Otestujte Fun rádio

02.05.2013 14:34 | Tlačové správy | Fun rádio


Komerčná dvojka ponúka možnosť otestovať účinnosť reklamy v osvedčenej B2B kampani.

Fun rádio v staronovej kampani s headlinom OTESTUJTE FUN RÁDIO vyzýva klientov, aby ho otestovali. Komerčná dvojka chce podnikateľom ukázať, že inzerovať v rádiu sa oplatí.

Do súťaže sa môžu zapojiť všetky firmy, ktoré ešte nikdy nemali objednanú reklamu vo Fun rádiu a na stránke funradio.sk. Stanica vyžrebuje jedného výhercu, ktorému poskytne reklamu v hodnote 20-tisíc eur bez DPH a deväť výhercov, ktorým venuje inzertný priestor v hodnote 10-tisíc eur bez DPH. Fun rádio výhercom kampaň vymyslí, vyrobí a odvysiela za symbolické jedno euro bez DPH. Možnosť zapojenia je od 2. do 31. mája 2013 prostredníctvom funradio.sk respektíve samostatného webu www.otestujtefunradio.sk.

„Keď sme prvýkrát robili kampaň OTESTUJTE FUN RÁDIO, prihlásilo sa nám do nej cez 3000 firiem. Získali sme veľa nových klientov, ktorí dodnes pravidelne využívajú reklamu vo Fun rádiu na svoju komunikáciu. Tým, že je kampaň zameraná na nových klientov, verím, že sa nám počet našich klientov opäť rozrastie a poslucháčom tak budeme môcť dať informácie o značkách a produktoch, ktoré doteraz vo Fun rádiu nezazneli," hovorí obchodná riaditeľka Fun rádia Miriam Kittler.

V rámci kampane ponúka Fun rádio bonus pre nových ale aj existujúcich klientov, ktorí sa rozhodnú objednať si reklamný priestor vo Fun rádiu nad rámec spomínanej súťaže. V prípade, že sa firma rozhodne objednať si mimo súťaže OTESTUJTE FUN RADIO reklamný priestor vo vysielaní alebo na web stránke Fun rádia a zadá svoju objednávku v termíne od 2.5. do 31.5.2013, poskytne Fun rádio klientovi také isté množstvo reklamy ako bonus navyše, s tým, že klient si môže kampaň čerpať až do 31.8.2013

„Keďže v dnešnej dobe každý klient musí poobracať a efektívne vynaložiť každé euro, dávame aj touto cestou šancu klientom mať kampaň vo Fun rádiu za veľmi efektívne vynaložené 1 €. Verím však, že aj klienti, ktorí nebudú v kampani Fun rádia úspešní a nebudú vyžrebovaní, privítajú od nás bonus, ktorým teraz získajú na kampaň do konca augusta za jednu sumu dvojnásobný priestor vo Fun rádiu," dodáva Kittler.

B2B kampaň OTESTUJTE FUN RÁDIO nasadila komerčná dvojka ako self-promo do vysielania a na svoj web, na vybrané internetové stránky, do vybraných denníkov, do odborných printov a v TA3. Fun rádio kampaň vytvorilo v spolupráci s agentúrou Zaraguza Digital.
Viac informácií možno nájsť na funradio.sk respektíve na www.otestujtefunradio.sk.

Až 70% poslucháčov Fun rádia je vo veku do 40 rokov. Fun rádio si týždenne naladí 1.123.000 poslucháčov a so 14,2 %-ným podielom na trhu mu patrí druhé miesto medzi komerčnými rádiami.
Zdroj: MML-TGI SR 3. + 4. kvartál (25.6.2012 – 9.12. 2012)

pošli na vybrali.sme.sk


Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

1. Video, ako policajt roztrhol dievčaťu slúchadlá, je kampaň (VIDEO)

V stredu a vo štvrtok viaceré médiá a stránky na sociálnych sieťach zdieľali video, na ktorom je zaznamenený konflikt mladého dievčaťa a policajta.

S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

2. S nepohodlným prokurátorom mali byť zavraždené aj jeho deti a manželka, Ďateľ sa ho snažil spochybniť

S vyšetrovaním vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vychádzajú na povrch nové obludné skutočnosti.

Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

3. Bauer Media v prípade odškodného pre Havlovú zvažuje opravný prostriedok

 Německé nakladatelství Bauer Media zvažuje, zda podá opravný prostředek proti úternímu rozhodnutí pražského vrchního soudu, který přiznal herečce Dagmar Havlové čtyři miliony korun odškodného za tvrzení, že měla milenecký poměr v době, kdy jí umíral manžel, bývalý prezident Václav Havel.

Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

4. Pozor na podvody pri kúpe zahraničnej dovolenky cez internet

Finančná správa upozorňuje na podvodnú internetovú stránku, ktorá predáva zájazdy do zahraničia.

Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

5. Reuters: Regulátori EÚ skúmajú plány Facebooku na digitálne menu

Protimonopolní regulátori Európskej únie sa rozhodli preskúmať plány americkej internetovej spoločnosti Facebook na vytvorenie novej digitálnej meny.

Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

6. Supertajnú americkú základňu ohrozuje invázia záhadológov z facebooku

Kalifornský záhadológ vyzval na facebooku spriaznených Američanov, aby sa dostavili k supertajnej nevadskej vojenskej základni Area 51, ktorú podozrieva z ukrývania dôkazov o mimozemských civilizáciách. Informovala o tom agentúra Reuters.

Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

7. Do Bratislavy zavíta herečka z Harryho Pottera a Game of Thrones (FOTO)

Už v septembri príde na Comics salón do Bratislavy Natalia Tena, jedna z herečiek filmovej série o Harrym Potterovi, kde stvárnila postavu Nymphadory Tonks allias Tonksovej.

Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

8. Redaktorku JOJ prekvapilo, že sa spomína v Kočnerovej Threeme

V ďalšej časti komunikácie Mariana Kočnera s Alenou Zsuzsovou, ktorá bola údajne zachytené z aplikácie Threema v jeho telefóne, sa spomína aj televízna redaktorka.

Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

9. Najkvalitnejší stolný tenis nájdete na Arena Sport

Už túto sobotu a nedeľu 24. a 25. augusta 2019 vám televízia Arena Sport prinesie priame prenosy zo svetového turnaja v stolnom tenise 2019 ITTF World Tour, Czech Open.

 

Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

10. Babiš sa odvolal proti novému rozhodnutiu v kauze stretu záujmov ohľadom ovládania médií

 Premiér Andrej Babiš (ANO) se odvolal proti novému rozhodnutí černošického úřadu v kauze jeho možného střetu zájmů.

Najčítanejšie