Feminity.sk: „Sme opäť krajšie!“

05.03.2014 07:56 | Tlačové správy | Zoznam

Dámsky portál o kráse, elegancii a životnom štýle Feminity.sk oslavuje v týchto dňoch piate narodeniny, pri tej príležitosti sa predstavuje v novom dizajne.

Najnovšie trendy tak nasleduje nie len v rámci článkov, ale aj po vizuálnej stránke. Dôraz kladie na veľké obrázky a atraktívny video obsah, jednotlivé sekcie aj články sú usporiadané esteticky a prehľadne – všetko pre komfortné prehliadanie toho najzaujímavejšieho a najkrajšieho zo sveta žien.

Nový dizajn pôsobí sviežo a moderne. Z titulnej stránky zmizol perex, z textov je dominantný nadpis článku. „Ťažiskom obsahu hlavnej stránky sú najmä obrázky. Presvedčili sme sa, že obrázkové materiály sú u našich čitateľov obľúbené a žiadané. Stránka je tak okrem kvalitného textu postavená aj na veľkých vizuálnych prvkoch. Výraznejšou sa po novom stala sekcia Feminity TV, v ktorej nájdu návštevníci najmä autorské videá našich redaktoriek," hovorí produktová manažérka portálu Feminity.sk Zuzana Kačírová.
Nový promo priestor získal aj Feminity magazín, ktorý vychádza štvrťročne, vždy podľa ročných období. Ide o originálny formát, ktorý spracovaním pripomína klasický časopis, avšak je dostupný v online podobe. Čitateľkám prináša sezónne lifestyle témy napríklad o trendoch v móde, starostlivosti o telo, bývaní, cestovaní či receptoch. Pravidelným prispievateľom pre magazín Feminity je aj spisovateľ Jozef Banáš. Feminity magazín je zároveň prehliadkou autorskej tvorby redaktoriek portálu Feminity.sk – v každom vydaní sú zverejnené autorské rozhovory či fotoeditoriály. Každé vydanie magazínu je na stránke zobrazené viac ako dva mesiace, čím poskytuje spracovaným témam oveľa vyššiu vizibilitu ako pri bežných online článkoch.
Redakcia Feminity.sk dbá na neustálu aktuálnosť a atraktívnosť zverejnených článkov, poradie jednotlivých sekcií na hlavnej stránke je preto prispôsobované čítanosti a sezónnosti. Ak vás ponúkaná téma v článku zaujme, portál vám pohotovo ponúkne relevantné súvisiace články, novinkou sú aj odporúčané súvisiace galérie obrázkov. Nadčasové témy prináša redakcia Feminity.sk už 5 rokov, aktuálne pod vedením šéfredaktorky Moniky Sládkovej.
Podľa posledných prieskumov má portál Feminity.sk mesačnú návštevnosť až 740 442 reálnych používateľov (január 2014, zdroj: AIMmonitor).Pochopiť tínedžera nie je jednoduché...

Pochopiť tínedžera nie je jednoduché...

Práve vyšla novinka s názvom Najhoršia od slovenskej autorky Kataríny Gulai.

Trump nariadil čínskej ByteDance predať TikTok v USA

Trump nariadil čínskej ByteDance predať TikTok v USA

Americký prezident Donald Trump nariadil čínskej spoločnosti ByteDance, aby predala americká podiel svoje aplikácie TikTok do 90 dní. Oznámila to agentúra Reuters.

Apple a Google stiahli hru Fortnite z databázy

Apple a Google stiahli hru Fortnite z databázy

Technologickí giganti Apple a Google vo štvrtok odstránili úspešnú hru Fortnite zo svojich ponúk mobilných aplikácií kvôli aktualizácii, ktorá údajne porušuje ich pravidlá o platbách vnútri aplikácií. Herné štúdio Epic Games reagovalo podaním žalôb proti obom spoločnostiam, ktoré obviňuje z monopolistického správania. Informovala o tom agentúra Reuters.

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Postoj chystá vlastnú televíziu, propaguje ju aj moderátor JOJ (VIDEO)

Konzervatívny web Postoj.sk sa rozširuje - v septembri chce spustiť vlastnú TV Postoj.

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Spotreba narastá. Častejšie chodíme do reštaurácií aj do potravín. Dovolenkujeme doma

Letné mesiace patria vo všeobecnosti k tým obdobiam, kedy viac míňame. Takýto trend sa potvrdzuje aj tento rok, a to aj napriek pretrvávajúcej pandémii koronavírusu. Aj keď obavy zo straty príjmu mala v apríli polovica populácie, dnes sa situácia stabilizuje, čo môžeme sledovať na narastajúcej spotrebe a výdavkoch.

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Formula 1 bude exkluzívne na SPORT1 A SPORT2

Spoločnosť AMC Networks International - Central and Northern Europe predĺžila svoj kontrakt na vysielanie Formuly 1 na Slovensku a v Českej republike o ďalšie tri sezóny.

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

RTVS pripravila špeciálne vysielanie k SNP (VIDEO)

76. výročie Slovenského národného povstania si RTVS v televíznom a rozhlasovom vysielaní bude pripomínať už od polovice augusta. RTVS zaradila do vysielania dokumenty, filmy, diskusie, ale aj priame prenosy z osláv v Banskej Bystrici.

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom spustil kampaň s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY (VIDEO)

Telekom odštartoval v spolupráci s päťnásobnou držiteľkou GRAMMY Billie Eilish globálnu kampaň, v ktorej poukazuje na úspechy a potenciál mladých ľudí.

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

Česká vláda pripravuje zákon o službách ako je YouTube

 Lepší ochranu dětí před nevhodným obsahem či obecně ochranu veřejnosti před projevy násilí a nenávisti i před nežádoucí reklamou má zajistit navrhovaný zákon o službách platforem pro sdílení videonahrávek. Zákon předkládaný ministerstvem kultury do českého právního řádu zavádí evropskou směrnici z roku 2018, členské státy se k ní mají připojit do 19. září. V pondělí se návrhem zákona, který mimo jiné zavádí i povinnost pevného podílu evropských děl v nabídce služeb videoték na vyžádání, bude zabývat vláda.

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

Bývalý redaktor Trendu o spôsoboch Penty: Drž hubu a krok, šúchaj nohami o zem a bude pokoj. Ak sa ozveš, dostaneš cez držku

„Žralokov z deväťdesiatych rokov si pamätám len zbežne. Nátlakové vyjednávania s hrubými krkmi poznám vlastne len z románov a filmov. Ale to, čo sa dialo v Rosume (sídlo vydavateľstva Trendu - pozn.red.) krátko po tom, ako som dostal výpoveď, mi deväťdesiatky v niečom pripomínalo.“

Najčítanejšie