Hromadné bubnovanie v slovenských mestách

10.11.2012 18:40 | Tlačové správy | mBank

S mBank môžete vybubnovať do sveta, ako ľahko sa žije bez zbytočných bankových poplatkov.

 


V priebehu nasledujúcich týždňov mBank v troch slovenských mestách vybubnuje, ako je príjemné žiť bez zbytočných bankových poplatkov za bankové služby. Zapojiť sa môže každý. Bubenícku roadshow bude viesť majster bubnov Tokhi, ktorý spolupracoval napríklad s Ilonou Csákovou, Karlom Gottom, ale reprezentoval aj Českú republiku na výstave EXPO 2010. Hromadné bubnovanie Ódy na radosť je spojené so súťažou o tri smartfóny iPhone 5. Špeciálny jesenný event je podporený aj na microsite www.vybubnujto.sk. mBank týmto oslávi svoje päťročné pôsobenie na slovenskom trhu.

Najväčšia internetová banka mBank rozprúdi jesennú náladu bubeníckou show na námestiach troch slovenských krajských miest. Do bubnovania na oslavu radosti zo života, bez zbytočných poplatkov, sa môže zapojiť každý okoloidúci. „mBank je na slovenskom trhu päť rokov. Preto sa viac, ako 150.000 našich zákazníkov môže pochváliť jednoduchším životom bez platenia nezmyselných poplatkov za bežné bankové služby. Všetkým ostatným chceme vybubnovať, aký je život s mBank príjemný," vysvetľuje zámer akcie Petr Vondráček, marketingový riaditeľ mBank. Bubnovanie pritom nebude náhodné. Všetci účastníci majú za pomoci špeciálnych bubienkov (boomwhackerov) spoločne zahrať Ódu na radosť. Celú hudobnú produkciu bude viesť skúsený bubeník Tokhi.
Do hudobnej produkcie, pod vedením Tokhiho, sa môže zapojiť každý. Stačí ak si u hostesiek vyzdvihne bubienok. Tých bude k dispozícii niekoľko druhov, pričom každý je naladený na určitý tón. Bubienky spolu vydajú úžasnú melódiu. „Každý, kto sa zúčastní bubnovania, má možnosť sa zapojiť do SMS súťaže o nový telefón iPhone 5. Úlohou bude si tipnúť celkový počet účastníkov na všetkých roadshow. Traja šťastlivci, s najpresnejším tipom vyhrávajú," dodáva k akcii Petr Vondráček.
K bubeníckej road show spustila banka aj vlastnú microsite www.vybubnujto.sk. Prvou zástavkou je už túto stredu 8. novembra Bratislava a jej Kamenné námestie. Všetky show sa budú konať v čase od 16:00 do 18:00. Bubnovania Ódy na radosť sa ľudia môžu zúčastniť aj v ďalších dvoch mestách.

 

Road show pre mBank pripravila agentúra Cream. Paralelne bude rovnaká kampaň prebiehať aj v Čechách a to v Prahe (7.11), Brne (9.11), Plzni (23.11), Ostrave (5.12.), Zlíne (7.12.), Liberci (11.12.) a Hradci Králové (14.12.).

mBank je retailovou divíziou elektronického bankovníctva jednej z najväčších poľských finančných inštitúcií BRE Bank SA. Tá sa špecializuje na poskytovanie bankových služieb pre veľké podnikateľské subjekty, medzinárodné korporácie, ako aj na segment malých a stredných podnikov. BRE Bank SA je členom skupiny Commerzbank, ktorá je druhou najväčšou bankou v Nemecku. Je zároveň jednou z vedúcich finančných inštitúcií v Európe, pričom v poľskej BRE Bank vlastní viac ako 70%-ný podiel. mBank vstúpila na slovenský trh v novembri 2007.

Kontakt pre médiá
Matej Kubinec
PR Špecialista, mBank
Tel.: 02/68 23 03 42
Mobil: 0918 969 939
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.mBank.sk

pošli na vybrali.sme.sk


Slovensko má jedinečnú luxusnú knihu Harmónia veľkého sveta (VIDEO)

1. Slovensko má jedinečnú luxusnú knihu Harmónia veľkého sveta (VIDEO)

Pozrite si VIDEÁ, ako vyzerá jedna z najkrajších kníh 17.storočia, ktorá práve vyšla v exkluzívnom prevedení v slovenčine. Navyše vyšla ako moderné faksimile, čiže verná kópia originálu z roku 1661, doplnená o slovenský preklad latinského výkladu.

Vzniká nový film o Václavovi Havlovi, Olgu stvárni Anna Geislerová

2. Vzniká nový film o Václavovi Havlovi, Olgu stvárni Anna Geislerová

Na výročie okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy sa začne natáčať film Havel.

 

Ivan Zach úplne ovládol televíznu skupinu Prima

3. Ivan Zach úplne ovládol televíznu skupinu Prima

 Televizní skupinu Prima zcela ovládl Ivan Zach. Jeho firma THR Media koupila 75 procent v polovičním vlastníkovi Primy Denemo Media od Vladimíra Komára. V Denemo Media má přitom zbývající čtvrtinový podíl Zachova skupina GES, která zároveň už vlastní druhou polovinu Primy.

Asociácia vydavateľov tlače sa mení

4. Asociácia vydavateľov tlače sa mení

Minulý týždeň v stredu sa uskutočnilo valné zhromaždenie Asociácie vydavateľov tlače (AVT), na ktorom bola prijatá zmena stanov.

Jaromír Soukup rozbehol vlastný e-shop

5. Jaromír Soukup rozbehol vlastný e-shop

Ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup spustil vlastní internetový obchod.

Ako si zbytočne nepredražiť dovolenku? Tu je 7 tipov, na ktoré sa oplatí myslieť pri cestovaní do zahraničia

6. Ako si zbytočne nepredražiť dovolenku? Tu je 7 tipov, na ktoré sa oplatí myslieť pri cestovaní do zahraničia

S letom sa blíži aj čas dovoleniek a cestovania. Obdobie, ktoré nás bude stáť nemalé úspory, a preto by sme si mali dať pozor, aby sa nám výlet zbytočne nepredražil. Bežné veci, akými sú platba za ubytovanie, letenky, výbery hotovosti z bankomatu či platba kartou nás môžu vyjsť viac, ako by sme chceli.

Británia zakázala sexistické reklamy

7. Británia zakázala sexistické reklamy

Výjavy, v ktorých žena nevie riadiť a muž nezvláda postarať sa o rodinu, zmiznú z britských médií.

Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

8. Slováci majú čoraz väčší záujem o aktívnu dovolenku

Polovica Európanov je obézna. Tento priemer, žiaľ, nevylepšujú ani Slováci. Štatistiky však ukazujú, že máme záujem zmeniť svoj životný štýl – viac sa hýbeme a čoraz viac si vyberáme aktívny spôsob trávenia letnej dovolenky.

Po novom šéfredaktorovi má Trend aj nového zástupcu

9. Po novom šéfredaktorovi má Trend aj nového zástupcu

 Po vlne odchodov sa v Trende mení vedenie.

Zomrela speváčka Lýdia Volejníčková (VIDEO)

10. Zomrela speváčka Lýdia Volejníčková (VIDEO)

Včera 13. júna zomrela vo veku 66 rokov speváčka Lýdia Volejníčková.

Najčítanejšie