Boss neodchádza bez boja

04.04.2013 14:09 | Tlačové správy | FILMBOX

Druhá séria seriálu Boss prichádza na slovenské obrazovky

Napínavý príbeh starostu Chicaga, ktorému na vrcholu kariéry diagnostikujú degeneratívnu poruchu mozgu, smeruje ku svojmu rozuzleniu. Sledujte zákerné politické intrigy, nezákonné machinácie a napínavé hlasovania, v ktorých ide o všetko. V slovenskej premiére je možné seriál sledovať od 17. apríla každú stredu o 21:00 na FILMBOX Extra 1 a každý štvrtok o 22:35 na FILMBOX HD.

Do rúk charizmatického starostu Toma Kanea sa zbiehajú všetky nitky moci v miliónovom meste. Ak sa o vážnej nemoci dozvedia jeho spolustraníci a verejnosť, jeho tvrdo vybojovaná pozícia sa zrúti a Kane o kreslo príde. Aj keď sa ctižiadostivý politik nehodlá vzdať len tak, postup nemoci zastaviť nejde.

„Čiastočným predobrazom Kanea je Anton Cermak, legendárny starosta Chicaga pôvodom z Kladna," hovorí Łukasz Bułka, riaditeľ marketingu a PR v spoločnosti SPI International. „Neváhal sa postaviť ani samotnému Al Capone a zomrel rukou atentátnika za nevyjasnených okolností."

Prvej série seriálu sa dostalo nadšeného prijatia kritikou aj divákmi. Herec Kelsey Grammer bol v roku 2012 za stvárnenie role starostu ocenený Zlatým Glóbusom. Slovenskí diváci ho môžu poznať napríklad zo seriálov Frasier alebo ako originálny hlas Ľaváka Boba v seriáli Simpsonovci. Prvá séria seriálu Boss si odbila svoju slovenskú premiéru v septembri 2012 na programoch FILMBOX HD a FILMBOX Extra 1.

Nemoc Lewyho teliesok je neurodegeneratívna porucha, ktorá vedie k demencii, podobná Alzheimerovi a Parkinsonovej chorobe. Pre priebeh choroby sú charakteristické výkyvy nálad, ústup kognitívnych schopností a taktiež halucinácie.

Boss neodchádza bez boja

Druhá séria seriálu Boss prichádza na slovenské obrazovkyBratislava, 27. marca 2013 – Napínavý príbeh starostu Chicaga, ktorému na vrcholu kariéry diagnostikujú degeneratívnu poruchu mozgu, smeruje ku svojmu rozuzleniu. Sledujte zákerné politické intrigy, nezákonné machinácie a napínavé hlasovania, v ktorých ide o všetko. V slovenskej premiére je možné seriál sledovať od 17. apríla každú stredu o 21:00 na FILMBOX Extra 1 a každý štvrtok o 22:35 na FILMBOX HD.

 

Do rúk charizmatického starostu Toma Kanea sa zbiehajú všetky nitky moci v miliónovom meste. Ak sa o vážnej nemoci dozvedia jeho spolustraníci a verejnosť, jeho tvrdo vybojovaná pozícia sa zrúti a Kane o kreslo príde. Aj keď sa ctižiadostivý politik nehodlá vzdať len tak, postup nemoci zastaviť nejde.

 

„Čiastočným predobrazom Kanea je Anton Cermak, legendárny starosta Chicaga pôvodom z Kladna,“ hovorí Łukasz Bułka, riaditeľ marketingu a PR v spoločnosti SPI International. „Neváhal sa postaviť ani samotnému Al Capone a zomrel rukou atentátnika za nevyjasnených okolností.

 

Prvej série seriálu sa dostalo nadšeného prijatia kritikou aj divákmi. Herec Kelsey Grammer bol v roku 2012 za stvárnenie role starostu ocenený Zlatým Glóbusom. Slovenskí diváci ho môžu poznať napríklad zo seriálov Frasier alebo ako originálny hlas Ľaváka Boba v seriáli Simpsonovci. Prvá séria seriálu Boss si odbila svoju slovenskú premiéru v septembri 2012 na programoch FILMBOX HD a FILMBOX Extra 1.

 

Nemoc Lewyho teliesok je neurodegeneratívna porucha, ktorá vedie k demencii, podobná Alzheimerovi a Parkinsonovej chorobe. Pre priebeh choroby sú charakteristické výkyvy nálad, ústup kognitívnych schopností a taktiež halucinácie.

 

pošli na vybrali.sme.sk


Na koncertoch bez mobilu, aj tak padali na festivale Pohoda rekordy

1. Na koncertoch bez mobilu, aj tak padali na festivale Pohoda rekordy

Orange a festival Pohoda idú ruka v ruke už osem rokov k stále vydarenejším ročníkom tohto obľúbeného festivalu. Tento rok však návštevníci nezdieľali len jedinečnú atmosféru, hudbu či zážitky s priateľmi, ale aj myšlienku o zodpovednom používaní telefónu či podporu ekologického recyklovania elektro-odpadu. Štatistiky sú aj tento rok plné rekordov.

Ten chlapec jej môže zničiť život!

2. Ten chlapec jej môže zničiť život!

Občas sa ocitnete v situácii, ktorá môže radikálne zmeniť váš život. Nielen týždne a mesiace, ktoré prídu. Ale celý váš život...

Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

3. Začal sa súd s Ruskom a Kočnerom za falšovanie zmeniek televízie Markíza

Dnes začalo súdne pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom televízie Markíza Pavlom Ruskom a kontroverzným podnikateľom Marianom Kočnerom v kauze falšovania štyroch zmeniek vystavených na sumu v celkovej výške takmer 69 miliónov eur, ktorých preplatenie vymáhala aj od Markízy jedna z Kočnerových firiem.

Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

4. Najlepšie zarábajúcim filmom všetkých čias sa stal Avengers: Endgame (VIDEO)

Pozrite si aktuálny rebríček najlepšie zarábajúcich filmov v histórii.

Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

5. Novým stratégom Mayer/McCann Erickson sa stal Martin Kozár

O júla tohto roku pôsobí na pozícii Head of Strategy reklamnej agentúry Mayer/McCann Erickson Martin Kozár.

Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

6. Ministerka kultúry vymenovala nových členov Rady Slovenského filmového ústavu

Rada Slovenského filmového ústavu má nové zloženie. Ministerka kultúry Ľubica Laššáková vymenovala štyroch nových členov.

Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

7. Fico: Hlavnú vinu na stave slovenskej spoločnosti nesú slovenské médiá

Predseda Smeru-SD dnes pobúril článok Nového Času, na facebooku opäť kritizuje slovenské médiá.

Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

8. Ukrajinský prezident navrhol výmenu novinára Vyšynského za Sencova

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes navrhol výmenu novinára Kyryla Vyšynského väzneného v Kyjeve za režiséra Oleho Sencova odsúdeného v Rusku na dvadsať rokov.

Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

10. Na komunikačnom oddelení v Tescu sú zmeny

Na komunikačnom oddelení spoločnosti Tesco Slovensko došlo k viacerým zmenám.

Najčítanejšie