombinácia tak bola úspešnejšia ako ponuka konkurencie. Panelák a Avatar získali spolu v čase vysielania Paneláku viac divákov ako spoločná ponuka troch staníc konkurencie. Stanica PLUS bola zároveň treťou najsledovanejšou televíziou na trhu celodenne.
Najsledovanejšími reláciami TV JOJ boli na Veľkonočný pondelok spravodajské relácie – Noviny TV JOJ získali rating 13,6% a podiel 34,2% a v čase svojho vysielania boli jednotkou na trhu, Šport bol jednotkou na trhu s ratingom 12,2% a podielom 29,3% a Najlepšie počasie získalo rating 14,2% a podiel 33,3%.
Televízie JOJ a PLUS dosiahli v pondelok v hlavnom vysielacom čase spolu viac ako 33%-ný podiel na trhu.

pošli na vybrali.sme.sk


Nela Pocisková a Filip Tuma v kampani Orange hovoria o svojom súkromí (VIDEO)

1. Nela Pocisková a Filip Tuma v kampani Orange hovoria o svojom súkromí (VIDEO)

Spoločnosť Orange štartuje novú PR kampaň s názvom Rodinné LOVEstories.

Známy prejav Jakeša má už 30 rokov, pozrite si necenzurovaný záznam (VIDEO)

2. Známy prejav Jakeša má už 30 rokov, pozrite si necenzurovaný záznam (VIDEO)

Paní Zagorová je síce „milá holka“, ale už tri roky po sobe berie 600 tisíc... a čo potom „Jandovia a iní“? Od slávneho prejavu Miloša Jakeša, ktorý bol predzvesťou pádu komunismu, uplynulo presne 30 rokov.

Aj vás nadchla aplikácia, ktorá vám ukáže, ako budete vyzerať o 30 rokov? Pozor, prináša viaceré riziká

3. Aj vás nadchla aplikácia, ktorá vám ukáže, ako budete vyzerať o 30 rokov? Pozor, prináša viaceré riziká

Na sociálnych sieťach pribúdajú v posledných dňoch fotky ľudí, ako môžu vyzerať o 30 rokov, či naopak fotky, ako vyzerajú o niekoľko rokov mladší. Ľudia si ich vytvorili pomocou aplikácie FaceApp, ktorá dokáže pomocou umelej inteligencie zmeniť tvár ľudí podľa rôznych kritérií a aj podľa veku. Odborníci však varujú, aplikácia sa môže dostať k citlivým údajom, s ktorými môže ďalej bez vedomia ich majiteľa nakladať.

Turecký súd zbavil viny novinára a experta Reportérov bez hraníc

4. Turecký súd zbavil viny novinára a experta Reportérov bez hraníc

Istanbulský súd dnes oslobodil novinára a experta medzinárodnej novinárskej organizácie Reportéri bez hraníc (RSF) Erola Önderoglua obžaloby z teroristickej propagandy.

AFP: Pigasse a Křetínský chcú posilniť svoje pozície v Le Monde

5. AFP: Pigasse a Křetínský chcú posilniť svoje pozície v Le Monde

Francouzský bankéř Matthieu Pigasse a český miliardář Daniel Křetínský exkluzivně jednají o odkoupení podílů španělské mediální skupiny Prisa ve společnosti Le Monde Libre. Ta kontroluje skupinu Le Monde, jenž vydává stejnojmenný deník.

O2 Dobrá vec pozná svojich víťazov O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Poteší až 40 škôl po celom Slovensku

6. O2 Dobrá vec pozná svojich víťazov O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Poteší až 40 škôl po celom Slovensku

Aktuálny ročník O2 Dobrej veci v boji o O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha už pozná svojich víťazov. Akadémie, ktorých cieľom je budovať kladný vzťah detí k športu a motivovať ich k nemu cez všeobecnú pohybovú prípravu, získalo pre nadchádzajúci školský rok až 40 základných škôl po celom Slovensku.

Nominácie na ceny Emmy sú známe, ovládla ich dráma Hra o tróny (VIDEO)

7. Nominácie na ceny Emmy sú známe, ovládla ich dráma Hra o tróny (VIDEO)

Záverečná ôsma séria dramatického fantasy seriálu Hra o tróny získala 32 nominácií na televízne ceny Emmy, čo prekonalo doterajší rekord 27 nominácií, ktoré v roku 1994 mal kriminálny seriál Polícia New York.

Z vraždy maltskej novinárky obvinili troch mužov

8. Z vraždy maltskej novinárky obvinili troch mužov

Na Malte sa pre vraždu novinárky Daphne Caruanovej Galiziovej postavia pred súd traja muži.

V Moskve prepustili štyroch policajtov kvôli zadržaniu investigatívneho novinára

9. V Moskve prepustili štyroch policajtov kvôli zadržaniu investigatívneho novinára

Štyria policajti z Moskvy boli prepustení v súvislosti s júnovým zadržaním investigatívneho novinára Ivana Golunova.

Prečo Agentom 007 bude v novej bondovke žena? (VIDEO)

10. Prečo Agentom 007 bude v novej bondovke žena? (VIDEO)

Novým tajným agentom s označením 007 bude po Danielovi Craigovi prvýkrát v dejinách bondoviek žena a černoška, ​​britská herečka Lashana Lynchová. Tvrdí to britský bulvárny denník Daily Mail, ktorý sa odvoláva na zdroj z filmového priemyslu.

Najčítanejšie