Hromadné bubnovanie v slovenských mestách

10.11.2012 18:40 | Tlačové správy | mBank

S mBank môžete vybubnovať do sveta, ako ľahko sa žije bez zbytočných bankových poplatkov.

 


V priebehu nasledujúcich týždňov mBank v troch slovenských mestách vybubnuje, ako je príjemné žiť bez zbytočných bankových poplatkov za bankové služby. Zapojiť sa môže každý. Bubenícku roadshow bude viesť majster bubnov Tokhi, ktorý spolupracoval napríklad s Ilonou Csákovou, Karlom Gottom, ale reprezentoval aj Českú republiku na výstave EXPO 2010. Hromadné bubnovanie Ódy na radosť je spojené so súťažou o tri smartfóny iPhone 5. Špeciálny jesenný event je podporený aj na microsite www.vybubnujto.sk. mBank týmto oslávi svoje päťročné pôsobenie na slovenskom trhu.

Najväčšia internetová banka mBank rozprúdi jesennú náladu bubeníckou show na námestiach troch slovenských krajských miest. Do bubnovania na oslavu radosti zo života, bez zbytočných poplatkov, sa môže zapojiť každý okoloidúci. „mBank je na slovenskom trhu päť rokov. Preto sa viac, ako 150.000 našich zákazníkov môže pochváliť jednoduchším životom bez platenia nezmyselných poplatkov za bežné bankové služby. Všetkým ostatným chceme vybubnovať, aký je život s mBank príjemný," vysvetľuje zámer akcie Petr Vondráček, marketingový riaditeľ mBank. Bubnovanie pritom nebude náhodné. Všetci účastníci majú za pomoci špeciálnych bubienkov (boomwhackerov) spoločne zahrať Ódu na radosť. Celú hudobnú produkciu bude viesť skúsený bubeník Tokhi.
Do hudobnej produkcie, pod vedením Tokhiho, sa môže zapojiť každý. Stačí ak si u hostesiek vyzdvihne bubienok. Tých bude k dispozícii niekoľko druhov, pričom každý je naladený na určitý tón. Bubienky spolu vydajú úžasnú melódiu. „Každý, kto sa zúčastní bubnovania, má možnosť sa zapojiť do SMS súťaže o nový telefón iPhone 5. Úlohou bude si tipnúť celkový počet účastníkov na všetkých roadshow. Traja šťastlivci, s najpresnejším tipom vyhrávajú," dodáva k akcii Petr Vondráček.
K bubeníckej road show spustila banka aj vlastnú microsite www.vybubnujto.sk. Prvou zástavkou je už túto stredu 8. novembra Bratislava a jej Kamenné námestie. Všetky show sa budú konať v čase od 16:00 do 18:00. Bubnovania Ódy na radosť sa ľudia môžu zúčastniť aj v ďalších dvoch mestách.

 

Road show pre mBank pripravila agentúra Cream. Paralelne bude rovnaká kampaň prebiehať aj v Čechách a to v Prahe (7.11), Brne (9.11), Plzni (23.11), Ostrave (5.12.), Zlíne (7.12.), Liberci (11.12.) a Hradci Králové (14.12.).

mBank je retailovou divíziou elektronického bankovníctva jednej z najväčších poľských finančných inštitúcií BRE Bank SA. Tá sa špecializuje na poskytovanie bankových služieb pre veľké podnikateľské subjekty, medzinárodné korporácie, ako aj na segment malých a stredných podnikov. BRE Bank SA je členom skupiny Commerzbank, ktorá je druhou najväčšou bankou v Nemecku. Je zároveň jednou z vedúcich finančných inštitúcií v Európe, pričom v poľskej BRE Bank vlastní viac ako 70%-ný podiel. mBank vstúpila na slovenský trh v novembri 2007.

Kontakt pre médiá
Matej Kubinec
PR Špecialista, mBank
Tel.: 02/68 23 03 42
Mobil: 0918 969 939
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.mBank.sk

pošli na vybrali.sme.sk


Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

1. Parlament schválil kontroverznú novelu tlačového zákona

Politici, vysokí štátni úradníci a ďalší predstavitelia verejných inštitúcií opäť získajú právo na zverejnenie reakcie na články tlače a tlačových agentúr, pokiaľ tieto články obsahujú nepravdivé alebo neúplné údaje o ich práci.

Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

2. Mafra spustila nadstavbu iDNES, od decembra bude platená

 Vydavatelství Mafra dnes spustilo prémiovou nadstavbu svého zpravodajského portálu iDNES.cz.

Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

3. Začala vysielať nová internetová televízia - s Danglom, Zomri, Vinczeovou a ďalšími (VIDEO)

Necelý rok po začiatku vysielania v susednej Českej republike začala vysielať na Slovensku lokalizovaná Mall.tv aj s vlastnou produkciou. Vysielateľ avizuje dvanásť pôvodných relácií, v ktorých budú účinkovať známe tváre z Markízy, JOJ či RTVS.

Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

4. Čínska firma môže kontrolovať Soukupovu Empresa Mediu a Médeu

Čínská společnost Rainbow Wisdom Investment ze skupiny CITIC se může podílet na kontrole firem Empresa Media a Médea Jaromíra Soukupa. Povolil to Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

5. Pochod za život promujú aj Kotlebovci, organizátori sa dištancujú od nevhodných prejavov

Organizátori Národného pochodu za život, ktorý bude tento víkend, zverejnili vyhlásenie, v ktorom sa dištancujú od "násilných a urážlivých prejavov ... a od všetkých možných foriem, ktoré by smerovali k potláčaniu ľudských práv a slobôd."

Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

6. Ku klimatickej iniciatíve 250 médií z celého sveta sa pridal aj denník zo Slovenska

Stovky svetových médií a ďalších inštitúcií upozorňujú tento týždeň vo zvýšenej miere na klimatické hrozby dnešnej doby. Pridali k iniciatíve s názvom Covering Climate Now.

Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

7. Reuters: Za hackerským útokom na austrálsky parlament bola Čína

Čína stála za hackerským útokom na austrálsky parlament a tri najväčšie politické strany pred májovými parlamentnými voľbami. Vyplýva to zo správy austrálskych tajných služieb, o ktorej s odvolaním sa na zdroje oboznámené s obsahom dokumentu informovala agentúra Reuters.

Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

8. Slováci majú plné skrine, napriek tomu stále nemajú čo na seba

Viac ako polovica Slovákov priznáva, že má plný šatník, ale napriek tomu stále „nemá čo na seba“. 53% našincov má problém s výberom oblečenia, pretože ho nevedia správne kombinovať, a tak si pravidelne dokupujú nové kúsky. V tomto začarovanom kruhu plnom plytvania sa točia viac ženy ako muži a najmä mladí do 24 rokov. Jeden Slovák vyhodí ročne v priemere 4 – 12 kg šatstva.

Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

9. Najčítanejším týždenníkom na Slovensku je sieť novín REGIONPRESS

Noviny regionálnej siete REGIONPRESS sú bezplatne distribuované až do 1,5 milióna domácností. Dokážu týždenne osloviť takmer pol milióna čitateľov.

Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

10. Film Pomaľované vtáča sa dostalo do výberu hollywoodskych kritikov (VIDEO)

Americký magazín The Hollywood Reporter zaradil nový film Pomaľované vtáča do výberu dvadsiatich najlepších snímok z filmových festivalov tohtoročnej jesene. Film sa dostal aj do nominácie na Oscara.

Najčítanejšie