Poistenci VšZP nájdu najbližšieho lekára odteraz rýchlejšie a efektívnejšie

Poistenci VšZP nájdu najbližšieho lekára odteraz rýchlejšie a efektívnejšie Ilustr. foto: VŠZP

Denne aktualizované, prehľadné a užívateľsky jednoduché. Nový vyhľadávač lekárov či zdravotníckych zariadení umožňuje poistencom VšZP nájsť si najbližšieho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti rýchlejšie.

 

Zmenou dizajnu a predovšetkým technologickým zabezpečením nového vyhľadávača poskytovateľov sa tak VšZP stala v tejto oblasti lídrom na poli zdravotného poistenia.

Fulltextový vyhľadávač zmluvných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (PZS) VšZP je dostupný na webovej stránke VšZP, v ePobočke aj v mobilnej aplikácii VšZP. „Všetci klienti tak majú odteraz užívateľsky jednoduchý spôsob vyhľadávania našich zmluvných partnerov v rámci celého Slovenska,“ približuje hovorkyňa VšZP Marianna Bublavá. Poistencovi sa na interaktívnej mape zobrazia všeobecní lekári, špecialisti či všetky najbližšie zdravotnícke zariadenia.

Nový vyhľadávač má nielen moderný dizajn, ale predovšetkým funguje na princípe zadania kľúčových slov bez potrebnej znalosti odborných výrazov, zmluvných a identifikačných údajov o lekárovi. Nová služba ponúka možnosť výberu aj cez interaktívne zobrazenie lokality v mapke najbližších PZS. „Každý má tak možnosť rýchlo vyhľadať nielen konkrétneho poskytovateľa, ale aj získať prehľad o jeho ordinačných hodinách, prípadné zmeny či iné pre klienta dôležité údaje,“ dodáva M. Bublavá.